Jump to content
IGNORED

Cambridge Audio Dacmagic 100 vs Nostromo 5H

firekage

Recommended Posts

Zwracam się z prośbą do osób, które miały możliwość sprawdzenia obu - który wg. was lepiej wybrać aby spiąć PC ze wzmacniaczem po usb? CA nie ma wejścia na słuchawki, 5H ma. CA ma na pewno USB asynchroniczne, a o 5H nic nie ma, dodatkowo nie znalazłem i tej informacji. Bawił się tym ktoś? Może mógłby ktoś wypowiedzieć sie?

Dziękuje.

Na to czekałem.

Teraz pozostaje jedna kwestia - który w Windowsie i linuxie nie ma problemów. Z tego co pamiętam to nowsze urządzenia na CMI 8888 (niektóre Asusy, niektóre dac''i) nie działają poprawnie. Poszukam informacji o tym układzie, na którym jest zbudowany 5H bo wzmacniacz słuchawkowy mnie kusi. Na marginesie - w nostromo wejścia RCA są zabezpieczone przy wyciąganiu?

Ps - Nostromo Wolf ma też asynchronizcne usb? W sumie może podaruję sobie ew. wzmacniacz kosztem lepszego DAC'a.

Teraz pozostaje jedna kwestia - który w Windowsie i linuxie nie ma problemów. Z tego co pamiętam to nowsze urządzenia na CMI 8888 (niektóre Asusy, niektóre dac''i) nie działają poprawnie. Poszukam informacji o tym układzie, na którym jest zbudowany 5H bo wzmacniacz słuchawkowy mnie kusi.

NOSTROMO 5H w linuxie zgłasza się tak:

CMEDIA USB2.0 High-Speed True HD Audio at usb-0000:00:1a.0-1.4, high speed : USB Audio Playback: Status: Running Interface = 1 Altset = 1 Packet Size = 104 Momentary freq = 44100 Hz (0x5.8333) Feedback Format = 8.16 Packet Size = 0 Momentary freq = 44100 Hz (0x5.8333) Interface 1 Altset 1 Format: S16_LE Channels: 2 Endpoint: 5 OUT (ASYNC) Rates: 44100, 48000, 88200, 96000, 176400, 192000 Data packet interval: 125 us Interface 1 Altset 2 Format: S24_3LE Channels: 2 Endpoint: 5 OUT (ASYNC) Rates: 44100, 48000, 88200, 96000, 176400, 192000 Data packet interval: 125 us Interface 1 Altset 3 Format: S32_LE Channels: 2 Endpoint: 5 OUT (ASYNC) Rates: 44100, 48000, 88200, 96000, 176400, 192000 Data packet interval: 125 us

Więc nie ma z nim problemów.

NOSTROMO wolf nie posiada wejścia USB.

Zenek, tu mowa i o 4,5,5H bo interesują mnie oba rozwązania. DAC ze wzmacniaczem, lub bez. Pisz, jeśli masz jakieś doświadczenia.

Ps - śmieszne jest to, że w momencie, gdy znajdę sobie dac'a, chcę kupić to...albo nie ma w ogóle, albo nie ma czarnego. Mam wrażenie, że Polska jest lekko w tyle z dostępnością czegokolwiek.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.