Jump to content
IGNORED

Pomoc w dobraniu kolumn do wzmacniacza

pydyn217

Recommended Posts

Witaj,

spójrz proszę na bardzo dobrą, polską konstrukcję Pylon Audio Pearl 25. To kolumna, która dobrze będzie współpracowała z Twoim wzmacniaczem, bez problemu nagłośni salon do 30m2 i zapewni dynamiczne, uniwersalne brzmienie.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

zobacz vienna acoustic i wybierz, potem wzmacniacz, kable, a jak znajdziesz w tym sens to w sklepie FanSklep kupisz każdą płytę, bo to płyta , a mp3 ze Spotify czy inne z TIDAL zostaw na później. Oczywiście zrobisz swoje, ale to propozycja audiofila , bo taki jestem , uwierz , warto,

Grzegorz

Jakie kolumny polecicie mi do pokoju ok 23m2, nie chce bardzo wysokich podłogowek, nie lubię słuchać muzyki bardzo głośno, lubię ciepłe brzmienie z dobrym basem. Jak w luksusowym samochodzie ;) lubię słuchać rock, hip hop, blues lub mix all in one typu Everlast. Jakie kolumny byś Cię mi polecili? Wzmaka jeszcze nie mam, stwierdziłem ze zacznę poszukiwania od drugiej strony czyli od kolumn. Budżet to ok 800 zł

• 1 month later...

Czy ktos ppmoze w dobraniu monitorkow do Cambridge Audio Azur 351A. Z tego co sie zorientowalem to powinienem dobrac cieplo grajace monitory. Do tej pory odsluchiwalem ich tylko z magnatami 673. Czy polecicie mi cos jeszcze co powinienem odsluchac? Poniewaz za duzo tego na rynku.

Budzet max 1500

Co sadzicie o połączenii CA 351A z KEF iQ3?

Na Twoim miejscu rozglądnął bym się za wspomnianymi wyżej Dali albo za Tannoy M4, F4.

Pozdrawiam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

potrzebuję pomocy w wyborze monitorów podstawkowych do niedużego pokoju 12 m2. Posiadam wzmacniacz Pioneer A-30 i DAC Audinst HUD-Mini (na razie standardowy OPAMP, ale w drodze jest MUSES 8820). Słucham po trochu wszystkiego: Hip-Hop, Dance, Techno, Rock, rzadziej metalu. Chciałbym żeby głośniki miały dużą muzykalność poprzez głębszy bas i ciepłą górę.

Rozglądałem się trochę w sieci i oto co mi wpadło:

1) Pioneer S-CN01-LR,

2) Magnat Quantum 673,

3) Monitor Audio BR2/BX2/MR2.

Pytanie do was drodzy forumowicze. Które z nich mogą dać mi to czego oczekuję? W pobliżu nie mam żadnego sklepu z możliwością odsłuchu, więc dlatego muszę kupować trochę w ciemno.

Z góry dzięki za sugestie. Pozdrawiam.

Lukas1988 z nowszych masz Tannoy F4 także dobre kolumienki można dostać w stanie perfekcyjnym.

Z Monitorów może Castle chgoć potrafią być za delikatne, Dali Zensor 3, Tannoy. Choć uważam że jeśli chcesz być szczęśliwy to znajdź miejsce na podgłówki.

@Sławomir_61121

Magnat Quantum 673 albo nieco droższe Dali Zensor 3. Magnaty mają super bas ale ne specjalnie ciepłą górę. Jest raczej delikatna i dokładna, neutralna.

W razie pytań lub wycen zapraszam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.