Skocz do zawartości
IGNORED

Na kogo byś głosował jak by wybory odbywały się dzisiaj ?


margaryna85

Na kogo byś głosował jak by wybory odbywały się dzisiaj ?  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo byś głosował jak by wybory odbywały się dzisiaj ?



Rekomendowane odpowiedzi

Na masło i cukier.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo, jak w czasie ostatnich wyborów.

Dla ustalenia bardziej wierygodnego wyniku należałoby rozdzielić głosowanie do Sejmu i Senatu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w poprzednich wyborach.

Czemu ???

Bo myślę samodzielnie, bez pana, pani z ...... (wstawić dowolne nazwisko)

 

I okres jaki upłynął między wyborami a dziś jest co najwyżej dobry dla hejterów, a nie rzetelnej oceny.

Za rok taka ankieta (dla mnie) będzie miała sens.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mało czasu ? przecież wg polskojęzycznych mediów PIS powinien spełnic literalnie wszytski obietnice w 2-3 miesiące . To nic że innym brakło na to 8 lat....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem temat bardziej dlatego bo byłem ciekawy na ile ludzie myślą sami a na ile

każe im myśleć telewizja z Tomaszem lisem na czele.A szczerze mówiąc to Ja dopiero teraz od 8 lat się nie wstydzę że jestem polakiem.W końcu kolonia niemiecka ,moja ojczyzna odzyskała niepodległość.Albo będziemy rozmawiać w unii jak partnerzy albo

w ogóle.Jesteśmy dumnym prawie 40 mln narodem i nie będą nam szwabskie lewaki mówić jak mamy rządzić u siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem temat bardziej dlatego bo byłem ciekawy na ile ludzie myślą sami a na ile

każe im myśleć telewizja z Tomaszem lisem na czele.A szczerze mówiąc to Ja dopiero teraz od 8 lat się nie wstydzę że jestem polakiem.W końcu kolonia niemiecka ,moja ojczyzna odzyskała niepodległość.Albo będziemy rozmawiać w unii jak partnerzy albo

w ogóle.Jesteśmy dumnym prawie 40 mln narodem i nie będą nam szwabskie lewaki mówić jak mamy rządzić u siebie.

 

O ile mi wiadomo telewizja jest teraz pod patronatem tego co na ten 40 milionowy naród powiedział " Ciemny lud"

Ja się wstydzę za to ze w przeciągu trzech miesięcy o Polskim rządzie się mówi w źle jak tak dalej pójdzie jedno co Szydło w kampanii wyborczej się na pewno spełni

to "Polska w Ruinie"

Kraj 40 milionowy którym rządzi człowieczek zakompleksiony ,obrażony na cały świat ( z małymi wyjątkami patrz Orban)

Kraj w którym prezydent, premier są pacynkami tegoż człowieczka

Kraj w którym zamiast lepiej jest coraz gorzej podatki wzrastają ,obiecane kiełbasy wyborcze oddalane są na czas nieokreślony( emerytura, kwota wolna od podatku itp,itd)

Kraj zadłużający się zamiast zmniejszający deficyt ,

Kraj w którym pomoc dla Frankowiczów ( nie jestem zwolennikiem pomocy ale)propozycje nie wyliczone ,na kolanie robione

Kraj w którym Trybunał jest rozp....y ( nominacja "swojaków sędzi "nielegalnie wybranych przy noktowizorach po 24 godzinie ) ,

Kraj kolesi bez tzw kreacji zawłaszczany przez Bierny Miernych ale Wiernych,( ten temat można dalej rozwinąć)

Kraj w którym zamiast szukać nowych dostawców paliw znajduje się ich na wschodzie ...( przeca sowiety takie be były)

Kraj który skłócamy z tymi którymi mamy największe interesy ( Niemcy) ludzie tam pracujący na pewno inne maja zdanie niż nasi władcy

 

Założyłeś temat to panie kolego wiedz że jest olbrzymia część narodu która inaczej patrzy niż ty i ta ekipa co zasiada obecnie u...sterów

Bym napisał parę słów o ministrze na litere Z i paru jeszcze a i jeszcze na tematy inne też by się cos znalazlo ale już sobie to daruję

 

Poiwm jedno ja się NIGDY NIE WSTYDZIŁEM BYC POLAKIEM obojętne w jakich czasach się żyło mi tylko wstyd czasem za NIEKTÓRYCH Polakow co się nimi zowią

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród audiofilów przeważają, jak wynika z głosowania, zwolennicy PiS. Nic dziwnego. Jak ktoś wierzy w zamach smoleński, to i w grające kable uwierzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsza marionetka krajowa niż zagraniczna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olbrzymia część narodu która inaczej patrzy niż ty i ta ekipa

Czemu każdy ma megalomanię mówienia w imieniu Boga i co najmniej 3 narodów ???

Macie na to kwity od Boga ??? Chociaż jednego ??? I jakieś listy od tych milionów ???

 

W kategoriach Kolegi ja się nadal wstydzę. Nadal nie wiem czy rządzi nami szaleniec, czy miernota, czy facet który ma jakąś wizję.

Nie wiem.

Boję się.

Ale poczekam.

 

natomiast wiem że po to samozniszczenie państwa

petru to palikot wersja nr. 2 - poprawiona, ale jednak wersja. I sorry ale barcerowicz nie jest dla mnie autorytetem, jego pomagier tym bardziej.

psl - tu powiedział o nich wszystko leszek miller

kukiz15 to dopiero raczkujące społeczeństwo demokratyczne - może ich następcy będą warci głosu.

 

Także tylko PIS daje cień szansy na zmianę.....

Mając taką alternatywę - zaryzykuję....

 

Ale piszę wyłącznie w swoim imieniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tylko PiS dawal jaka taka gwarancje , ze towarzystwo ktore do tej pory rzadzilo otrzasnie sie z letargu to owszem , wciaz uwazam , ze dobrze sie stalo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także tylko PIS daje cień szansy na zmianę.....

Mając taką alternatywę - zaryzykuję....

 

Niczego nie ryzykujesz, bo wynik jest wiadomy. Oni już dawno są na kursie i na ścieżce i cały czas ich skrupulatnie pilnują wpatrując się we wsteczne lusterko...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na rozliczenie PO - PSL

Doczekasz sie tak samo, jak na wczesniejsze emerytury :)

Sitwa postkomuny sobie kuku nie zrobi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 23:41

 

Wyświetl postUżytkownik fetek dnia 19.01.2016 - 23:36 napisał

Ja czekam na rozliczenie PO - PSL

Doczekasz sie tak samo, jak na wczesniejsze emerytury :)

Sitwa postkomuny sobie kuku nie zrobi.

 

No nie. Rozliczenie to podstawa. Od tego kurs euro spadnie poniżej 4 PLN a dzietność wystrzeli w kosmos. Emerytury nie będą potrzebne bo wcześniej ze śmiechu wszyscy poumieramy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na rozliczenie PO - PSL

 

Ja też. Na razie mamy skok na Trybunał, podporządkowanie mediów i prokuratury i zielone światło dla podsłuchów. Jak można się domyślać to czyszczenie przed następną rundą, czyli podporządkowaniem sądów. Jak to się załatwi, to rozliczenie będzie bezproblemowe.

Policja dostarczy dowodów, sąd wyda wyrok, media odpowiednio skomentują, nie będzie jak się odwołać. Piękna perspektywa, można powiedzieć "łańcuch ludzi dobrej woli" ;-). Woli Prezesa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mamy skok na Trybunał, podporządkowanie mediów i prokuratury i zielone światło dla podsłuchów. Jak można się domyślać to czyszczenie przed następną rundą, czyli podporządkowaniem sądów. Jak to się załatwi, to rozliczenie będzie bezproblemowe.

Policja dostarczy dowodów, sąd wyda wyrok, media odpowiednio skomentują, nie będzie jak się odwołać. Piękna perspektywa, można powiedzieć "łańcuch ludzi dobrej woli" ;-).

 

To bardzo trafne podsumowanie ostatnich ośmiu lat funkcjonowania tzw. państwa polskiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, osiem lat katowni.

Najlepszym potwierdzeniem prawdziwości twoich słów jest historia Pana Zbyszka, Kamińskiego i jego kolegów zamęczonych w Peowskich lochach :-))).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam pan zbyszek to elyta...

 

Ale państwo prawa to obywatel, a Ci mieli naprawdę dobrze przez ostatnie 8 lat.

O ile oczywiście np. ich traktor nie spodobał się panu komornikowi - bo wtedy było mniej fajnie.

No a jak nie daj boże ktoś rąbnął batonik za 99 gr. to mimo iż był rozwinięty na poziomie 7 latka szedł do wiezienia

A jak ktoś podpadł jakiemuś urzędnikowi to w ciągu paru miesięcy był niszczony, firm a upadała, a pan urzędnik kontynuował vendettę aż bidny obywatel nie zdzierżył i skończył na gałęzi.

Były firmy które uwierzyły państwu i weszły np. w budowę autostrad i to była ich ostatnia inwestycja....

takich i innych historii były tysiące....

 

Ale byli tez obywatele naprawdę prześladowani, oni zbierali np. zegarki - za karę, musieli zaganiać dyplomatów do szukania cygar. a biednych i słabo opłacanych agentów BOR do biegania po pizzę...

Byli też prześladowani dziennikarze którzy zarabiali ponad pól miliona miesięcznie - za karę....

 

I teraz ta ostatnia grupa pokrzywdzonych, tak się przyzwyczaiła do bycia prześladowanymi iż chce powrotu zegarków, ośmiorniczek i milionowych gaży..

I ja ich rozumiem.

Was nie - bo nie sądzę żeby Wasze okruszki były na tyle duże, że warto o nie walczyć.....

 

Ale jeden z pokrzywdzonych dziennikarzy zacytował ostatnio klasyka o ludziach (o jaki cytat chodzi nie powiem złośliwie, sami się domyślcie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Na razie mamy skok na Trybunał, podporządkowanie mediów i prokuratury i zielone światło dla podsłuchów. Jak można się domyślać to czyszczenie przed następną rundą, czyli podporządkowaniem sądów. Jak to się załatwi, to rozliczenie będzie bezproblemowe.

Policja dostarczy dowodów, sąd wyda wyrok, media odpowiednio skomentują, nie będzie jak się odwołać. Piękna perspektywa, można powiedzieć "łańcuch ludzi dobrej woli" ;-). Woli Prezesa.

Czyli

Trybunał PO... jest ok

WSZYSTKIE media PO .. jest ok

NADUŻYWANIE podsłuchów przez PO... jest ok

 

czyli gdyby było PO nie PiS (sytuacja odwrotna) to siedział byś cicho jak mysz pod miotłą. Swoją postawą sami wzmacnianie PiS, doprowadzacie do tego że na ulicy znajomi wam cześć nie powiedzą.

 

Doczekasz sie tak samo, jak na wczesniejsze emerytury :)

Sitwa postkomuny sobie kuku nie zrobi.

to czemu się tak panicznie boją...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu się tak panicznie boją...

Może tego co na Węgrzech. Ich maluch tak zamieszał w prawie że ponowne doprowadzenie Węgier do poziomu korupcji jaka była wcześniej zajęłoby ichnim platformersom kilkanaście lat. A utrzymanie się tyle non-stop przy korycie - no to już cud.

 

W rozliczenie poprzedniej ekipy nie wierzę, tu obowiązuje stara zasada iż sroka sroce oka........

Po głowie dostają albo ci już skrajnie głupi, co nie przestrzegali ABC higieny hieny.

Albo Ci co swoim podpadli i zostali wystawieni na odstrzał.

 

No i samo odcięcie od koryta - wiesz jak to boli jak miałeś np. milion na miesiąc, a zostaje Ci nędzne 50 tysi ??? Ołała - oni by już woleli sylwestra w Kolonii ;-P

 

No i nikt ci w pupę nie wchodzi, do tv nie zaprasza, itd.. Władza to mocniejszy narkotyk od heroiny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozliczenie poprzedniej ekipy nie wierzę, tu obowiązuje stara zasada iż sroka sroce oka........

Po głowie dostają albo ci już skrajnie głupi, co nie przestrzegali ABC higieny hieny.

Albo Ci co swoim podpadli i zostali wystawieni na odstrzał.

mam podobne obawy, mimo wszystko może kiedyś konfiskata majątków i przestronna cela

.

 

Gdzieś to tam na jakieś wyspie robili sprzątanie, co wtedy robiła unia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest to forum o tematyce hifi i muzyka proponuję posłuchać muzyki coś o

moich idolach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik fetek dnia 20.01.2016 - 11:56 napisał

to czemu się tak panicznie boją...

Może tego co na Węgrzech. Ich maluch tak zamieszał w prawie że ponowne doprowadzenie Węgier do poziomu korupcji jaka była wcześniej zajęłoby ichnim platformersom kilkanaście lat.

Jeżeli gdzieś widać objawy paniki, to na pewno nie po stronie opozycji. Ale to właśnie Fidesz jest platformersami w kraju nad zgniłym jeziorem. W każdym razie o wiele bliżej mu do PO niż do PIS.

 

Co do korupcji, to po co ryzykować, jak można po prostu tak zmienić prawo aby nie była potrzebna...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za trudne dla PiSowskich propagandzistów i lemingów. Po ch... przestrzegać prawa jak można zrobić rewolucję? Nie dość, że będą igrzyska dla gawiedzi, to jeszcze można coś urwać dla siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za trudne dla PiSowskich propagandzistów i lemingów.

na tobie można polegać jak zawsze..... bez komentarza - nie warto.

 

Po ch... przestrzegać prawa jak można zrobić rewolucję?

Czasami warto pomyśleć i jak się pomyśli to można dojść do wniosków i przez ostatnie 2x parę lat, a i ostatnich 8 w szczególności prawo budowano tak, żeby ciemna strona mocy kwitła. Ale trzeba spróbować być obiektywnym, a dla niektórych to zapora nie do przebycia....Niestety....

Choćby taki banał, nawet największy fan nowoczesnej i po przyzna iż Polskę toczy rak korupcji.

I co zrobiono ??? Ano wprowadzono do kodeksu karnego zapis iż dający łapówkę odpowiada tak samo jak biorący. Wcześniej nie było tego zapisu (został zniesiony) Dający nie odpowiadał, mógł dać i zawiadomić iż dał. Etycznie można dyskutować, ale jak Cię toczy gangrena to nie czas na dyskusję - to czas na amputację.

Ale to niektórym bardzoooo nie pasowało. I zmieniono zapis. Efekt: korupcja radośnie odżyła. Przypadek ??? Tak, taki sam jak to że ziemia kręci się wokół słońca. I to jeden z tysięcy przykładów..... Nawet nie najlepszy, byc może jeden z gorszych. Może powinienem napisać o ustawie o vat, może o ustawie o zamówieniach publicznych ???

 

Ale po co myśleć, pani z tv poda na tacy. I po główce pogłaska.... I małpce banana da.... wirtualnego, ale małpka i tak się cieszy....

 

Założenie opozycji - tłumaczę dla unikających polityki i tych nienawidzących myśleć, było takie:

Blokujemy wszystkie ustawy nowej władzy w trybunale, a wcześniej doprowadzamy do paraliżu sejmu każdą ustawę debatując minimum po pół roku. Tysiącami poprawek, ekspertyz, odsyłaniem do komisji, itd.

Po 4 latach pis uchwaliłby w bólach kilka ustaw, a i tak nie zdążyłyby zadziałać - nie polepszyły życia polaków.

A my wracamy w glorii chwały, Polacy już nigdy nie wybiorą pisu, ani niczego podobnego.

Dla rozczarowanych PO mamy od razu gotową nową alternatywę, odświeżoną, ale starą gwardię....

W między czasie szkalujemy Polskę gdzie się da i jak tylko się da.

Oczywiście my nie szkalujemy Polski, my nie szkalujemy Polaków, my nie szkodzimy Polsce, my nie szkodzimy Polakom,,

My szkodzimy tylko pisowi, szkalujemy tylko pis.

 

Sorry jak ktoś wierzy że tak się da (szkodzić tylko pis, bez szkodzenia Polsce i Polakom) to jest ciężkim idiotą.

 

A tu zonk, pis pracuje jak szalony, wywala na pysk propagandzistów w mediach. Bo sorry, ale tylko idiota by tolerował jak go opluwają 24 na dobę i jeszcze płacił za to krocie.... A że płacz, a niech się wezmą za własny biznes, jak są tacy dobrzy moment będą mieli własną gazetę i będą ją kupować miliony - lol, żartuję, w to że znajda tylu leszczy, oni nawet sami nie wierzą...

A dla demokratów - po zrobiło dokładnie wcześniej to samo - wywaliło na pysk wszystkich dziennikarzy - znowu zonk dla niektórych...

 

Pis nie ma 4 lat na naprawę Polski jeśli chce wygrać kolejne wybory, ma góra 2. Bo kolejne 2 są potrzebne na to żeby Polacy poczuli zmiany, bo tylko jak poczują uwierzą i zagłosują. I kurde to się może udać, co budzi histerię tzw. opozycji.

 

A ponieważ nie jestem fanem pisu, jestem fanem Polski, wolnej jak tylko się da od łajdactw i łajdaków na nowych tez patrzę krytycznie.

Tez nie podoba mi się ułaskawienie pewnego pana... (przed prawomocnym wyrokiem)

To że pis dało ciała nie umiejąc jasno od razu wytłumaczyć czemu muszą jeśli chcą coś zrobić zablokować trybunał w obecnym kształcie A muszą.

No i niektórzy ministrowie - sorry, ale obecny minister sprawiedliwości i obrony dla wielu polaków to raczej zły wybór. Jeden miał szansę i nic nie wyszło, drugi ma problem z pancernymi drzewami. Aż taka nędza w kadrach ???

Wiem też że po drodze narobią sporo baboli, ale problem jest taki iż tylko oni chcą coś zrobić....

 

Póki co mają dla mnie jeden sukces: w warszawie nie będzie sylwestra 2016/17 takiego jaki był w tym roku w Kolonii

I klapę: nie udało się nas wymiksować z festiwalu Eurowizji - a przez parę godzin już się cieszyłem ;P

 

I na koniec mam głęboko w 4 literkach jak się będą nazywać Ci którzy podejmą/podejmują się naprawy Rzeczypospolitej, to jej kibicuję.

I właśnie dlatego poczekam ten rok od wyborów....Może za rok sam wyjdę na ulicę, ale na pewno nie będę opluwał swojego kraju za granicą i szkalował go... Sorry nie ten typ....

 

A i dla hejkterów, czemu nie ma wątku jak Polska premier poniosła klęskę w europarlamencie ??? Ops, nie tak miało być ??? Ops....

 

Z panem B. drodzy chrześcijany miłujący bliźniego ;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby taki banał, nawet największy fan nowoczesnej i po przyzna iż Polskę toczy rak korupcji.

Nie wiem czy to akurat banał. Temat jest nieźle zbadany i udokumentowany, Polska w tej kwestii należy do średniaków z tendencją do poprawy, niestety dobrego fachowca na czele CBA zastąpiono kolejnym BMW.

 

I co zrobiono ??? Ano wprowadzono do kodeksu karnego zapis iż dający łapówkę odpowiada tak samo jak biorący. Wcześniej nie było tego zapisu (został zniesiony) Dający nie odpowiadał, mógł dać i zawiadomić iż dał.

To bardzo ciekawe co piszesz, bardzo. Zajrzymy zatem do KK. Ustawa powstała w 1997 roku i od początku zawierała sankcje pozbawienia wolności zarówno wobec przyjmującego / żądającego korzyści (art 228) jak i wobec udzielającego / obiecującego (art 229). W 2003 roku dodano w art 229 par 6:

"Nie podlega karze sprawca przestępstwa określonego w § 1–5, jeżeli korzyść majątkowa lub osobista albo ich obietnica zostały przyjęte przez osobę pełniącą funkcję publiczną, a sprawca zawiadomił o tym fakcie organ powołany do ścigania przestępstw i ujawnił wszystkie istotne okoliczności przestępstwa, zanim organ ten o nim się dowiedział."

 

Ww. uregulowania cały czas obowiązują, zatem nie wiem skąd wziąłeś te rewelacje. Spokojnie możesz dać, po czym powiadomić właściwe organa bez obawy o konsekwencje :-)

 

Tekst ogłoszony i obecny ujednolicony można sobie tu przeczytać:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Etycznie można dyskutować, ale jak Cię toczy gangrena to nie czas na dyskusję - to czas na amputację.

Ale to niektórym bardzoooo nie pasowało. I zmieniono zapis. Efekt: korupcja radośnie odżyła.

Z czystej ciekawości jeszcze zapytam kiedy to jakoby miało mieć miejsce?

 

Przypadek ??? Tak, taki sam jak to że ziemia kręci się wokół słońca.

No, to akurat jest przypadek :-)

 

A i dla hejkterów, czemu nie ma wątku jak Polska premier poniosła klęskę w europarlamencie ??? Ops, nie tak miało być ??? Ops....

No bo poniosła. Tzn. świadomie wybrała sukcesik PRowy wobec swojego elektoratu głosząc propagandowe banały okraszone kłamstwami za cenę ośmieszenia się wobec kluczowych graczy w PE. Zarówno S&D jak i EPP już zapowiedziały złożenie projektów rezolucji, czyli klapa.

 

Założenie opozycji - tłumaczę dla unikających polityki i tych nienawidzących myśleć, było takie:

Blokujemy wszystkie ustawy nowej władzy w trybunale, a wcześniej doprowadzamy do paraliżu sejmu każdą ustawę debatując minimum po pół roku. Tysiącami poprawek, ekspertyz, odsyłaniem do komisji, itd.

Po 4 latach pis uchwaliłby w bólach kilka ustaw, a i tak nie zdążyłyby zadziałać

Nie mając większości w Sejmie, Senacie ani prezydenta nie można niczego zablokować. Można jedynie zaskarżyć ustawę do TK, ale nie wstrzymuje to w żaden sposób jej wejścia w życie. Nie przypominam sobie aby PiS w kampanii wyborczej obiecywał coś sprzecznego z Konstytucją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację o wręczaniu łapówek. Sam padłem ofiarą przeczytania doniesień medialnych bez sprawdzenia u źródeł.

Mea culpa. Acz przyznaję iż wierzę Ci na słowo - znowu bez sprawdzania źródeł.

Miałem napisać słów parę o ustawach, ale tutaj wyszedł by mi już naprawdę post kobyła....

 

 

Acz odnośnie statystyk i życia. Byłbym ostrożny. Statystyką byłbym Ci wstanie udowodnić iż Polska jest w lepszej kondycji niż... USA

 

I parafrazując klasyka jeśli było tak dobrze to czemu jest tak źle ???

 

I czemu jeśli było tak dobrze, Polacy dali kopa wszystkim rządzącym od 8 lat ???

 

 

A co do astronomii, rządzi nią fizyka, owszem możemy rozmawiać o przypadku, ale dochodzimy do filozofii i za moment zaczniemy rozważania o wielkim wybuchu...

 

 

niestety dobrego fachowca na czele CBA zastąpiono kolejnym BMW.

Rozumiem iż pod Twoim nickiem ukrywa się niezły wróżbita - bo tak z góry oceniać gościa. A jak się okaże lepszym fachowcem niż poprzedni ???

Ja, do wróżb podchodzę dość lekko. Ale to kwestia upodobań. jakoś tak nie oceniam np. rządu przed jego powołaniem, ba nawet daję mu czas na pokazanie co potrafi....

I skąd to przekonanie iż to był dobry fachowiec ??? Nie neguję kompetencji tego pana - znowu przyznaję iż nie zgłębiłem tematu. Nie znam nawet nazwiska. Ale polskie realia znam dość dobrze i z wystawianiem laurek i wręczaniem orderów poczekałbym z rok, dwa...

Trupy zazwyczaj wypływają po jakimś czasie...(przenośnia, nie zawiadamiać organów ścigania) Jeśli w ciągu roku, dwóch nic nie wypłynie - z przyjemnością dołączę się do oklasków.

Chociaż z drugiej strony - medale, oklaski za to że robił to za co mu płaciliśmy ??? Ale ok. nie czepiajmy się szczegółów.

A jak jednak okaże się lepszy niż poprzednik - komu klaszczemy ????

Czy już z góry zakładasz, że nie może, bo z nadania pfuj pisu ???

 

Co do premier w UE

Po pierwsze dziękuję iż znalazł się wyznawca nowoczesnej i po sięgający po argumenty, a nie wyzwiska - jesteś wyjątkiem.

Mam nadzieję, że wyjątkiem otwierającym regułę, a nie ostatnim z gatunku. Może jestem marzycielem, ale cóż.... wolno mi.... ;)

 

Teraz do pani premier - a jeszcze raz wyrazy uznania za zręczność. Obaj wiemy iż ona nie miała nikogo przekonać, ani nikt nie miał przekonać jej.

Pomijając to iż cała ta debata jest wątpliwa prawnie, a cale zamieszanie wynika z wali o władze jaką toczy KE z europarlamentem.

Wojna idzie nie o malutką Polskę (bo graczem jak każdy pardon gołodupiec nie jesteśmy) a o władzę w UE..

To trzeba wiedzieć bo to jeden z ukrytych motywów - ukrytych czyli nikt oficjalnie się do niego nie przyzna.

 

Ok wracając do pani premier - jak to miało wyglądać w.g tzw. opozycji.

Pani Szydło miała dostać zmasowany atak, wszyscy mieli jej zarzucić zamach stanu, putynizm, kaczyzm,, alienowatość (to od 8 obcego pasażera N) i jeden bóg wie co jeszcze.

PIS i premier mieli zostać zmiażdżeni, a panowie z obu tych partii ze smutkiem w głosie i rozpaczą mieli mówić ,a nie mówiliśmy, ostrzegaliśmy prosiliśmy, no i oczywiście tak z 5 kg. żali nad biedną Polską.

 

Jak wyszło każdy widział - nie będziemy zaklinać rzeczywistości ??? Kto chciał mógł na żywo obejrzeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Rozumiem iż pod Twoim nickiem ukrywa się niezły wróżbita - bo tak z góry oceniać gościa. A jak się okaże lepszym fachowcem niż poprzedni ???(...)

 

Tak zaraz z góry...

O Panu Erneście coś już wiadomo, pisałem o nim przy okazji innej sprawy.

"Agent Centralnego Biura Antykorupcyjnego został zwolniony ze służby, gdy na jaw wyszło, że podczas nocnego dyżuru zaprosił do siedziby Biura prostytutkę. Teraz jednak wrócił do pracy, a nowe kierownictwo CBA wyrzuciło przełożonego, który go na tym nakrył - dowiedział się portal tvn24.pl. Incydent, który potwierdziliśmy w kilku niezależnych od siebie źródłach, miał miejsce jesienią we wrocławskiej delegaturze Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Nocny dyżur pełnił Agent (prawdziwego imienia i nazwiska podać nie możemy, bo dane są chronione ustawą). Najpierw rozmawiał przez telefon z kobietą, potem przyjął ją w biurze. Byli sami przez kilka godzin. - Kamery monitoringu zarejestrowały odwiedziny u nas jakiejś pani. Jak się później okazało, to była prostytutka.

 

Z Agentem do prokuratury na przesłuchanie w związku z tą sprawą przyszedł Ernest Bejda. Dziś jest szefem CBA, wtedy był adwokatem pracującym dla Prawa i Sprawiedliwości, a także dla indywidualnych klientów. - Ernest z Agentem znają się od lat. Agent trafił do biura już w 2006 roku, gdy tworzył je Mariusz Kamiński, a jego zastępcą był właśnie Bejda.

Beznadziejnie wyglądająca sytuacja Agenta - sprawa w prokuraturze, wydalenie ze służby - zmieniła się nagle w ostatnich dniach listopada, gdy rząd PiS zdecydował się odwołać szefa CBA Pawła Wojtunika. W efekcie Wojtunik złożył dymisję, a jego następcą został właśnie Ernest Bejda. - Agent odwołał się od decyzji o wydaleniu dyscyplinarnym. Skutecznie, bo 11 grudnia wrócił do pracy - ujawniają nasi rozmówcy.

W kilka dni po dymisji Wojtunika do centrali służby wezwano bezpośredniego przełożonego agenta Agenta. Dyrektor Zbigniew Stawarz został poddany wielogodzinnemu badaniu na wariografie. Eksperyment wykazał, że działał uczciwie, prowadząc postępowanie dyscyplinarne wobec Agenta. Pomimo to szef CBA Ernest Bejda zdecydował o odwołaniu Stawarza z zajmowanego stanowiska, przesunięciu go do rezerwy kadrowej i w efekcie o zwolnieniu ze służby. "

 

To mój skrót, całość tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jak widać Pan Ernest sprawdza się znakomicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, odpisałem Ci ładnie, jedno kliknięcie i post poszedł.... w niebyt.... Szlag....

Z grubsza powtórzę:

 

Przykład z K.K. podałem z pamięci bez sięgania do źródeł. Cóż okazało się iż pamięć mam zawodną - do czego się przyznaję. Planowałem jako przykład podać choćby w/w dwie ustawy o podatku vat i zamówieniach publicznych. Ale za dużo klikania, a post i tak kobyła i poleciałem z pamięci. Spojrzałem tylko na treść art. 228. Mea culpa, przyznaję się do błędu. A i z góry zaznaczam iż tego co ty napisałeś też nie weryfikowałem - uwierzyłem Ci na słowo...

 

Co do statystyki. Statystycznie jestem Ci w stanie udowodnić iż Polska jest większą potęgą niż USA. Żaden problem. Wystarczy parę danych pominąć. Nic nie trzeba fałszować. Hejterzy - sami możecie dowolną rzecz udowodnić statystyką - nie proście o demo...

 

I jeśli jesteśmy przy prawie, wystarczy np. zabójstwa podciągnąć pod bójki ze skutkiem śmiertelnym i zobacz jakie nam się państwo prawa zrobiło.

Rodacy się praktycznie nie zabijają - morderstw jak na lekarstwo. Inny rodzaj zabaw cyferkami. ;P

 

A co do astronomii - zmartwię Cię - nią rządzi fizyka. Owszem przypadek możemy rozważać nawet w kategorii filozofii. Ale filozoficzne rozważania o wielkim wybuchu - chyba nie ten wątek ??? I nie wiem czy Koledzy by nas kijami nie pogonili ???

 

Ale wracając do Polski i polityki:

 

Jeśli było tak dobrze przez 8 lat czemu jest tak źle ???

 

Jeśli było tak dobrze przez 8 lat czemu Polacy dali kopa całej władzy ???

 

 

niestety dobrego fachowca na czele CBA zastąpiono kolejnym BMW.

Od razu: nie znam nawet nazwiska tego pana. Ale czemu zakładasz z góry że następny szef będzie gorszy od byłego ??? Jesteś wróżbitą ???

A może nie ma prawa być lepszy bo z nadania pisu ???

Bo nic co z pisu nie może być koszerne ???

Bo taki jest sens Twojej wypowiedzi.

 

A jak będzie jednak lepszy ??? Albo tak samo dobry ??? Poza tym jak napisałem nie znam nawet nazwiska tego pana co został odwołany.

Ale czemu znowu odmawiasz prawa nowemu rządowi do obsadzania kluczowych stanowisk ludźmi do których mają zaufanie ???

Czemu mają ufać ludziom wybranym przez wrogą im formację polityczną ???

Sorry ja bym nie ufał. Nawet jeśli to wspaniali fachowcy, ale polityka to gra dla wrednych chłopców i póki co w polityce Jezus się nie trafił ( i to w przeciągu kilku tysiącleci)

Czy chodzi tylko o to żeby ponieśli klęskę ??? Bo od kluczowych stanowisk wara, od dziennikarzy wara, od tego wara, od tamtego wara.....

Poza tym znowu abstrahując od tego pana, ja byłbym bardzo ostrożny w pochwałach. Polska to taki kraj w którym trupy wypływają po roku, dwóch (proszę nie zgłaszać organom - to przenośnia, nie realne zwłoki) Także z laurkami dla osób odchodzących z ważnych stanowisk poczekałbym rok, dwa. To stwierdzenie na pewno krzywdzi wiele osób - ale sorry świat jest jaki jest....

 

I jeszcze dwie uwagi ważne dla dalszej wymiany zdań.

 

1. Cieszę się iż wśród wyznawców/fanów/przyjaciół (wybierz sobie określenie) po i nowoczesnej jest wreszcie osoba która nie zaczyna od wyzwisk, ale podejmuje dyskusję na argumenty. mam nadzieję iż jesteś pierwszym z wielu, a nie ostatnim z wymierającego gatunku.

 

2. Nie napisałem nigdy że jestem fanem PIS. Nigdy nie byłem, ani PIS, ani PO, ani żadnej partii działającej w Polsce.

I nie wiem czemu tylko z tego powodu iż mam czelność nie skakać w rytm tego co mówi po i nowoczesna zapisujecie mnie do klubu Pis. Każdy kto nie jest z Wami jest wrogiem ??? Aż tak płasko to widzicie ??? Nikt nie mam prawa do widzenia poza klapkami które próbuje narzucić ten czy tamten wódz ??? A jak to się ma do demokracji której macie pełne buzie ???

Mnie interesuje tylko dobro tego kraju i jeśli Yeti potrafili by go zagwarantować, będę kibicował Yeti. Ja wiem, że takie myślenie, z naciskiem na myślenie jest zabójcze dla obecnych na rynku partii wodzowskich - wszystkich.

Ale raz jeszcze proszę z tytułu nie skakania pod dyktando po i nowoczesnej proszę mnie nie wkładać do tego czy tamtego kotła. Dziękuję !!!

 

Teraz pani premier i europarlament.

Już Ci napisałem iż szanuje inteligencję także darujmy sobie demagogię i harcowanie po głowach niewinnych.

Najpierw jedna uwaga. W UE toczy się wojna, brutalna i bezwzględna. O władzę. Wojna między europarlamentem i KE.

To trzeba wiedzieć. I mając tą wiedzę inaczej widzimy sprawę Polski. My jesteśmy tylko elementem gry o władzę. Polska jest nieważna.

Ważne jest kto ma władzę ukarać ten kraj.

 

No bo poniosła. Tzn. świadomie wybrała sukcesik PRowy wobec swojego elektoratu głosząc propagandowe banały okraszone kłamstwami za cenę ośmieszenia się wobec kluczowych graczy w PE. Zarówno S&D jak i EPP już zapowiedziały złożenie projektów rezolucji, czyli klapa.

Słowo sukces przez buzię nie przejdzie - od razu ironicznie sukcesik ? ;P Kolega nie mierzy tak nisko, Stać Kolegę na więcej.

 

Tak całe te obrady to tylko kwestia wizerunkowa była. Tu masz 100% To była batalia wyłącznie o wizerunek. Poza wojną o której wspomniałem powyżej posłowie europarlamentu grają pod swoją lokalną widownię, pod swoje narodowe partie i swoje pozysje w swoich klubach. Kochani Polska w całej tej zabawie była tylko nieapetyczną kośćią przy pomocy której sfora utwardzała swoje pozycje w stadzie.

Tu nikt nikogo nie miał przekonać... I nie przekonał. A i wszyscy też wiedzą o decyzji Węgier.

 

Oki a jak miało być według opozycji ?

 

Ano pani Szydło miała mieć przeciw sobie 100% posłów europarlamentu. Miała zostać słownie zmieszana z błotem, zniszczona wkopana w ziemię.. Miały lecieć groźby, gromy i sam pan Bóg wie co jeszcze....

Po czym mieli wystąpić wodzowie, a właściwie jeden który się kreuje na wodza wodzów i ze smutkiem w głosie prawić nam iż on ostrzegał przestrzegał i jest mu tak smutno i w ogóle....

 

A wyszedł sukces pani premier, dla jednych olbrzymi, dla drugich tyci, ale sukces wizerunkowy. Każdy mógł go na żywo obejrzeć w tv.

 

Oczywiście z tym iż wywlekanie polskich spraw na forum międzynarodowe szkodzi Polsce - nie dyskutujesz. Pochwaliłem już inteligencję Kolegi ???

I jeszcze jedna rzecz sankcje wobec Polski to sankcje wobec Kowalskiego, Kowalski albo traci pieniądze, albo nie dostaje tych na które liczył. I do kogo ma pretensje Kowalski - do rządu oczywiście.... i to jest jedna z tych prawd o której wodzowie Wam nie mówią...

 

I na koniec....

 

Nie przypominam sobie aby PiS w kampanii wyborczej obiecywał coś sprzecznego z Konstytucją.

 

Złociutki (wybacz poufałość), a ja nie przypominam sobie żadnej spełnionej przez PO obietnicy !!!!

Przypominam iż wybieranych dwukrotnie...

Co jest gorsze ??

 

;P

 

A Ostatnio rysiu straszy tym iż prezes chce wyjść z unii, normalnie się boję czym rysio będzie mnie za tydzień straszył....

I kto mu teksty pisze ????

 

Przepraszam za zamieszanie. Byłem przekonany iż post mi szlag trafił, a on się wysłał. Beta i w kawałku ale jednak....

Pozwoliłem sobie go napisać drugi raz...

Zostawię oba, najwyżej punkty dostanę za sadyzm.... Te zasłużone. Bo wczoraj za przedruk tytułu i cytat z wirtualnej polski dostałem za rasizm...

I teraz się boję na wirtualną wejść....

 

Ehhhh

 

I wybaczcie braki w rozumowaniu, urodzie, itd. Ale skoro zniżyliście się do dyskusji z prostym ogrem..... kara musi być I raz jeszcze przepraszam za 2 posty - wiek już nie ten (w XX szło mi lepiej)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 22

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.