Skocz do zawartości
IGNORED

CANAL +


qot

Rekomendowane odpowiedzi

temat juz wielokrotnie przerabiany, ale to była "jakis czas temu" ... moze cos sie zmienilo ;)

 

1. czy posiadacze Cyfry + uzywaja dekoderow "innych" niz sprzedawane przez dystrybutorow canal + ? jesli tak to jakich?

 

2. czy warto inwestowac w dekoder z cyfrowym wyjsciem ( dzwiek ) - czyli czy platforma cyfra + nadaje ( juz ) w 5.1, lub czy sa dostepne inne programy cyfrowe o takich parametrach ?

 

3. czy jest różnica w jakości odbioru miedzy "dekoderami" z canal + ( np. Philipsa ), a zakupionymi na wlasna reke np. w Media@Mark ect.

 

4. Prosze o ogólne spostrzerzenia z kozystania z platformy CYFRA +

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem abonentem C+ i wygląda to tak;

- można oglądać C+ na wielu tunerach np.z wbudowanym modułem np. aston (seca)

- DD 5.1 nie jest nadawane przez C+!!! (chociaż bedący w niej TVN nadaje)

- DD 5.1 nadają niektóre programy fta, np. PRO7 oraz kodowane stacje-Premerie itp

- stary model Philips'a 3010 nie posiada RGB na scarcie a większość Pioneerów, tzw. mediasatów ma problemy z RGB typu zakłócenia ( pomaga nowy, lepszy kabel ekranowany)

- przy odbiorze C+ z tunerów innych niż dedykowane raczej nie ma możliwości odebrania interaktywnych serwisów C+ a przynajmniej w całości

Oczywiście warto kupić indywidualnie tuner np, DREAMBOX (drogi około 1600 zeta) ale maszynka że hej a w niej HD nawet 160 giga, mp3, linux , optyczne cyfrowe itp.

A jeśli chodzi o K.D to czasem leci coś w 16:9 na kanale film:)

Pozdr,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tak

 

2. warto, chodź programów czy raczej filmów z formatem dzwięku 5.1 jest nadal jak na lekarstwo

 

3. jest różnica, tak smao jak jest róznica pomiędzy np. róznymi modelami samochodów

 

4. ja nie kozystam, raczej korzystam

plusy

dobry Sport, dobre filmy

jakość transmisji - obraz bardzo dobry, dzwięk taki sobie

brak reklam

brak durnych programów tych znanych z TVN-u czy Polsatu

minusy

w cenie abonamentu powinni udostępniać internet

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> mim

trosze poczytalem o nim w necie ale zastanawiam sie czy to nie jest zbyt przerosniete ?? jak mozna w nim odczytywac np. mp3 lub format DVD ?? jesli tylko przez kompa to po co ?? no i jak to współpracuje z platforma Cyfta + ... nie ma kłopów ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam polskiego Datcoma 2000 ST z modułem CI Aston ,w którym jest karta Cyfry i jestem zadowolony jest mozliwość wyboru wersji językowej i napisów z teletextu,mozna tworzyć swoje listy tematyczne, jest szybsze przełączanie kanałów oraz cyfrowe wyjście coaxial,nie ma usług interaktywnych cyfry lecz mi to nie jest potrzebne.Na filmach canal+ emitowanych w surrandzie są czasem niezłe efekty dźwiękowe oczywiście w prologicu na pewno lepiej niż na TVN ,który emituje w Dolby Digital 2.0 gdzie wszystko tłumi lektor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.