Skocz do zawartości
IGNORED

Kable sieciowe i listwa do systemu za 6,5 tys. zł (używanego)? Czy to ma sens?


Tomasz2015

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przepraszam poniosło mnie, ale przestań w końcu mi wygadywać M15.2 bo to nie w porządku.

Mam je zmodyfikowane lekko Mundorfem i nie wiem czy słyszałeś takie, bo na oryginalnych kondach to już nie chce sie słuchać. To tak odbiegając od tematu.

A co do dudnienia to wiem, że dużo tu było winy w akustyce pokoju dlatego mam adaptację akustyczną, co prawda bez pomiarów, ale na ucho :)

Zaś co do zmiany kolumn to nie wiem w co bym musiał celować, bo skok w bok mnie nie interesuje, a po tym co pokazały z Mundorfem Supreme może być ciężko znaleźć coś do 10tys, chociaz mogę się mylić.

Chciałbym skok jakościowy, a nie tylko inne granie.

Ostatnio zwróciły moją uwagę Tannoye XT8F i opis ich brzmienia przestrzeń i budowanie głębokości sceny były by mi po drodze, chociaż z tym nie narzekam przy M15.2.

Test

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

 

Ok, ok. Naprawdę lubię eposy, jeden szwagier ma właśnie Encore i świetnie mu gają z Creekiem Destiny, a drugiemu młodszemu, który budżetem nie dysponuje takim ostatnio doradziłem Epic 5 z z olx za 1900zł i to też za te pieniądze świetne granie. Ale jedne do drugich mają się tak jak orkiestra symfoniczna do kwartetu smyczkowego.

 

Ludziska chwalą sobie też Kef z seri "R" najlepiej R900, podobno też bardzo przestrzenne jak eposy. Ale koniec tego off top.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem że bodajże Naim zaleca głośnikowe o długości... ...7m.

Wiadomo, szybciej szpule wtedy im schodzą:)

 

Nie neguję zależności długość a jakość (ale też nie wiem czy ona jest), ale zakładając nawet, że jest, to pozostaje kwestia czy różnica jest warta wydania większej kwoty z powodu większej długości przewodu.

 

Nie szerz pomówień. Naim do dawniejszych wzmacniaczy nakazywał kable min. 3.5 m na stronę (7 łącznie). Ale nie z pazerności tylko z powodów konstrukcji swoich wzmacniaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.