Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny front do onkyo tx sr876 do 25m2


wojtek1111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuje pomocy przy wyborze kolumn podłogowych do w/w amplitunera. Kolumny raczej tylko używane ze względu na budżet. Póki co będą grać stereo, z czasem dokupi się resztę kolumn. Będą używane 50/50 film/muzyka. Cena jaką chciałbym wydać to max 2500zł

 

Chciałbym żeby dźwięk charakteryzował się szeroką sceną i bezpośrednością. Ogólnie nie mam dużego doświadczenia ze sprzętem audio. Do tej pory miałem yamahe rx v463 i jamo s606...

Trochę lepszego grania doświadczyłem ze strony słuchawek. Mam imod z mxm i akg k540 i jak dla mnie ten zestaw gra super, jedynie trochę basu brakuje czasami. Jednak słuchawki to nie kolumny...

 

Kiedyś słuchałem też dali ikon 6 ale pojęcia nie mam z jakim ampem. Dla mnie grało to super.

 

Zastanawiałem się nad dali concept 8. Co o nich sądzicie? Da rade to zagrać jakoś sensownie z tym amplitunerem?

 

Jak się to nie nadaje to co waszym zdaniem byłoby ok?

Pozdrawiam

Wojtek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku,

a może rozważysz zakup polskiej konstrukcji Pylon Audio Sapphire 25 (http://q21.pl/pylon-audio-sapphire-25.html). To optymalne połączenie z Twoim amplitunerem, gwarantujące dynamiczne, uniwersalne brzmienie.

Dobrym rozwiązaniem będzie także aktualnie w bardzo atrakcyjnej cenie Audio Pro Black Diamond V3 (http://q21.pl/audio-pro-black-diamond-v3.html).

 

Przemyśl temat, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy. W przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) jak się podobały

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q21,

Te kolumny pylon wyglądają naprawdę fajnie, trzeba będzie się nad nimi zastanowić. Widziałem też u Was model sapphire 31 w dobrej cenie, sprawdziły by się takie kolumny, czy świadomie ich nie polecałeś pod moje wymagania i możliwości?

Margaryna85,

Co do ikon 6 to tak jak pisałem, słuchałem ich dawno i nie wiem z jakim amplitunerem. To było chyba jakieś sony. Ciekawi mnie jakby zagrały z tym onkyo. A ma ktoś jakiekolwiek doświadczenie z tymi dali concept 8?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.