Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Acoustic Revive


Pygar

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku zmiana i dokładnie takie samo odczucie miał mój kolega stojący obok, była "tak znaczna" jak włączenie przycisku Loudness,

 

 

mam nadzieje ze będzie na tegorocznej wystawie

odnalazłem link bezpośredni do niego

 

http://www.audio-finder.com/?tag=%E6%AE%8B%E4%BD%99%E8%83%BD%E9%87%8F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, gdzie moje maniery

również dziękuje moreno1973 za wpis

 

Zeby nie było ze zostałem filozofem to tłumacząc się napisze ze głośno myślę.

Wiemy ze działa to na człowieka a nie na sprzęt i czy nie jest to "dopalacz",

ingerencja w zmianę natury, pobudzenie zmysłu przez urządzenie elektroniczne, dlatego czy jest to takie "zdrowe i naturalne"?

Narkotyków nigdy nie próbowałem ale ci co je biorą .....

za to wódkę pije i wtedy czuje się bystrzejszy, silniejszy, "wszechmogący", oczywiście do pewnego momentu jak nie przeholuje naprawdę jestem pobudzony, a jednak na drugi dzień nawet jak się nie uchlam to czuje ze coś nie tak.

 

Co mam na myśli: ze człowiek potrafi się wznieść ponad standard ale potem to odczuwa, wysiłek przynosi osłabienie

czy różnica na początku jest taka sama jak np.po roku używania takiego urządzenia ?

 

Na starość to się trochę taki lękliwy robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem RR-777 czytałem trochę nt. zasad działania tego ustrojstwa (lubię wiedzieć za co płacę). Oprócz tego o czym wspomniał Moreno nadal nie wiem jak to do końca działa, faktem jednak jest, że subtelnie zmienia całe brzmienie, ale ciężko jest wypunktować co się zmieniło :-). Na pewno warto pożyczyć i wypróbowac u siebie. Ustawienie ma znaczenie, nie tyle konkretne miejsce co wysokość - u mnie stoi na wys. ok. 2m od podłogi i faktycznie w takim położeniu oddziaływanie jest mocniejsze niż ustawione niżej. Produsent poleca równiez swój gadżet dla sprzętów wideo - tu nie wiem, nigdy nie próbowałem, może kiedyś jak mi się zachce :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Przed zakupem RR-777 czytałem trochę nt. zasad działania tego ustrojstwa (lubię wiedzieć za co płacę). Oprócz tego o czym wspomniał Moreno nadal nie wiem jak to do końca działa, faktem jednak jest, że subtelnie zmienia całe brzmienie, ale ciężko jest wypunktować co się zmieniło :-). Na pewno warto pożyczyć i wypróbowac u siebie. Ustawienie ma znaczenie, nie tyle konkretne miejsce co wysokość - u mnie stoi na wys. ok. 2m od podłogi i faktycznie w takim położeniu oddziaływanie jest mocniejsze niż ustawione niżej. Produsent poleca równiez swój gadżet dla sprzętów wideo - tu nie wiem, nigdy nie próbowałem, może kiedyś jak mi się zachce :-).

Imo to trochę za mało,aby wyciągnąć z portfela 700$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo to trochę za mało,aby wyciągnąć z portfela 700$

 

Wiesz, to jest klasyczny przypadek kiedy płacimy w zasadzie tylko za wpływ na brzmienie (bo powiedzmy, że wsad materiałowy to parę groszy), dlatego najlepiej spróbować u siebie i samemu zdecydować czy taka zmiana warta jest określonej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Rozmyslam nad nowym kablem glosnikowym:wybor miedzy Acoustic Revive SPC Reference SPC II,Oyaide Tunami Nigo,jakis Furutech lub Neotech miedz monokrystaliczna.Aktualnie mam Audiomica Dolomit Ref,moze tez wrocilbym do XLO.

 

Moze jakis komentarz?

Edytowane przez zildjian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam już od jakiegoś czasu SPC PA 2.5, genialne kable w każdym calu… SPC Ref. powinny być dużo lepsze od wszystkich które wymieniłeś, choć dokładnie tych nigdy nie miałem, ale podejrzewam, że są bardzo podobne do moich. Oyaide Nigo jest słaby…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyslam nad nowym kablem glosnikowym:wybor miedzy Acoustic Revive SPC Reference SPC II,Oyaide Tunami Nigo,jakis Furutech lub Neotech miedz monokrystaliczna.Aktualnie mam Audiomica Dolomit Ref,moze tez wrocilbym do XLO.

 

Moze jakis komentarz?

 

Ja sam porównywałem AR reference SPC z Chordem Signature i został Chord , mam go 3 lata jeśli chcesz to na priva mogę sprzedać .pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten interkonekt Line Triple C ...podobno jest wybitny

 

Mam go w wersji XLR. Odbieram go jako bardzo przejrzysty, świeży i dźwięczny. Między pre a końcówką wyrzucił mi wszystkie droższe kable jakie próbowałem i miałem.

Triple CF-M jest jeszcze lepszy we wspomnianych aspektach. Ale dużo droższy (nieproporcjonalnie). Niemniej mi się ta szkoła grania bardzo odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

to i ja się dorzucę ze swoimi kilkoma dodatkami do systemu tej zacnej marki:

LINE 1.0R triple C-FM - 1,5 metra

SPU-8

PSA-100

BSIP-2Q

RR-7 - pierwszy wypust w małej ilości. Dlatego nie wiele informacji jest na jego temat. Jednak z tego co udało mi się doczytać to celem tego modelu były głównie sale koncertowe co by wiązało się z jego większa mocą sygnałową ale nie wiem na ile jest to prawdziwa informacja. Nie miałem okazji porównywać go z innymi modelami.

Dodatkowo mam kilka własnych autorskich dodatków wzorowanych na ich projektach.

Cenię sobię to, że każdy wynalazek tej firmy działa. Raz bardziej raz mniej ale w większości przypadków efektem jest mocne zdziwienie wywołane zaskakującymi rezultatami. To mistrzowskie wykorzystanie i połączenie materiałów naturalnego pochodzenia. Głównie ten aspekt mnie do nich przekonał bo od samego początku sam próbowałem tej drogi z jakimiś tam rezultatami.

Edytowane przez mario100007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to i ja się dorzucę ze swoimi kilkoma dodatkami do systemu tej zacnej marki:

LINE 1.0R triple C-FM - 1,5 metra

SPU-8

PSA-100

BSIP-2Q

RR-7 - pierwszy wypust w małej ilości. Dlatego nie wiele informacji jest na jego temat. Jednak z tego co udało mi się doczytać to celem tego modelu były głównie sale koncertowe co by wiązało się z jego większa mocą sygnałową ale nie wiem na ile jest to prawdziwa informacja. Nie miałem okazji porównywać go z innymi modelami.

Dodatkowo mam kilka własnych autorskich dodatków wzorowanych na ich projektach.

Cenię sobię to, że każdy wynalazek tej firmy działa. Raz bardziej raz mniej ale w większości przypadków efektem jest mocne zdziwienie wywołane zaskakującymi rezultatami. To mistrzowskie wykorzystanie i połączenie materiałów naturalnego pochodzenia. Głównie ten aspekt mnie do nich przekonał bo od samego początku sam próbowałem tej drogi z jakimiś tam rezultatami.

 

Może napiszesz co z tego co masz jest czym i jak wpływa na dźwięk...tak będzię jaśniej i wiarygodniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINE 1.0R triple C-FM - interkonekt. Drugi najlepiej brzmiący IC tej firmy porównywany często z wcześniejszym luksusowym IC PCOCC-A( już nie produkowany ) Lepszy od niego jest tylko RCA 1.0 triple C-FM, którego ceny zaczynaja się od 8 tys.

Piekna przestrzeń. odwzorowanie barw, niespotykany realizm i rozświetlenie, jest niespotykanie przejrzysty. Bardzo mnie zaskoczyła mała waga, ale ma to związek z materiałami z których jest wykonany ( naturalnego pochodzenia - i to jest zadziwiajace.... ). Porównywałem je z moimi VDH wycenianymi na 340 tyś. Jen i mimo różnicy w analogowości na korzyść VDH trudno mi ocenić który jest lepszy pod pozostałymi względami.

W dalszej części zdjęcia widać PSA-100 rozmieszczony na łączeniach sygnałowych absorbuje drgania i ma wpływ na rozdzielczość sygnałową.

post-58539-0-61652900-1461173322_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Od wczoraj mam nowy komplet kabli :-)

 

Acousti Revive SPC-2.0PA wersja bi-wire.

 

Kabelki są w oryginalnej konfekcji :

4x AR RYG-1

8x AR RBN-1

 

Póki co odsłuch utrudnia mi fakt, że od strony wzmacniacza są widły, a u mnie w grę wchodzą tylko banany.

 

Proszę o namiary na dobrą cenę dla ACOUSTIC REVIVE RBN-1 Banana Plug.

 

Pozdrawiam

Pygar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku na dziś :-) kolekcja przedstawia się następująco :

 

Kable:

1x AR Power Reference 1.5PA

3x AR Power Max-10000 1.5 osłona turmalinowa - fiolet

1x AR Power Max-5000 1.0 osłona turmalinowa - fiolet

1x AR RCA-1.0PA

 

czy używasz któryś z tych kabli do końcówek mocy?? jeżeli tak to które i jakie uzyskałeś brzmienie i z jakimi kablami je porównywałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy używasz któryś z tych kabli do końcówek mocy?? jeżeli tak to które i jakie uzyskałeś brzmienie i z jakimi kablami je porównywałeś.

 

Nie mam końcówek, tylko integry w dodatku z kablami na stałe, bez gniazd IEC.

 

Pozdrawiam

Pygar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

OK dzięki za odpowiedź. W takim razie nie wiadomo jak zagrają zasilające kable AR z lampowymi końcówkami...

 

Wiadomo. Napisz na pw do Lorda Vader. Używa z tego co pamietam AR Power Sensual (18000)

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 27

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.