Skocz do zawartości
IGNORED

moduł bluetooth


D.P.B.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem w tematach ale nie znalazłem moduł bluetooth z wyjściem RCA.

 

Czy takie rozwiązanie ma sens?

 

podłączenie do NAD375 lub Primare I22

 

gotuję sobie w kuchni około 12 metrów od klocka i smartfon leży na blacie.

 

czy jakość jest tak słaba że temat stracony już na starcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam TPlink HA100, Jest to prosty transmiter BT, który wg producenta działa na 20m, ma nfc, w komplecie zasilacz, 2 przewody jack- jack i jack-rca i potrafi sparować się z 8ma urządzeniami. Działa bdb, jakość dźwięku jak po kablu- polecam, zwłaszcza, że można go kupić za 80 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz: Mam i polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) za śmieszną cene dość dobra jakość

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcam miniBlink.
Faktycznie Arcam

Odradzam.

 

polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) za śmieszną cene dość dobra jakość

Który model to jest? AEA2000 czy AEA2500?

 

Bo sądząc po zdjęciu jest to AEA2000, który nie wspiera aptX.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tem model 2500 wspiera aptx alenie ma wysjcia analogowego tylko cyfrowe.

Mimo to biorąc pod uwagę jakość cena ten philips gra na prawdę dobrze.

Choć do takiego sprzetu warto sie zainteresować czymś droższym.

Zawsze mozesz go kopic i do 14 dni oddać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tem model 2500 wspiera aptx alenie ma wysjcia analogowego tylko cyfrowe.

Philips AEA2500/12 ma podwójne wyjście analogowe (RCA i mini jack), ale nie posiada żadnego wyjścia cyfrowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Philips AEA2700 - ma wyjścia Jack z przejściówka na RCA oraz cyfrowe optyczne i coaxial.

Gra zaskakująco dobrze, łączy się szybko zasięg 7-8 m w powietrzu i przez jedną ściankę K/G też daje rade. Obsługuje 2 urzadzenia jednocześnie.

Miałem przez chwilę Logitech'a grał cicho i dramatycznie jakościowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Philips AEA2700 - ma wyjścia Jack z przejściówka na RCA oraz cyfrowe optyczne i coaxial.

Też miałem tego Philipsa (obecnie gra u rodziny) i faktycznie jest fajny.

 

Jedynym problemem jest to, że niektóre egzemplarze na obu wyjściach cyfrowych zamieniają kanały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam.

 

 

Który model to jest? AEA2000 czy AEA2500?

 

Bo sądząc po zdjęciu jest to AEA2000, który nie wspiera aptX.

Odradzam.

 

 

Który model to jest? AEA2000 czy AEA2500?

 

Bo sądząc po zdjęciu jest to AEA2000, który nie wspiera aptX.

tak to model AEA2000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to model AEA2000

Moim zdaniem ma dwie wady:

1) brak wsparcia dla aptX

2) przy odtwarzaniu streamingu przez Wi-Fi zrywał się u mnie sygnał. Miałem dwa egzemplarze. Przy AEA2500 i AEA2700 nie miałem tego problemu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam.

 

 

Który model to jest? AEA2000 czy AEA2500?

 

Bo sądząc po zdjęciu jest to AEA2000, który nie wspiera aptX.

 

A dlaczego odradzasz, jeśli wolno wiedzieć?

Ja jestem b. zadowolony.

 

PS Może warto chwilę poczekać na sprzęt obsługujący zapowiedziany kodek aptX HD ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego odradzasz, jeśli wolno wiedzieć?

Ja jestem b. zadowolony.

Mój pierwszy egzemplarz miniBlinka zamieniał kanały. Drugi egzemplarz był w porządku, więc go podłączyłem do sypialni i o nim zapomniałem.

 

Kilka dni później kupiłem Arcama rBlink.

Podłączyłem go cyfrowo w głównym systemie, na szybko sprawdziłem, czy nie zamienia kanałów i było ok, więc został. Służył głównie do streamowania radia internetowego oraz YouTube.

 

Jakiś czas temu zacząłem przez rBlinka odtwarzać pliki .flac ze smartphone'a. Coś mi w jego brzmieniu (w roli transportu) nie pasowało. Zwalałem to zawsze na zmęczenie, przytępienie słuchu, brak nastroju itp.

 

Ale trafiłem niedawno na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , w którym recenzent zwrócił uwagę na nierówne granie kanałów (także przy połączeniu cyfrowym).

W teście możemy m.in. przeczytać:

With the rBlink, the stereo image seemed to pull to the left

(...)

the channel imbalance I heard with the rBlink remained even with the digital connection. Strange.

 

Posłuchałem na spokojnie, na słuchawkach. I niestety mój egzemplarz też "ściągał".

 

Podjechałem do sklepu, gdzie kupiłem Arcama. Na miejscu mieli jeszcze 3 urządzenia, sprawdziliśmy 2 i oba "ściągały".

 

W domu odtworzyłem i nagrałem sinusa 1kHz. Wyrównanie kanałów było idealne (z dokładnością do 0,1 dB, co można zwalić na niedoskonałość toru rejestrującego).

Dodatkowo nasz forumowy kolega yayacek był na tyle miły, że przeanalizował u siebie nagranie, które mu podrzuciłem, a które było tym, co z siebie wydaje rBlink. Okazało się, że rBlink od 400 Hz miesza z fazą, maksymalnie o 60-70 stopni.

 

rBlink trafił z powrotem do sklepu.

 

Następnie wziąłem pod lupę sypialnianego miniBlinka. Ponownie zmierzyłem równość kanałów (jest w porządku) i na spokojnie posłuchałem kilku nagrań na słuchawkach. Niestety, efekt jest dokładnie taki sam, jak w rBlinku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ma dwie wady:

1) brak wsparcia dla aptX

2) przy odtwarzaniu streamingu przez Wi-Fi zrywał się u mnie sygnał. Miałem dwa egzemplarze. Przy AEA2500 i AEA2700 nie miałem tego problemu

u mnie narazie bez problemu nic nie zrywa działa bezproblemowo sąsiad ma taki sam rzeczywiście u niego zrywa ale u mnie nie niewiem dlaczego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem dlaczego

Przeważnie powodem jest jakiś konflikt pomiędzy routerem i samym odbiornikiem Bluetooth. W końcu obydwa standardy są nadawane na podobnej częstotliwości.

 

Jeśli u Ciebie się nie rwie, to trzeba się cieszyć.

U mnie rwały dwa egzemplarze AEA2000. AEA2500 i AEA2700 grają dobrze.

 

Cóż, mój gra równo.

A sprawdzałeś na słuchawkach?

 

Jeśli nie, to posłuchaj np. Diany Krall albo czegoś podobnego. Głos śpiewaczki powinien być idealnie na środku. Na moich Arcamach był przesunięty w lewo.

A dodatkowo od rozjechanej fazy można było dostać zeza.

 

Może ten sklep był "uprzejmy" zaopatrywać się w jakieś odrzuty z produkcji.

Raczej nie.

Pierwszy egzemplarz miniBlink (ten z zamienionymi kanałami) był z niemieckiego amazona.

rBlinka kupiłem u lokalnego przedstawiciela Arcama.

Zaś drugiego miniBlinka dostałem bezpośrednio od samego Arcama z Wielkiej Brytanii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tylko się cieszyć.

 

Ja niestety nie miałem tyle szczęścia, dlatego nie polecam tego urządzenia. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam do zbycia aea2700. Właściwie go nie używam, nie ma zamienionych kanałów. Zainteresowanego proszę o info na [email protected].

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.