Skocz do zawartości
IGNORED

Gramofon Seal DB057005


lbogacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystich,

 

mam maly problem z gramofonem.

Moze zaczne od poczatku. Kupilem nie dawno gramofon marki SEAL DB057005 USB nie znam firmy ale cena byla dosyc okazyjna poniewaz zaplacilem za niego nie cale 100zl. Jest to moj pierwszy gramofon i nie mam za bardzo wiedzy na ten temat.

Problem polega na tym, ze muzyka na nim odtwarzana nie jest dosyc czysta. W tle slychac lekkie buczenie podczas odtwarzania oraz jak przyblize sie do samoge gramofonu.

Czytalem, ze gramofon powinno sie uziemnic. Mam wyjscie przy wzmacniaczu GND ale nie wiem za bardzo gdzie podlaczyc je przy gramofonie a i czy moze byc zwykly kabel czy moze byc jakis specjalny bo zadnego nie otrzymale.

Cenia nie byla wygurowana ale mam mozliwosc zwrotu tego urzadzenia.

Prosze Was o jakie opinie i pomoc albo rade co moge zrobic zeby dzwiek byl czysty. Dodam ze plyty kupione sa z drugiej reki wiec moze to ma wplyw na to? Zamowilem juz nowa igle bo czytalem ze powinno sie je wymieniac po ok 500h sluchania muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłaciłeś. Za niego bym 20 zł nie dał- wkładka piezo, nacisk kilka gramów- to "pogłębiacz rowka", nie gramofon. Przykro mi, life is brutal :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.