Skocz do zawartości
IGNORED

Pomoc w dobraniu kolumn do wzmacniacza


pydyn217

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zainteresowanych moim tematem. Poszukuję pomocy, może ktoś miał taki dylemat. Chciałbym dobrać jakieś fajne kolumny do 1500zł do Harmana 680. Kolumny najlepiej takie uniwersalne podłogówki 25-30m pokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

spójrz proszę na bardzo dobrą, polską konstrukcję Pylon Audio Pearl 25. To kolumna, która dobrze będzie współpracowała z Twoim wzmacniaczem, bez problemu nagłośni salon do 30m2 i zapewni dynamiczne, uniwersalne brzmienie.

 

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz vienna acoustic i wybierz, potem wzmacniacz, kable, a jak znajdziesz w tym sens to w sklepie FanSklep kupisz każdą płytę, bo to płyta , a mp3 ze Spotify czy inne z TIDAL zostaw na później. Oczywiście zrobisz swoje, ale to propozycja audiofila , bo taki jestem , uwierz , warto,

Grzegorz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dobrać jakieś fajne kolumny do 1500zł do Harmana 680.

Tym harmanem grałem z Dali 450.Było naprawdę dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kolumny polecicie mi do pokoju ok 23m2, nie chce bardzo wysokich podłogowek, nie lubię słuchać muzyki bardzo głośno, lubię ciepłe brzmienie z dobrym basem. Jak w luksusowym samochodzie ;) lubię słuchać rock, hip hop, blues lub mix all in one typu Everlast. Jakie kolumny byś Cię mi polecili? Wzmaka jeszcze nie mam, stwierdziłem ze zacznę poszukiwania od drugiej strony czyli od kolumn. Budżet to ok 800 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktos ppmoze w dobraniu monitorkow do Cambridge Audio Azur 351A. Z tego co sie zorientowalem to powinienem dobrac cieplo grajace monitory. Do tej pory odsluchiwalem ich tylko z magnatami 673. Czy polecicie mi cos jeszcze co powinienem odsluchac? Poniewaz za duzo tego na rynku.

Budzet max 1500

 

Co sadzicie o połączenii CA 351A z KEF iQ3?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. A cos z podstawkowych? Poniewaz nie mam zbytnio miejsca na podlogowe kolumny.

 

Do pokoju okolo 22m2. Do muzyki typu rock, blues, folk rock. Napewne nie jakies jasno grajace.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

 

 

 

potrzebuję pomocy w wyborze monitorów podstawkowych do niedużego pokoju 12 m2. Posiadam wzmacniacz Pioneer A-30 i DAC Audinst HUD-Mini (na razie standardowy OPAMP, ale w drodze jest MUSES 8820). Słucham po trochu wszystkiego: Hip-Hop, Dance, Techno, Rock, rzadziej metalu. Chciałbym żeby głośniki miały dużą muzykalność poprzez głębszy bas i ciepłą górę.

 

 

 

Rozglądałem się trochę w sieci i oto co mi wpadło:

 

 

 

1) Pioneer S-CN01-LR,

 

2) Magnat Quantum 673,

 

3) Monitor Audio BR2/BX2/MR2.

 

 

 

Pytanie do was drodzy forumowicze. Które z nich mogą dać mi to czego oczekuję? W pobliżu nie mam żadnego sklepu z możliwością odsłuchu, więc dlatego muszę kupować trochę w ciemno.

 

 

 

Z góry dzięki za sugestie. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas1988 z nowszych masz Tannoy F4 także dobre kolumienki można dostać w stanie perfekcyjnym.

Z Monitorów może Castle chgoć potrafią być za delikatne, Dali Zensor 3, Tannoy. Choć uważam że jeśli chcesz być szczęśliwy to znajdź miejsce na podgłówki.

 

@Sławomir_61121

Magnat Quantum 673 albo nieco droższe Dali Zensor 3. Magnaty mają super bas ale ne specjalnie ciepłą górę. Jest raczej delikatna i dokładna, neutralna.

 

W razie pytań lub wycen zapraszam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.