Jump to content
IGNORED

kolumny do wzmacniacza denon pma 1500r


Adicek1987

Recommended Posts

witam wszystkich na forum.to mój pierwszy post,mam problem w doborze kolumn do wzmacniacza denon pma 1500r.Kwota jaką mogę przeznaczyc to 1200zł.Głosniki beda grały w pokoju o powierzchni ok 27 m,muzyke jaką słucham to rammstein,prodigy,metalice.Zależy mi na dobrym basie nie rozlazłym i dudniącym.niedawno miałem podpięte jamo s 606 i klipsch synergy f 10,niestety w obu przypadkach niewypał,myslałem na magnat quantum 557,magnat vintage 450,dali 450,dali 850 co onich sądzicie?byc może wzmacniacz warto zmienic naprzykład na ymaha ax 1050,1090,onkyo 9911 lub marantz pm 80

Link to comment
Share on other sites

ja gram na tannoy V4, miałem 1500r, mam 1520ae, uważam że jest bardzo dobrze choć nie słucham szaleństw typu metalica :)

Wg mnie jednak mając takiego wzmaka warto wymienić kolumny na nieco wyższą półkę co pewnie kiedyś uczynie, bardzo możliwe zostając przy marce Tannoy.

Link to comment
Share on other sites

Powinieneś więc jakieś wnioski już wyciągnąć, Te Dali choć dobre, to według mnie średnio zgrywają się z denonem, zwlaszcza w muzyce metalowej.

Oczywiście masz dwie przeszkody metraż i pieniądze, celowałbym w kolumny grające dokładnie i z zaznaczoną górą starsze modele monitor audio ,rs?, acoustic energy.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy w tej cenie znajdziesz coś bardziej odpowiedniego niż wspomniane Magnaty. Ewentualnie po dołożeniu do budżetu Klipsch ale z nili Reference.

 

Pozdrawiam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Link to comment
Share on other sites

dudziakk13 ma rację, też słyszałem zestawienie Denona (ampli KD) z M-Audio (bodajże model DP300) i było bardzo dobrze, za tą cenę (nowe to kiedyś koszt w okolicach 1000 para) śmiem twierdzić rewelacyjnie! Dla mnie zagrało lepiej niż kilka zestawień wzmacniaczy typu Yamaha AX900, Marantz PM75 z popularnymi kolumnami +/- 1000-2000 para!

Powyższe to nie żart z mojej strony.

A ostatnio widziałem takie M-Audio za... śmieszne 200 zł!

Gdyby nie to, że nie mam na nie miejsca teraz, pewnie kupiłbym "na zapas" z myślą o kolejnym, "sypialnianym" zestawie na kiedyś.

Link to comment
Share on other sites

ę, też słyszałem zestawienie Denona (ampli KD) z M-Audio (bodajże model DP300) i było bardzo dobrze, za tą cenę (nowe to kiedyś koszt w okolicach 1000 para) śmiem twierdzić rewelacyjnie! Dla mnie zagrało l

A ostatnio widziałem takie M-Audio za... śmieszne 200 zł!

I taka jest ich ( maudio) realna wartość i przeznaczenie( tanie kino domowe).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.