Skocz do zawartości
IGNORED

Lampowy wzmak sluchawkowy - poszukuje


andrew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuje lampowego wzmaka sluchawkowego o goracym, pelnym i plastycznym brzmieniu. Jaka firme mam wybrac? Czy ktos z was moglby mi cos ciekawego polecic? Z góry dziękuję i pozdrawiam :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No cóż mam HV-1 Scorpion - Brzmienie mocno analityczne, trudno to nazwać ciepłym. Mocny środek. Do rocka ok. Słucham na Beyerdynamicach DT - 931 i Pioneer PD-S707. Trochę mnie rozczarował jak kupiłem, ale powoli się przyzwyczajam i wyciągam z niego plusy. Aczkolwiek bas mógłby być lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za brzmienie to glownie odpowiadaja sluchawki, wzmacniacz IMHO ma ich nie psuc. Moj obecny lubie (w zestawieniu z tymi sluchawkami, ktore lubie jeszcze bardziej).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam HV-1 Skorpiona z HD 600 i uwazam ten zestaw za godny polecenia dla kogos kto przedklada spokojny dzwiek nad tour de force. Basu rzeczywiscie malo ale Diana Krall na tym zestawie spiewa jak na zywo.

Ogolnie jestem zadowolony. Odsluchiwalem tez HD600 z MF "Prosiaczek" i jak dla mnie za duzo bylo wszystkiego , glosno i niedokladnie.

 

Pozdrawiam

Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze lampowy Cayin HA-1A? Troche drogi, ale moze warto? Czy ktos z was mial z nim stycznosc? Nie ukrywam, ze w brzmieniu najbardziej podoba mi sie cieplo i barwa, co przedkladam nad detalicznosc i neutralnosc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli basu Ci nie wystarczy w Skorpionie, mi nie wystarczyło, to odsłuchaj Linnart, to jest co prawda hybryda lampowa, ale posłuchać wypada. Analityczność i "lampowość" ciut gorsza niż u Skorpiona, ale jak dla mnie całokształt wypada bardziej przekonywująco niż na Skorpionie. Przestrzeń fenomenalna, bas, jest, czuć go, mimo że to słuchawki. Słuchałem Skorpiona, Projecta i Linnarta. Wybór padł na tego ostatniego. Jeżeli masz możliwość to odsłuchaj wszystkich jakie wymieniłem, a jak możesz to jeszcze więcej i wybierz ten, który najbardziej trafia w twoje gusta. Szczerze powiem, że wybrałbym Skorpiona HV-1 gdyby miał lepsze oparcie w najniższyh rejestrach, bo na klasyce wypadł wybornie. Jednak ja lubię dźwięk pełny, z najniższym basem, którego na Skorpionie niestety nie uświadczyłem.

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie braku basu w HV-1 - to dodam, że nie jest tak tragicznie. Wystarczy dobry w basie interkonekt i ... już jest trochę lepiej. Kupiłem właśnie Audioquesta King Cobra i jestem co prawda na etapie wygrzewania, ale ... jest lepiej w basach i przestrzeni. Polecam. Chociaż nowy kabel kosztuję połowę z tego co wzmak z drugiej ręki. Dorzuciłbym jeszcze lepszy kabel sieciowy. Mam Powerboxa, ale nie ciągnę prądu z niego bo jest na wzmacniaczu zintegrowanym jekiś szum. Dlatego mam podpiętego Scorpiona do osobnego gniazda na podstawowym kablu Neela.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja jestem szczesliwym posiadaczem wzmaka Forum 608 ale jezeli szukasz lampy to moze tastrona Cie zainteresuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam HV-1 Skorpiona z HD 600, I nic więcej nie było w stanie mnie poruszyć, do czasu gdy zrobiłem pajęczyne na TPA 6120. Ale nadal HV -1 jest w użyciu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GBP 80.00 Bada HeadPhone / Pre Amplifier (Chiny via UK?), chyba hybryda:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

lub

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

$500 Woo Audio z USA

WooAudio 3 : Vacuum Tube Headphone Amp & Pre Amplifier (mozna zamowic na 220V)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) lub

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Manley Labs Neo Classic 300B. Działa również jako preamp więc unikamy nadmiernej komplikacji systemu jeśli ktoś chce również używać głośników. Wybór rodzaju wyjścia (słuchawki lub końcówka mocy) dokonywany jest przełącznikiem. Dodatkowo przełącznik impedancji słuchawek (do 400 ohm i od 300 ohm w górę). Lampy 300B są obciążane bardzo łagodnie w tym zastosowaniu więc przewidywany czas życia jest bardzo długi. Jakość dźwięku na pograniczu halucynacji - pełne zalety lampowych wzmacniaczy triodowych bez typowych ich ograniczeń związanych z małą mocą. Wzmacniacze na lampach 300B używane do napędzania głośników mają typową moc w okolicach 10W co rodzi wiele problemów z poprawnym oddaniem basu i dynamiki. Tutaj moc oddawana na słuchawki to max. 1W, a przykładowo słuchawki Sennheisera HD 650 wytrzymują max 0.5 W (uszy tyle na pewno nie wytrzymają). Nadmiar mocy lampy 300 B w zastosowaniu do napędzania słuchawek jest tak ogromny, że pękają wszelkie bariery przy odtwarzaniu dynamiki i basu z zachowaniem magicznej natury średnicy tych lamp. Dźwięk z Manleya Neo Classic 300B słuchany przez dobre słuchawki po prostu masakruje odsłuch na głośnikach w systemach zbliżonych cenowo. Więcej szczegółów na naszej stronie www.solid-audio.com.

[obrazekLUKASZ-201032_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solid Audio

Gdzie można odsłuchać w/w wzmacniacz czy tylko u Państwa na miejscu ? Nie ma żadnego egzemplarza przypadkiem w Warszawie ? Cóż, na razie mnie nie stać, ale może zacząłbym zbierać :-)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie można posłuchać u nas na miejscu. Mamy wydzielone pomieszczenie do tego celu. Ze względu na wysoką cenę urządzenia i jego "ezoteryczny" charakter (jak to nawet sama firma Manley zauważa) raczej nie spodziewam się że kiedykolwiek w przyszłości będą większe ilości tego urządzenia do odsłuchu w różnych miastach Polski. Prawda jest taka, że egzemplarz który mamy w posiadaniu ma numer seryjny 53 a urządzenie produkowane jest w aktualnej wersji od jakichś trzech lat. Z dużym prawdopodobieństwem mogę przypuszczać że może być to jeden z niewielu egzemplarzy (jeśli nie jedyny!) dostępnych do odsłuchu na terenie całej Europy. Z drugiej strony przy odsłuchu słuchawkowym nie ma problemów akustyki pomieszczenia a słuchawki można przynieść własne. Tak więc znika większość problemów związanych z odsłuchem sprzętu w nieznanym systemie i miejscu (w niedalekiej przyszłości postaramy się dodać do tego wzmacniacza źródło na odpowiednim poziomie, najpewniej też Manleya, np. WAVE, tak że byłyby wtedy dwa dobre powody, żeby nas odwiedzić :-) ) Na odsłuch trzeba umówić się telefonicznie ale za to gwarantujemy spokój, ciszę i brak osób postronnych. A Wrocław to przecież takie piękne miasto...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, dzieki za porade Solid, ale cena jak dla mnie jest zbyt wysoka. Prawde mowiac za ta cene mozna juz kupic Omege Staxa na lampach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy to: 0D3 Raytheon, 5AR4 Sovtek, 6SL7GT Sovtek, 300B Svetlana. Electro Harmonix jest widoczny na stronie producenta ale model jaki mam na stanie jest nieco inny (np. pokrętło głośności jest po środku a nie po lewej) i ma inne lampy. Producent twierdzi, że lampy 300B są bardzo starannie dobierane do tego wzmacniacza słuchawkowego - czasami przerzucają 50-100 lamp żeby znaleź tę właściwą. Dlatego nie zachęcają do eksperymentowania na własną rękę. Lampy zamienne 300B dobrane przez producenta kosztowałyby u mnie 600 zł, tj. tylko nieznacznie drożej niż dostępne u nas na rynku detalicznym. Pozostałe lampy są dużo tańsze. Wzmacniacz jest produkowany od 1996. Zdjęcia poprzednich wersji są na ich stronie internetowej. Obecne wcielenie jest najbardziej dopracowane i nie tylko od strony wizualnej. Dojście do perfekcji wymaga lat rozwoju i udoskonalania konstrukcji. Cena zawsze jakoś to odzwierciedla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solid, ja wszystko rozumiem, ale te 25000 zl... Za 28000 zl kupilem ostatnio Mercedesa W126 model 560 SEL... Stan idealny - prawie jak nowy. Wiec o czym my mowimy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzymy szerokiej drogi. Ale jak już dojedziemy nim do domu do może się okazać, że w domu chcielibyśmy posłuchać muzyki. A w domu pusto, więc żal się rozstawać z takim nabytkiem. Czy w tym Mercedesie można przenocować? To by rozwiązało sprawę. Niedawno widziałem reklamę Toytoty wyposażonej w system audio produkcji Marka Levinsona. A że Mercedes to znacznie wyższa klasa, więc zapewne ma coś lepszego... a subwoofer to pewnie słychać dwie przecznice dalej. Chętnie o tym byśmy poczytali. Jesteśmy jakby nie było na forum dyskusyjnym poświęconym sprzętowi audio. Jak zaczniemy porównywać ni z gruszki ni z pietruszki Mercedesy ze wzmacniaczami słuchawkowymi to rzeczywiście nie wiadomo o czym mówimy. W listopadowym numerze Audio jest test kilku zestawów kolumn głośnikowych po 20000 zł, a przecież kolumny same nie grają - zakładając że komponenty w systemie powinny być zbliżone cenowo - to system w którym kolumny kosztują 20000 zł powinien kosztować jakieś 60000 zł. Wynika z tego, że można by sobie za to kupić dwa Mercedesy. To dobiero byłaby jazda: jedna noga w jednym, druga w drugim. Proponuję napisać list do redakcji i ich zbesztać że marnują papier. Przecież można by cały numer poświęcić odtwarzaczom DVD po 1000 zł - albo jeszcze lepiej - kompletnym systemom kina domowego poniżej 1000 zł (koniecznie z wyjściem słuchawkowym i słuachwkami surround w komplecie) - lampki choinkowe gratis. Moglibyśmy powiedzieć że numer był w całości poświęcony sprzętowi lampowemu. Dopiero wtedy byłoby wiadomo o czym jest mowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dvd po 1000 ZŁ lepiej jest się nirewypowiadac w ciemno ...... bo może się okazać że wiele potrafią ....może i niemają złotych klamek ale oferują coraz częściej poziom nieosiągalny od ich kolegów odtwarzaczy cd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Solid Audio

Nieznam Was i Waszej firmy ale z tego co widzę w tym wątku skutecznie osiągacie nie zamierzony efekt.

Urządzenia z tego przedziału cenowego j.w.to nie ulęgałki.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ,ale znowu forum zamienia się w agencję reklamową dla wszelkiej maści sprzedawców i producentów.

Brakuje tylko,by przy każdym wpisie dostarczane były cenniki.

Nigdy nie byłem przeciwnikiem obecności zawodowców na forum,ale niekiedy ich natrętność przekracza pewną granicę.

Po dyspucie parę miesięcy temu było nieco spokojnie.

HAha - Złe duchy wracają!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manley to poważna i szacowna firma.

Jej produkty przedstawiaja soba to ,co w Brytyjskim mianem oceniamy,dume konstrukcyjną ,profesionalizm i samo podejśćie.

Mały pośpiech co oznacza przemyślane ruchy jak i solidność..co zresztą widać w produktach Manleya.

Układy są dość stare ale i dopracowane,w tym przypadku nowsze faktycznie moze się wydawac nie koniecznie dobre.

A ja?

Ja robię swoje.. i tylko na indywidualne zamówienia.

Na lampach równiez ale drogo,drożej niż to ma miejsce w przypadku budowy na elementach dyskretnych.

Jezeli kogoś stac na Manleya do słuchawek [jakich i za ile]powinien sie zastanowić co chce osiągnąc w systemie.

osobiśćie wole Manleya niz Staxa[komplety Staxa w moim mniemaniu za "tą" sume są nieporozumieniem].

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pp -> tylko jako zamienniki do sprzętu Manleya. Handlem lampami jako takimi się nie zajmujemy. W tym wypadku ceny musiałyby być wyższe, i wyszłoby na to że zdzieramy skórę. Poza tym, sprowadzanie rosyjskich lamp z Ameryki wyglądałoby trochę dziwnie.

 

andrew -> "Czy ktos z was moglby mi cos ciekawego polecic" -> więc poleciłem, trzeba było z góry zastrzec górny pułap cenowy, to bym nie polecał, większość nieporozumień bierze się z niewystarczającego sprecyzowania potrzeb. Potrafię zrozumieć że ceny sprzętu audio mogą się wydawać szokujące. Ale jak już jesteśmy przy samochodach, to pobieżna lektura jakiegolwiek czasopisma poświęconego motoryzacji dostarcza przykładów jeszcze bardziej szokujących. BMW za 600000 zł? Hm, dla mnie nie koniecznie, ale jeśli kogoś stać to jego sprawa. Dyskusja o różnych istniejących możliwościach to jedno, zakupy to całkiem co innego.

 

darkul -> dzięki za dobre słowo. a co do dvd, to mój kosztował jakieś 250 zł (czytnik w komputerze), a ile potrafi :) - z kartą Soundblaster Audigy 2 to nawet płyty DVD-Audio można słuchać (dostałem jedną w zestawie). Filmy DVD oglądam od pierwszego momentu jak się pojawiły i zawsze na komputerze. Taniej się już nie da a jakość obrazu na monitorze komputerowym bije każdy telewizor na głowę. A poza tym można przyciąć w jakąś gierkę (który samodzielny odtwarzacz DVD to potrafi?), mam podłączony subwoofer Paradigma, do tego Tannoy M1, wzmacniacz Denona, taka gra jak America's Army dostarcza niezapomnianych wrażeń w tym zestawie. Najlepsze jednak efekty osiągałem ze słuchawkami Sennheisera HD650, słychać zbliżające się kroki z odległości 100m, można celować z zamkniętymi oczami :). Ale poważne słuchanie muzyki to już zupełnie inny świat. I wymaga innego sprzętu (chociaż HD650 sprawdzają się i tu i tu).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz na priva do Bryana ładnie go poproś to Ci złozy cos naprawde fajnego w cenie napewno nizszej niz koszt Mercedesa:):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że Piotrek608 też potrafi złożyć coś fajnego. Znam takich którzy z tego składania są całkiem zadowoleni :) Za mniej więcej tyle co jedna lampa do Manleya. Ale skromność pewnie nie pozwala mu się do tego przyznać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.