Skocz do zawartości
IGNORED

MIFLEX KPCU-01 - informacja / zamówienie grupowe


zjj_wwa

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopcy, nie dajcie sie zwariowac, tak jak pisalem w tej cenie sa Rike q-cap, jak bedzie w Rike stabilna produkcja dla Diy tez mozemy polhurtowe zamowienie zlozyc. Jakosc Rike gwarantuje, niektorzy stawiaja Rike na poziomie Duelunda, ale to tez nie jest kondensator bez wad, to tylko kondensator. ma wady wynikajace z materialu i technologii. Wystarczy porownac s-cap z q-cap, to tylko kondensatory, wszystkie maja wady. miflex zeby brac w ciemno powińien byc o polowe tanszy, takie jest moje zdanie, 20 procent rabatu uwazam za mily i konieczny gest, ale nie uczestnicze w zamowieniu wiec to nie moja sprawa, nie jestem stroną.

 

Nie tak nerwowo,sam teraz testuje q capy ale to nie znaczy ,że nie mogę sprawdzić miflexa ,nie przesadzajmy z tą ceną 80zł za konda 0,47 uF to nie tragedia ,za rike dałem ponad 200 a inne typu Jupiter ,Duelund sami wiecie ile kosztują

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tobą,spokojnie z tematem,gdzieś na zachodnich forach czytałem że rike z poszczególnych partii różniły się brzmieniowo! Jak dla mnie dyskwalifikacja jako kondensator do audio.pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 4 szt. 0,47uF MariuszElektronik

2. 2 szt. 0,22uF dj600V daris666

3. 2 szt. 0,22uF Yasioo

4. 2 szt. 0,22uF kolczas

5. 2 szt. 0,22uF Piotrek83

6. 2 szt. 0,22uF aleksandero1

7. 2 szt. 0,22uF tedi02

8. 4 szt. 0,47uF zjj_wwa

9. 2 szt, 0,22uF zjj_wwa

10. 2 szt 0,1uf 600v daris666

11. 4szt 0,22uf JARO 66

12 2 szt 0,47 uf Koobal

13. 2szt. 0,47uF Calyer

14. 2szt 0,22uf Flazx

15. 2 szt. 0,47uF Music

16. 2 szt 0,22uF Luiis

17. 2 szt 0,47uF gabler

18. 2 szt 0,22uF jacekG

19. 2 szt 0,47uF janiq

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ... Panowie, .... kto się nie wpisał, .... to czem prędzej zapraszam.

Chciałbym zamknąć listę teraz dzisiaj o 21:00 i zacząć kroczyć do przodu z kolejną fazą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam zamknięcia listy. Przystępuję do policzenia bazowych kwot przelewów od poszczególnych uczestników listy.

 

Taką oto tabelkę przygotowałem. Sprawdźcie mnie proszę, czy się gdzieś nie machnąłem.

Po prawej stronie - znajdziecie kwoty oczekiwanych przeze mnie przelewów.

Uprzejmie proszę, aby przelewy wyszły od Was najpóźniej do końca dnia w czwartek.

Dane bankowe - wysłałem na pryw do zainteresowanych.

Wszyscy dostali ?

W poniedziałek muszę mieć już całość kwoty zamówienia dyspozycyjną na moim rachunku, aby móc dalej procedować z Miflex'em.

 

Pozdrawiam,

Ziggy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 4 szt. 0,47uF MariuszElektronik

2. 2 szt. 0,22uF dj600V daris666

3. 2 szt. 0,22uF Yasioo

4. 2 szt. 0,22uF kolczas

5. 2 szt. 0,22uF Piotrek83

6. 2 szt. 0,22uF aleksandero1

7. 2 szt. 0,22uF tedi02

8. 4 szt. 0,47uF zjj_wwa

9. 2 szt, 0,22uF zjj_wwa

10. 2 szt 0,1uf 600v daris666

11. 4szt 0,22uf JARO 66

12 2 szt 0,47 uf Koobal

13. 2szt. 0,47uF Calyer

14. 2szt 0,22uf Flazx

15. 2 szt. 0,47uF Music

16. 2 szt 0,22uF Luiis

17. 2 szt 0,47uF gabler

18. 2 szt 0,47uf jacekG

19. 2 szt 0,47uF janiq

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy coć wiadomo kiedy kondy będą wyprodukowane

Wiem na razie tylko tyle że w "marcu".

Dziękuję za dotychczasowe przelewy ... i czekam na te jeszcze brakujące.

 

Zmiany wprowadzone przez jacekG oraz daris666 - w uzgodnieniu ze mną.

Aktualny stan listy wygląda następująco:

 

1. 4 szt. 0,47uF MariuszElektronik

2. 2 szt. 0,22uF dj600V daris666

3. 2 szt. 0,22uF Yasioo

4. 2 szt. 0,22uF kolczas

5. 2 szt. 0,22uF Piotrek83

6. 2 szt. 0,22uF aleksandero1

7. 2 szt. 0,22uF tedi02

8. 4 szt. 0,47uF zjj_wwa

9. 2 szt, 0,22uF zjj_wwa

10. 2 szt ----

11. 4szt 0,22uf JARO 66

12 2 szt 0,47 uf Koobal

13. 2szt. 0,47uF Calyer

14. 2szt 0,22uf Flazx

15. 2 szt. 0,47uF Music

16. 2 szt 0,22uF Luiis

17. 2 szt 0,47uF gabler

18. 2 szt 0,47uf jacekG

19. 2 szt 0,47uF janiq

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym uprzejmie poinformować, że za wyłączeniem drobnego ogona na kilkaset PLN, zdecydowana większość przelewów już do mnie skutecznie dotarła. Jeśli zaś chodzi o brakujący "ogonek" - to jestem w kontakcie z odpowiednimi osobami i wiem, że stosowne środki już są "w drodze". Należy zatem domniemywać, że subskrypcja zakończyła się sukcesem.

Pragnę Was również poinformować o wyniku przeprowadzonych negocjacji z działem handlowym firmy Miflex.

Podczas rozmów oraz w korespondencji - przedstawiłem wszystkie poruszane przez Was argumenty uzasadniające potrzebę udzielenia nam korzystniejszych warunków w ramach zamówienia grupowego. Korzystniejszych jak te co w cenniku z wpisu #1.

Spotkało się to z argumentacją jak niżej:

a). W przedstawionym nam pierwotnie przez Miflex cenniku jest już uwzględniona bardzo atrakcyjna, degresja cenowa, która właśnie nota bene stała się przesłanką dla utworzenia niniejszej inicjatywy zamówienia grupowego.

b). Rzeczywiście, firma docenia nasz wysiłek i trud w zakresie zorganizowania się pod zamówienie grupowe, które kwotowo przekroczyło nieco 2500. Nie jesteśmy jednak "jedyni", którzy składają zamówienia na tą linię produktów, a jedynie "częścią" większego portfela zamówień. Swoją drogą - jest do przy okazji dobra informacja, bo z tego przy okazji wynika, że produkcja tej grupy produktów ruszy już w pierwszych dniach marca.

c). Gdy w ślad za Waszymi sugestiami - wysłałem niedawno maila, a oni zobaczyli te nasze dodatkowe żądania w zakresie

i). specjalnego oznakowania zewnętrznej okładziny oraz

ii). parowania kondensatorów pod względem parametrów,

to zrobili oczy wielkie jak pięciozłotówki - ... przecież nic takiego nie było przez nich 'standardowo' oferowane, ani też zawczasu nie było to uzgadniane. Trochę ich to zaskoczyło, a byłaby to dla nich dodatkowa robota do wykonania. Dodatkowe osobogodziny, koszty, potrzeba rewizji cen, ... itp...

d). kwestia oznakowania wykładziny zewnętrznej to jest dodatkowy krok technologiczny, którego bynajmniej nie przewidywali w obecnym wariancie zestawienia oprzyrządowania.

e). Generalnie stanęło na tym, że nasze oczekiwania i). oraz ii). są możliwe do zrealizowania, ale wiążą się z dodatkowym ponoszonym przez nich kosztem.

f). Przedstawiłem koncepcję, że realizując i). oraz ii). de facto pozycjonują się 'bliżej' rynku dóbr luksusowych, gdzie tego typu oferta jest "domniemywana" niejako w standardzie, więc to nie jest tak, że tylko nam zrobią dobrze, ale sobie przy okazji - również zrobią dobrze, ustawiając się na 'wyższej półce' z tym produktem.

g). Ostatecznie stanęło na tym, (czytaj: wynegocjowałem!), że nasze oczekiwania w zakresie i). oraz ii). zostaną uwzględnione i wykonane, pomimo większych kosztów własnych ponoszonych przez Miflex, jednakże będzie to zrealizowane "w ramach" tych cen cennikowych, które już znamy ... bez ... dodatkowej dopłaty :)

 

Innymi słowy: Wynegocjowałem utrzymanie niezmiennej ceny cennikowej, pomimo realnej groźby podniesienia, skorygowania w górę tych cen, z racji na zgłoszone przez nas dodatkowe uwarunkowania / wymogi techniczne.

 

Tylko tyle i aż tyle.

Nic więcej nie udało mi się utargować.

Mam nadzieję, że to jest zadowalający wynik.

 

Jeszcze jedna uwaga: pomimo iż produkcja ruszy w początkowych dniach marca, to jednak będą kolejno lecieć partiami produktów na określonych nastawach maszyn. Zanim przelecą po wszystkich typach, to trochę się zejdzie. Dlatego też należy się realnie spodziewać dostawy nie wcześniej niż w drugiej połowie marca.

 

Post Scriptum: Z racji na wielkość zamówienia, zaproponowali, że pokryją koszty wysyłki.

 

Pozdrawiam,

Ziggy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie miała wyprowadzenia pojemność 0,47 ,osiowo czy z jednaj strony,jak to drugie to okładzina zawnętrzna powinna być na przewodzie bliżej rantu,tak miałem w duelundach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to są bardzo słabe kondensatory nie wiem po co taka napinka. Szkoda prądu.

 

Pozostaw nadzieję chłopie ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że Miflex nie zdaje sobie sprawy że ta paczuszka za 2'500PLN od nich będzie niesamowicie opiniotwórcza.

 

Trzymam kciuki bo to rodzima firma :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja jest matką ...

 

Strachu nie ma ! Zawsze można coś wymyślić i na ebay sprzedawać :) :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że to dlatego że te kondensatory ..... trzeba dopiero wyprodukować.

Co więcej, przypuszczam, że gdy zainicjujemy w ramach niniejszego wątku zamówienie grupowe, to de facto mamy szansę być pierwszymi osobami na świecie, które w ogóle zobaczą i USŁYSZĄ, jak ten produkt gra.

Kolega niestety się myli, niezawodny Szymon już dawno je testował.

Niestety nie jestem upoważniony do opisywania ich brzmienia publicznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezawodny Szymon już dawno je testował.

Niestety nie jestem upoważniony do opisywania ich brzmienia publicznie.

Wiem, ... ale nie powiem. No szkoda że nie możesz, to byłoby ciekawe. Kartonik wygląda raczej zacnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pośpiech jest zalecany w przechodzeniu przez ulicę lub biegach na 100m. W audio zalecam opanowanie i rozwagę w podejmowaniu decyzji.

Jedyne co mogę napisać, że nie grają jak duelundy w żadnym aspekcie a na tym najbardziej mi zależało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienia Duelund to bym po nich nie oczekiwał. Akurat Duelund to nie jest taki wytwórca, który zamówi taśmę miedzianą byle ofc i zwinie w spiralę. Tam są specjalne materiały, sprawdzony i wybrany optymalny dla audio sposób nawijania i układ wyprowadzeń. Takiej jakości nie uzyskuje się z przypadku. Dobrze będzie jak Miflex porównywalny będzie do dawnego Jupitera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pośpiech jest zalecany w przechodzeniu przez ulicę lub biegach na 100m. W audio zalecam opanowanie i rozwagę w podejmowaniu decyzji.

Jedyne co mogę napisać, że nie grają jak duelundy w żadnym aspekcie a na tym najbardziej mi zależało.

 

Do czego można je porównać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Jeszcze nie. Będę się odzywał dzisiaj do producenta, bo obiecywali, że wysyłka naszego pakietu nastąpi w drugiej połowie marca, ... a dzisiaj jest właśnie druga połowa marca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy,

W odpowiedzi na monit / zapytanie, dostałem przed chwilą od przedstawiciela handlowego MIFLEX informację następującej treści:

"...

Witam,

Produkcja kondensatorów jest w toku. Niestety, rozpoczęła się z lekkim opóźnieniem z uwagi na nieterminową dostawę materiałów do naszej firmy. Robimy wszystko aby dotrzymać przedłożonych wcześniej Państwu terminów realizacji. Może jednak nastąpić sytuacja, że kondensatory będą dostępne dopiero w pierwszej połowie kwietnia. Bardzo proszę o cierpliwość. Jednocześnie chciałbym zapewnić, że Pana zamówienie jest traktowane przez nas priorytetowo z uwagi na Pańskie zaangażowanie w organizację zamówienia grupowego oraz aktywność na forum Audiostereo.

 

Z poważaniem

..."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to , że się bardzo przykładają do naszego zamówienia - 42szt. Poświęcają cały dzień na jeden kondensator. To na pewno będzie rewelacja. Nie ma co ich popędzać. Gdyby mogli jeszcze trochę zwolnić , jakość zyska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.