Skocz do zawartości
IGNORED

Zadowoleni ze swoich systemów ?


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

->norwidos: coś w tym jest, co piszesz. Osobiście, jeśli dźwignę system na poziom kapke (ale słyszalną ) wyżej to się baardzo cieszę, bo sam doceniam to najbardziej. /Mój system = moja frajda./ Żonę to mniej interesuje, aczkolwiek słyszy.

 

Mnie sie wydaje, że naturalne jest, iż chce się zaprezentować "nowe" brzmienie znajomym, którzy "słyszą". Zwłaszcza im i kiedy są równie wymagający i osłuchani. Jeśli sami tęgo słuchają i potrafią (do)ocenić zmiany to jest juz baaardzo fajnie. No i jest z kim pogadać ;) Taki nasz audiofilski świat... ;).

W przypadkach wątpliwych jakościowo zmian/ruchów - nie zmieniam niczego. (Po moim "o mnie" widaćm, że nie często przybywa mi coś nowego. Znaczy nie zmieniam na pałę, bo coś/ ktoś wylansował. Sprawdzić - chętnie, ale zakres i jakość zmian oceniam zawsze sam.)

 

Pozdr.

 

PS. Oni czynią podobnie, a ja z chęcią się przysłuchuję tym zmianom (i komentuję, co słyszę). Spotkania takie są też okazją do spotkań towarzyskich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja "nowego" brzmienia innym nie jest zła i wcale nie musi wynikać z chęci podbudowania własnego ego, choć każdemu miło jest usłyszeć pozytywne zdanie kolegów, że system gra. Słuszne uwagi i zastrzeżenia też są cenne ale już nie tak miłe :-))))

Poza tym spójrzmy na drugą stronę medalu, osoby odsłuchujące mają szansę niejednokrotnie zweryfikować swoje poglądy nt. brzmienia jakiegoś komponentu systemu, który znali i uważali za przeciętny? A tu proszę taaaka zmiana. (przykład - nigdy bym nie przypuszczał, jak dobre mogą okazać się, starsze już monitory Eposa ES 14)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parsec, 29 Sie 2005, 23:49

 

>Niepotrzebnie powielony temat, szczegolnie, ze nawet nie wiadomo co to za system z ktorego Zydelek

>jest tak zadowolony.

>

>Temat nr 12496 : Zadowoleni ze swoich systemów ?

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

LOL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo, że mam budżetowy sprzęt jestem bardzo z niego zadowolony. A tak szczerze to uświadomił mi to mój znajomy audiofil którego sprzętu o wartości około 25 kawałków miałem okazję niedawno słuchać. Powiem krótko kasa wywalona w błoto- dźwięk niby przestrzenny ale z lokalizacją pozornych źródeł kiepsko, ewidentna ekspozycja wysokich tonów- jak dla mnie totalna tragedia. No ale jak już ktoś powiedział: o gustach się nie dyskutuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem wcześniej: o gustach się nie dyskutuje. Jemu akurat się podoba -mnie niestety nie. Poza tym w pogoni za króliczkiem czasami można zgubić drogę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

=> norwidos

Eee, źle interpretujesz, a czym ja się mam chwalić ? Czy ja mam sprzęcicho jak Elberoth ? Po prostu cieszę się z tego co mam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 lata później...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.