Skocz do zawartości
IGNORED

Puszcza Białowieska


czester15.30

Rekomendowane odpowiedzi

10.02.2019 późne popołudnie w PB . Miejscami sporo śniegu . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

" W Polskę idziemy " 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester

 

a co tak cicho w tym temacie,u Ciebie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przed zamieszkaniem Cimoszewicza Nadleśnictwo Hajnówka wydało 104 tys. zł na remont 220-metrowego domu. Umowa na dzierżawę opiewała na zaledwie 169 zł miesięcznie. Oprócz tego Nadleśnictwo musiało utrzymywać specjalny odcinek 2 km drogi, żeby WC miał jak dojechać do swej rezydencji. Wszystko z pieniędzy podatników

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to nie jest odpowiedz na to zeby zostawic  panom z lasu klopot jak koniecznie chca go z niej wyrzucic?Zeby potem ja przejac tak jak kurski swoja za darmo?

Politycy PiS chcą wykurzyć Włodzimierza Cimoszewicza z leśniczówki, którą dzierżawi w Puszczy Białowieskiej, informuje "Super Express".

Czytaj więcej na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

iedy ją zobaczyłem, to był przysłowiowy obraz nędzy i rozpaczy. Budynek od wielu lat nie był remontowany. W kilku pomieszczeniach zastałem zrujnowane kuchnie węglowe, budynek był pokryty eternitem, w wielu miejscach popękanym. Pamiętam, że rosnące tam dzikie wino wyrastało w pewnym miejscu z dachu, a przez dziury w eternicie lała się woda.

Wszystko było zniszczone - stropy pozałamywane, ściany napuchnięte, okna powybijane. Kiedy pierwszy raz tam przyjechałem, pod moim jamnikiem załamała się podłoga... Nadleśnictwo zrobiło minimum tego, co właściciel odpowiedzialny za " substancję" nieruchomości zrobić powinien, czyli wyremontowało dach i doprowadziło wodę ze studni położonej kilkanaście metrów od domu. Wszystko poza tym zrobiłem sam, czyli remont kapitalny. Z oryginalnej leśniczówki pozostały ściany zewnętrzne, wszystko inne zostało wymienione. Zmieniałem nawet poziom stropów z tego względu, że były to pomieszczenia nieproporcjonalnie wysokie. Całkowicie wymieniłem ściany wewnętrzne, podłogi, wstawiłem nowe okna, drzwi, rozprowadziłem prąd i wodę, założyłem też po jakimś czasie centralne ogrzewanie. Na terenie nieruchomości jest także mały budynek " gajówka", stodoła i dawna stajnia. Wszystko to było w takim samym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha rozumiem ze kogos szlag trafił bo chcial przejac nowa wille a nie stara do remontu.A tu dupa......panie z PICu.Masz pan lesniczowke  w stanie PIERWOTNYM.

 Wszystko to było w takim samym stanie jak leśniczówka i te obiekty też wyremontowałem. Remont przeprowadzałem przez pięć lat. Wszystko na mój koszt.

Jeśli nie kupi Pan tej nieruchomości, co Pan zrobi w roku 2022, gdy umowa dzierżawy wygaśnie?

- Tak daleko nie wybiegam myślą. W tej chwili jest to moje mieszkanie, zresztą jedyne jakie posiadam, ponieważ po wyprowadzce z Warszawy sprzedaliśmy mieszkanie, które tam mieliśmy.

Mówiąc szczerze, niewielkie ma dla mnie znaczenie to, co się z leśniczówką stanie za 15 czy 20 lat? Czy to będzie moje czy nie. Wtedy będę mniej entuzjastycznie nastawiony do przebywania w środku lasu i pewnie bardziej będzie mnie interesowało mieszkanie bliżej lekarza. Moje dzieci nie palą się do tego, aby po nas tutaj mieszkać, więc czego mam żałować Lasom Państwowym? Tego, że dostaną kiedyś obiekt, który został uratowany przed zupełnym zrujnowaniem i postoi kolejne 100 lat? Jak mówiłem, chętnie bym tę leśniczówkę kupił, choćby po to, aby skończyły się takie medialne podjazdy jak ostatnio, ale jeśli tak się nie stanie, nie będę rozpaczał.

Dziękuję za rozmowę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa tomus jest jeszcze taki pasztet.Masz klopot jak widze.

były premier odniósł się do tych informacji. - Po 18 latach najmu i niestającego remontu, uzgodniłem w ubiegłym roku warunki zwrotu leśniczówki (Lasom Państwowym – red.) i rozliczenia moich nakładów – powiedział w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Dodał, że usunął z niej wszystko, czego nie chciało nadleśnictwo.

- Rzeczoznawca z NOT wycenił wartość pozostawianych inwestycji na ponad 130 tys. zł. Nadleśnictwo zwróciło mi 50 tys. Tak więc, odwrotnie niż w Radiu Erywań, nie ukradli, ale dali. Cała reszta tekstu jest równie zgodna z prawdą – podsumował były premier.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, muls napisał:

tak wiec tomus czekam na jakis rzeczowy komentarz tak jak to tylko ty potrafisz.

Musisz mulsie trochę poczekać....tomus czeka na odpowiedz z Nowogrodzkiej trochę czasu to potrwa ....prezes zajęty szóstką w piątce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tomek7776 napisał:

a co tak cicho w tym temacie,u Ciebie?

Co słychać ? 
LP prowadzą wiosenną kampanię zastraszania . Chodzę po puszczy , raz w tym wybrałem się na przejażdżkę rowerową do Topiło . 
Czekam cierpliwie na wybory i mam nadzieje , że zmiana władzy przyczyni się do CPPN . Muszę się pochwalić , iż należę do rosnącej grupy ludzi którzy ostatnio zaczęli chodzić na wybory ( ostatnie zdanie nie na temat przepraszam ) . 
Co do wiadomości z TV rządowej , to wybacz , ale nie chcę tego komentować , bo to trafia tylko do betonu . 

 

5 godzin temu, tomek7776 napisał:

Oprócz tego Nadleśnictwo musiało utrzymywać specjalny odcinek 2 km drogi, żeby WC miał jak dojechać do swej rezydencji

Tryb Ostrowskiego to i bez Cimoszewicza jest utrzymywany przejezdny i nie tylko dwa kilometry . 

Za " Cimoszewicza " bodajże w 1996 roku poszerzono BPN . Przyczynił się do tego znacznie . Chwała mu za to .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tu jest ta leśniczówka  . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nawet jeśli coś tam zainwestował i chciałby to odzyskać to powinien to inaczej rozegrać.
Facet jakby nie było jest byłem premierem RP i jakiś poziom powinien reprezentować tym bardziej że sie buja na salonach i sie kreuje na elitę intelektualną. Jak dla mnie to facet bez krzty przyzwoitości i kultury jeśli zostawił takie dziadostwo.

Trochę dziwny argument. Dla człowieka z klasą nie powinno być obojętne to że przez takie zachwowanie będzie odbierany jak kawał prostaka. Jeśli zostawił po sobie syf , wydrapał co się da to zrobił głupio. Straty wizerunkowe przeyższają to co stamtąd wyniósł. Będą mu to wypominać do końca życia

 

ciężko uwierzyć ze ktoś mógł wykonać generalny remont trwający 5 lat nie swojej nieruchomości.

 

Aż mnie się przypomniały "Zapiski oficera Armii Czerwonej" Piaseckiego, jak Miszka Zubow,,,,,

To mi przypomina, jak w 2005 roku osadnicy żydowscy musieli wycofać się ze Strefy Gazy i zostawić tam swoje domy. Wyprowadzili się, ale wszystkie domy zrównali z ziemią, nic nie zostawili Palestyńczykom

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no0 patrz jak prostak ladnie okreslil prostaka.

Godzinę temu, tomek7776 napisał:

mi przypomina, jak w 2005 roku osadnicy żydowscy musieli wycofać się ze Strefy Gazy i zostawić tam swoje domy. Wyprowadzili się, ale wszystkie domy zrównali z ziemią, nic nie zostawili Palestyńczykom

ku..wa ten ma umysł.A palestynczycy niewatpliwie zostwili by swoje tyle ze zaminowane/

Godzinę temu, tomek7776 napisał:

erany jak kawał prostaka. Jeśli zostawił po sobie syf , wydrapał co się da to zrobił głupio. Straty wizerunkowe przeyższają to co stamtąd wyniósł. Będą mu to wypominać do końca życia

tyle ze ci  co beda, moga go pocalowac w dupe   tomus..Przez piec lat gnoili go tacy jak ty w prasie takiej jak twoja zeby go stamtad wypedzic.I dostali wielkie GOWNO tomus.I to jest ta klasa.DOLOZYŁ do tego ale zostawił wam gowno.

A dlaczego gnoili goscie z klasa taka jak kurski i koledzy

Za PRL leśniczówka pod Malborkiem była letnią siedzibą pierwszych sekretarzy Komitetu Wojewódzkiego PZPR z Elbląga. U schyłku III RP kupił ją Jacek Kurski z PiS za 20 tys. zł. W IV RP sam wyceniał leśniczówkę już na blisko 300 tys. zł.

W gabinecie wójta gminy Stary Dzierzgoń pod Malborkiem Jacek Kurski pojawił się po raz pierwszy w 1999 r. jako wicemarszałek Sejmiku województwa pomorskiego.

- Typowa gospodarska wizyta, nie pamiętam już, czego dotyczyła, rozmowa zeszła jakoś na temat leśniczówek - wspomina Kurski. - No i wójt zawiózł mnie do Danielówki. Pustka, jezioro otoczone lasem, domek z pruskiego muru. Od razu zakochałem się w tym miejscu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam Kurski w poselskim oświadczeniu majątkowym wycenił swoją leśniczówkę na 280 tys. zł. - To moja subiektywna wycena - tłumaczy poseł.
W tej samej okolicy Kurski odkupił od gminy sześć hektarów pola. Zapłacił 24 tys.
- Sprzedaliśmy grunt, bo samorząd bardzo potrzebował pieniędzy - przypomina sobie wójt.

Wkrótce po sprzedaży ziemi gmina Dzierzgoń zmieniła plan zagospodarowania przestrzennego i grunty Kurskiego można było podzielić na działki rekreacyjne. Ich wartość wzrosła kilkakrotnie.
- Po ile teraz gmina sprzedaje ziemię? - zapytaliśmy wójta.
- Wszystko wyprzedane, już nic nie mamy w tamtej okolicy - zapewnia Kulpa.

tutaj tomus masz wszystko o honorze.Mam nadzieje ze jestes w stanie to nam ladnie wytlumaczyc
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego slawus .Slawus a teraz ja ciebie za jaja.To odnies sie w koncu merytorycznie do kurskiego a potem wrocimy do jaja slawus.Jesli masz jakies ..jaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzisiejsze zdjęcie leśniczówki i Trybu Ostrowskiego . Tryb Ostrowskiego jako droga przejezdna w tej postaci ciągnie się do Drogi Granicznej . 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

55869388_2591162744289536_5715854653472636928_o.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2019 o 08:04, muls napisał:

ku..wa ten ma umysł.A palestynczycy niewatpliwie zostwili by swoje tyle ze zaminowane/

Umysły fanów PiS to umysły wyprane przez przywódców sekty. Nic na to nie poradzisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Minister Środowiska Kowalczyk uległ lobby LP . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w Białowieży 22 kwietnia dowiedziałem się , iż wszystkie noclegi są zarezerwowane na majówkę . 
Oto świeżo zawieszony baner na przywitanie turystów ( wyjazd z Hajnówki w kierunku Białowieży )   
źródło  

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd zmniejsza fundusze na Parki Narodowe , ledwo starcza na niskie wypłaty pracownikom ,  a tu proszę jakie wsparcie Białowieskiemu Parku Narodowemu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

Rząd zmniejsza fundusze na Parki Narodowe , ledwo starcza na niskie wypłaty pracownikom ,  a tu proszę jakie wsparcie Białowieskiemu Parku Narodowemu .


 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez czester15.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cała prawda o korniku .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez czester15.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2019 o 22:38, czester15.30 napisał:

Cała prawda o korniku

swietne.Wynika z tego ze jak na razie wszytko odbywa sie dokladnie odwrotnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.