Skocz do zawartości
IGNORED

co uzyc do spotify...


michal535

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze jedna opcja jesli twoj ampli nie dziala jako dlna czy airpley receiver. Mozesz strumieniowac do tv i dalej na ampli. Oczywiscie o ile tv na to pozwala. Wlasnie sprawdzilem na toshiba regza i dziala bezproblemowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sadzilem ze streaming to odczyt i odsłuch plikow z telefonu przez amplituner ...człowiek cale zycie się uczy -:)

 

co do tv to musze podlaczyc go pod ruter bo tv nie ma wifi tylko lacze przez kabel .tv to Samsung wiec może ta opcja przejdzie choć wolalbym bezpośrednio z amplitunerem nie dodając pośrednich punktów...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bubbleupnp w wersji platnej przesle na bieżąco muzyke Spotify z aplikacji na androidzie ?

zapomniałem, że jest potrzebny root, xpose i wtyczka bubble do xpose aby robić autocast. Normalnie steruje streamowaniem muzyki z dowolnego urządzenia serwującego pliki na dowolne urządzenie odtwarzające. Próbowałem nawet z gestymi FLAC 24/192.

 

podrawiam Filozo71

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bubbleupnp wybierasz settings - audiocast (zeby to odpalic potrzebny root) - instalujesz xposed installer (bez roota nie zrobisz tego) zaznaczasz modul bubbleupnp w xposed i siup restart telefonu. Potem odpalasz bubbleupnp i spotify na tel i puszczasz muze. Po stronie odbiornika wybierasz z katalogow na telefonie audio cast i klikasz ok i dziala. Rootowalem wszystkie swoje samsungi i jakos problemow po root nie mialem. Ale wiadomo - na wlasne ryzyko. Finalnie dalem sobie z tym spokoj bo za duzo zachodu z tym bylo

 

Aaaah sorry widze ze czesciowo zdublowalem to co napisal kolega powyzej (aaaale nie sciagalem od niego ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no,z tym rootowaniem o będzie u mnie problem a szkoda bo rozwiazanie mi się podoba...

 

dzięki panowie za sugestie.jak nic nie stanie na przeszkodzie to będę z tym rootowaniem walczyl w weeked...

 

yooro- jak było z jakoscia dzwieku w tym wypadku z rotem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo mi bardzo odpowiadala jakosc dzwieku. Aaale z czasem zaczalem dlubac ze flac niby lepszy od spotify i jak sie tym zaczalem interesowac glebiej to doszedlem do wniosku ze za Chiny nie slysze zadnych roznoc flac/mp3 i sie zafrustrowalem. Porozpinalem wszystko i zlaczylem telefon AUX ze wzmacniaczem, odpalilem equalizer i ustawilem wszystko troche w klimat disco ;) mam wzmacniacz bez regulacji bass/treble stad finalnie tak a nie inaczej.

Po DLNA gralem jakies 9 miesiecy ale w tym przypadku odtwarzaczem byl blu ray denona (wiem wiem profanacja) i przez te 9 miesiecy mi sie podobalo. Zaden ze mnie znawca - po prostu przecietny Kowalski ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google "forum android". Tam wszystko jest z podzialem na telefony i tutorialami jak co zrobic krok po kroku. Milej zabawy i nie zmien telefonu w cegle ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung zrootowwny i dziala.spotify dziala na tel a dzwiek jest na amplitunerze i kolumnach przez bubleupnp...

 

Znalazlem metode roota galaxy s2 w 3 minuy bylo zrobione.dla zainteresowanych podeślę link jak to zrobić.

Wstrzymuje sie z squeezboxem narazie i bede testowal połączenie z bubleupnp.

 

Dzięki panowie za wszystkie pomysły i porady. ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamietaj, ze roota robisz na wlasna odpowiedzialnosc.

Jeszcze raz. Amplituner odtwarzal muzyke z telefonu, czy muzyke odtwarzal telefon i streamowal ja do amplitunera, bo to zasadnicza roznica.

 

Bubble UpnP może streamowac pliki z telefonu lub z innego sprzętu jeśli są udostępnione po DLNA. Root jest potrzebny żeby przechwytywać i streamować dzwięk z telefonu (nie pliki).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bubble UpnP może streamowac pliki z telefonu lub z innego sprzętu jeśli są udostępnione po DLNA. Root jest potrzebny żeby przechwytywać i streamować dzwięk z telefonu (nie pliki).

Ja to wiem. Ale gdyby jego ampli nie dzialal jako odbiornik dlna dla streamowanych plikow to zapewne nie dzialalby tez dla dzwieku systemowego i root nic by nie dał, stąd bylo moje pytanie.

 

Pytanie do kolegow, ktorzy uzywaja tej metody. Jak duza latencje macie? U mnie nawet po ustawieniu bufora na minimum jest conajmniej 2s, wiec ewentualne ogladanie filmikow z takim dzwiekiem raczej sensu nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do muzy w spotify 1.5 sekundy ustawialem ale bluray byl po kablu ethernet do routera a muza wiadomo - tel przez wifi. Do tidala w jakosci hifi to sie dlawilo i zmienialem nawet na 3 sekundy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.