Jump to content
IGNORED

Gramofon Seal DB057005

lbogacz

Recommended Posts

Witam Wszystich,

mam maly problem z gramofonem.

Moze zaczne od poczatku. Kupilem nie dawno gramofon marki SEAL DB057005 USB nie znam firmy ale cena byla dosyc okazyjna poniewaz zaplacilem za niego nie cale 100zl. Jest to moj pierwszy gramofon i nie mam za bardzo wiedzy na ten temat.

Problem polega na tym, ze muzyka na nim odtwarzana nie jest dosyc czysta. W tle slychac lekkie buczenie podczas odtwarzania oraz jak przyblize sie do samoge gramofonu.

Czytalem, ze gramofon powinno sie uziemnic. Mam wyjscie przy wzmacniaczu GND ale nie wiem za bardzo gdzie podlaczyc je przy gramofonie a i czy moze byc zwykly kabel czy moze byc jakis specjalny bo zadnego nie otrzymale.

Cenia nie byla wygurowana ale mam mozliwosc zwrotu tego urzadzenia.

Prosze Was o jakie opinie i pomoc albo rade co moge zrobic zeby dzwiek byl czysty. Dodam ze plyty kupione sa z drugiej reki wiec moze to ma wplyw na to? Zamowilem juz nowa igle bo czytalem ze powinno sie je wymieniac po ok 500h sluchania muzyki.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.