Jump to content
IGNORED

Wielkość membrany w klipsch r-26f

LukaszB

Recommended Posts

Witam

Prosze niech mi ktoś powie ile powinna mieć membrana w kolumnach Klipsch R-26f.

Według specyfikacji ma mieć 16,5 cm, ale jak ja mierze ma duzo mniej, o co chodzi? Ja zmierzyłem 14cm.

Czy Klipsch wprowadza w błąd ludzi czy ktoś mnie oszukał?

Pozdrawiam

Pewnie mierzysz samą membranę, czy z zawieszeniem, czy też pewnie klipsch( choć nie tylko on ) podaje razem z kołnierzem montażowym( tym z otworami do przykręcania, który jest tutaj zakryty).

Skoro wybrałeś klipscha bo Ci się podobał to co za różnica czy ma 16,5 , 16 czy 10;)?

Mierzyłem z resorami. Tak dziś zdjąłem obudowy przednie i patrzę i jakos na 16,5 mi to nie wyglądało, mierze i 14, patrzę w specyfikacje i 16,5. Myślałem prżez chwile, że sprzedawca sie pomylił i sprzedał mi r-24f. Ale jak tak ma byc to ok:)

Mierzyłem z resorami. Tak dziś zdjąłem obudowy przednie i patrzę i jakos na 16,5 mi to nie wyglądało, mierze i 14, patrzę w specyfikacje i 16,5. Myślałem prżez chwile, że sprzedawca sie pomylił i sprzedał mi r-24f. Ale jak tak ma byc to ok:)

Nie no. Przecież na pudle i nalepce z tyłu masz oznaczenia

W obecnych czasach wszyscy podają inaczej. Tu i tak ta wartość nie jest aż tak zaniżona i widać że membrana mimo wszystko jest spora.

Pozdrawiam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Zwróćcie uwagę że membrana w tych kolumnach nie jest płaska. Nie wiem czy dobrze myślę ale jak by była płaska mogłaby mieć 16,5...

99% konstrukcji nie ma płaskich membran. Jest to uwarunkowane prawami fizyki.

W Swoich kolumnach masz płaskie membrany?

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.