Jump to content
IGNORED

FURUTECH SIECIOWY Z ALLEGRO?

skolopendra

Recommended Posts

Wpisz sobie furutech i zobacz na ich stronie produkty lub u oficjalnego dystrybutora w Polsce.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Mam 314 diy i jest brązowa tak jak na tej stronie furutecha a nie jak na allegro np czarna.

Tu masz podróbki wtyków

Hidden Content

10 razy tańsze od oryginału

...i 10x gorszy niestety.

Na allegro wisi nawet PS-950- Piezo Powerflux za 1/10 ceny oryginału, kiedyś nawet dzwoniłem do gościa z zapytaniem skąd wziął taką cenę skoro kabel jest 10x droższy no i od razu się przyznał, bo widział że nie gada z lamerem :) porozmawialiśmy wtedy nawet dość długo, padła nawet propozycja wypożyczenia PS950ki, ale podziękowałem chociaż gość w porządku, bo trochę obeznany w sieciówkach i podobne wrażenia soniczne do moich już przećwiczonych kabli.

Kolego @skolopendra nie licz na to, że ten 3TS672 jest oryginalny, bo to nie ta cena nawet jak na używany.

Dobra opcja jest ten FP-3TS20 / FI-28G / FI-E38G z tego co wiem, ale lepiej odczekać i kupić oryginał w RCM.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Właśnie mnie to martwi . Nie wiem czy nie zdecyduje się na czyste srebro ARGENTUM .Rodzima konstrukcja ,słyszalne efekty niezależnie od miejsca zamontowania w torze .

Jeśli masz zwykłe to każdy inny będzie lepszy, ale w ciemno to nie wiem czy bym brał.

Guest bartosz_55239

(Konto usunięte)

Kurcze to nie ma co kupić ,w tej sytuacji nawet używki są podejrzane ...

ehh

http://www.kezard.com.pl/oyaide-tunami-kabel-sieciowy-autoryzowany-salon-audio-gdynia-orlowo.html

Masz tu oryginalne oyaide tunami. Dozbierasz na wtyki i masz oryginalny tani kabel. Ją nie marnowalbym kasy na sieciowki ale to Twoja kasa

Jak się mówi - jak są kupujący to i sprzedający sie znajdzie. Rozumiem stosowanie dobrego kabla i pewnych wtyków. To ma uzasadnienie i nawet można usłyszeć. Ale żeby odróżnić dobry kabel DIY za 300zl od dobrego kabla za 5tys - 50 tys zł to trzeba być cholernie osluchanym i mieć wyjatkowo dobry sprzęt, akustykę i zasilanie przed kabelkami. A, że lubimy gadżety i wydawać na nie pieniądze to inna sprawa. Ciekawe co powiecie jak żona kupi futro za 5tys zł. Pełna wyrozumiałość? :)

Lubię słuchać muzyki! :)

Jak się mówi - jak są kupujący to i sprzedający sie znajdzie. Rozumiem stosowanie dobrego kabla i pewnych wtyków. To ma uzasadnienie i nawet można usłyszeć. Ale żeby odróżnić dobry kabel DIY za 300zl od dobrego kabla za 5tys - 50 tys zł to trzeba być cholernie osluchanym i mieć wyjatkowo dobry sprzęt, akustykę i zasilanie przed kabelkami. A, że lubimy gadżety i wydawać na nie pieniądze to inna sprawa. Ciekawe co powiecie jak żona kupi futro za 5tys zł. Pełna wyrozumiałość? :)

Kolego tak się składa, ze mam transparentny sprzęt, grający rozdzielczo w całym paśmie w basie również z dobrym zasilaniem i paroma uzdrawiaczami oczywiście z adaptacją akustyczną i słyszę różnice między kablami nawet z podobnego przedziału cenowego, najdroższy jaki miałem na tapecie to Enerr Symbol Hybrid i Ansae Manik oraz kilka innych z niższej półki cenowej i w każdym wypadku słychać różnice czasem subtelne, ale czasem wyraźne tylko trza wiedzieć na jakie aspekty zwracać uwagę i dobrać do tego muzykę.

Tunami to bdb kabel podobno potrafi stworzyć hektary przestrzeni jak na polskie warunki mieszkaniowe to może być wręcz wskazane :) tylko delikatnie mówiąc "dość" sztywny i trudny do ułożenia za stolikiem audio.

No to gratuluję. Poważnie. Gratuluję osłuchania i znajomości brzmienia swojego sprzętu i płyt. Ja aż tak osłuchany nie jestem. Przewody głośnikowe - różnice usłyszę. Interconecty - jak są spore różnice to usłyszę. Ale zasilające - to już nie bardzo. Usłyszałem wpięcie Tomanka i poprawa faktycznie słyszalna, opisałem ją w wątku.

Usłyszałem wpięcie Tomanka i poprawa faktycznie słyszalna, opisałem ją w wątku.

W podobny sposób objawiają się różnice między sieciówkami z drugiej strony mam świadomość, że w ślepych testach mógłbym polec na tym polu, może z wyjątkiem wybranych kabli na wybranych utworach.

Tomanka miałem DC blocker i faktycznie wpływ był, góra łagodniała całość była przyjemniejsza w odbiorze, ale bas bardziej dociążony do tego z lekko zaokrąglonym konturem (miękki).

Tomanka już nie ma :))

Zasilanie listwy audio mam podpięte z siecią TOMANKIEM .W przyszłości pewnie i jego pasowało by wymienić .Słyszał ktoś ten przewód:

Hidden Content

?

czy taki kabel poprawi cos w torze audio ?

Hidden Content

Ktoś tu dowcipkuje ? :D

Raczej

Hidden Content

Witam

Zastanawia mnie oryginalność tych przewodów .Kupował ktoś może ?

Hidden Content

Ściągnij z Węgier z autoryzowanego sklepu Furutech kabelek, dobierz wtyki i pozamiatane.

Podłączenie wtyczek sieciowych nie wymaga specjalnego poziomu wtajemniczenia.

Guest NEWNEW

(Konto usunięte)

Podróbek należy się za wszelką cenę wystrzegać. Pomijam względy prawne czy etyczne, analizuję czysty dźwięk. Te chińskie kable oraz wtyczki mają się nijak do oryginalnych.

Czy przewód sieciowy ekranowany wymaga podłączenia ekranu do bolca ochronnego ,czy może pozostać nie podłączony?

Podłączasz ekran od strony wtyczki w gniazdku zasilającym, od strony urządzenia nie podłączasz ekranu, aby nie tworzyć pętli masy.

Póki co dałem sobie spokój z krótkimi kabelkami czy to do listwy czy ściany .Wymieniłem całą instalacje do sprzętu audio .Doprowadziłem ekstra przewód 3X2,52

Do tego nowa oprawka pod srebrzony bezpiecznik 10X38 .Przewód z miedzi 4N .Zastanawiać się teraz tylko mogę, czy przewody markowe za powiedzmy 30 tyś wniosły by taką poprawę dźwięku?

:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.