Jump to content
IGNORED

Wzmacniacz do Wharfedale Diamond 220?

moonlight

Recommended Posts

Witam.

Krótko i na temat. Kolumny Wharfedale Diamond 220.

Chciałbym zakupić używany wzmacniacz do 300-350zł.

Mój pokój to ~10m2. Słucham rocka, metalu, Franka Sinatry. Zależy mi na tym, żeby góra nie sybilowała a dół był w miarę szybki i nie rozlazły, brzmienie dosyć jasne. Oczywiście wiem, że w tej cenie będzie ciężko kupić coś sensownego, ale proszę o jakieś propozycje czy linki. Moja wiedza w tym temacie niestety jest znikoma.

Pozdrawiam

Najnowszy i w najładniejszym stanie wizualnym za podaną cenę- nie są to jakieś wypasy i wzmacniacz niewiele jest w stanie zmienić.

Jak szukasz określonego brzmienia, szukaj tak grających kolumn, nie wzmacniacza- wpływ wzmacniacza i kolumn na brzmienie całości, to 5% wzmacniacz i 95% kolumny.

Wyświetl postUżytkownik Bumpalump dnia 17.01.2016 - 22:09 napisał

wpływ wzmacniacza i kolumn na brzmienie całości, to 5% wzmacniacz i 95% kolumny.

To sie kolega zagalopowal troche ;p

50/50 ?

Tak wielki wpływ wzmacniacza w porównaniu do kolumn, to bzdura- wystarczy porównać wykresy pasma przenoszenia kolumn i wzmacniaczy, oraz zniekształcenia, które od siebie dokładają w.wym. elementy. Ja wiem, że w myśl idei audiofilskich nawet kablem sieciowym i bezpiecznikiem można kształtować brzmienie, ale trzeba jednak być realistą. Ja z tego wyrosłem.

Biorąc pod uwagę nawet trochę tych trochę mniej popularnych modeli, to jak brane pod uwagę wzmacniacze nie są uszkodzone, będzie max 10:90%

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.