Skocz do zawartości
IGNORED

Live kontra Audio


Chicago

Rekomendowane odpowiedzi

Dla jednego wydarzenie a ja po minucie wyszedłbym .........nie te klimaty. Dla mnie to nie muzyka a wycie bez obrazy .......

 

spoko-oko, nawet jak to nie twoje klimaty to wyszedł byś podekscytowany bardzo, albo zagubiony uciekł - bez obrazy, nie wiesz o czym piszesz....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz tylko byłem na takim widowisku jak zobaczyłem pogo............. zresztą nikt mnie nie będzie zmuszał wolę inną muzykę....podekscytowany - jak na kobiety patrzę :) uciekł - ostatnia rzecz którą bym zrobił :) Co Tobie odpowiada i lubisz innym nie wciskaj......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą nikt mnie nie będzie zmuszał wolę inną muzykę....podekscytowany - jak na kobiety patrzę :) uciekł - ostatnia rzecz którą bym zrobił :) Co Tobie odpowiada i lubisz innym nie wciskaj......

 

przedstaw swoją muzykę, pokaż podekscytowanie, i nie uciekaj....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko do siebie nie mamy ? może jakieś spotkanko przy kawie pogawędzimy o podekscytowaniu . Wpadnę do Ciebie posłucham twego gatunku muzycznego ......gwarantuje ! Nie ucieknę zostanę do końca , potem Ty mnie odwiedzisz a na koniec tu przedstawimy swe wrażenia ze spotkania .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio czy live? W katedrze w Trewirze słuchałam recitalu organowego Bacha. Czekam na propozycje sprzętu, który zapewni takich dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio czy live? W katedrze w Trewirze słuchałam recitalu organowego Bacha. Czekam na propozycje sprzętu, który zapewni taki.....ch dźwięk.

Czy Ty jesteś kobietą ? czy podekscytowanie wzięło górę i napisałeś ,, słuchałam ,,

 

Audio czy live? W katedrze w Trewirze słuchałam katedrze w Trewirze. Czekam na propozycje sprzętu, który zapewni takich dźwięk.

Katedra w Trewirze a koncert na stadionie :) to dwa skrajne doznania , twierdzę że mam tyle prądu że jestem wstanie dorównać / zbliżyć się do poziomu muzyki w katedrze w Trewirze

 

Organy proszę posłuchać Jean Guillou.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedstaw swoją muzykę, pokaż podekscytowanie, i nie uciekaj....

 

Kolego ABs, a propo podekscytowania, nie ma się czego obawiać - slaw123 lubi tylko kobiety, o czym już wspomniał. Zachowaj się jak mężczyzna i podejmij rękawicę, daleko do Wejherowa nie masz, a wtedy zobaczysz muzykę w innych kolorach...nie uciekaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś posłucham sobie tej płyty a potem zapodam wyjca , tak raz kolega wpadł do mnie z Behemotem ......no na jego koncert jeszcze bym się skusił aby odeszły mnie myśli schodzenia do piwnicy i łapania drutów aby mózg zresetować ...... podobno długotrwałe rażenie prądem uszkadza komórki z półkuli prawej co niesie za sobą porażkę dla audiofila.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-20931-0-16268900-1453793377_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genesis

 

To jak jest?Jesteś mężczyzną czy kobietą?Wszyscy czekamy w napięciu na odpowiedź!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowaj się jak mężczyzna i podejmij rękawicę, daleko do Wejherowa nie masz, a wtedy zobaczysz muzykę w innych kolorach...

 

no pewno, daleko nie jest, tylko 450km - a ja nie mam co robić i już pędzę słuchać organów u kolegi :-))) - wybaczcie - dla mnie EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziko369 fajne płyty ostatnio mi w ucho wpadły , może się i Tobie spodobają....... też Cie pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-20931-0-57866000-1453894770_thumb.jpg

post-20931-0-99725300-1453894792_thumb.jpg

post-20931-0-10247800-1453894813_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

ziko369 fajne płyty ostatnio mi w ucho wpadły , może się i Tobie spodobają....... też Cie pozdrawiam :)

 

Muszę do Ciebie wpaść posłuchać...dzięki, myślę że na pewno mi się spodobają :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz: "Powiedział niemowa głuchemu,

że ślepy widział, jak szczerbaty wygryzł włosy łysemu" ;)

 

Pozdrawiam z północy.

Ps. ABS - Mimo wszystko zapraszamy!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Live kontra Audio - zawsze wygrywa live -

 

Na poziomie emocjonalnym - zawsze live.

Na poziomie brzmieniowym - różnie bywa. Bardzo często kiepska akustyka to dramat dla uszu - szczególnie w zamkniętych obiektach na bokach sceny, gdy słychać odbicia nakładające się na siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Mój komentarz: "Powiedział niemowa głuchemu,

że ślepy widział, jak szczerbaty wygryzł włosy łysemu" ;)

 

Pozdrawiam z północy.

Ps. ABS - Mimo wszystko zapraszamy!!!

Cześć Arek...Na Theriona się nie wybierasz?

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na poziomie emocjonalnym - zawsze live.

Na poziomie brzmieniowym - różnie bywa. Bardzo często kiepska akustyka to dramat dla uszu - szczególnie w zamkniętych obiektach na bokach sceny, gdy słychać odbicia nakładające się na siebie.

A jak jest akustyka .....doskonała akustyka to co ..................Live na małych głośniczkach raczej nie usłyszymy pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doskonała akustyka to co ..................Live na małych głośniczkach raczej nie usłyszymy

Jasne, ja wyżej piszę o kiepskiej (bardzo często spotykanej) a nie doskonałej akustyce.

Niestety w pędzie za coraz większymi zyskami organizatorzy szukają kompromisów - moim zdaniem zbyt często - choć wiem, że jestem w mniejszości. Większość uczestników koncertów jest tak oczarowana emocjonalnym kontaktem z wykonawcą, że prawie wcale nie zwraca uwagi na brzmienie - jest zadowolona "byle czym".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jasne, ja wyżej piszę o kiepskiej (bardzo często spotykanej) a nie doskonałej akustyce.

Niestety w pędzie za coraz większymi zyskami organizatorzy szukają kompromisów - moim zdaniem zbyt często - choć wiem, że jestem w mniejszości. Większość uczestników koncertów jest tak oczarowana emocjonalnym kontaktem z wykonawcą, że prawie wcale nie zwraca uwagi na brzmienie - jest zadowolona "byle czym".

Ciekawe czemu zatyczki wkładają do uszu podczas koncertu ....Live :) doskonała akustyka to dla mnie po wykonanym pomiarze a nie jak to robi 80 % na oko czy ucho lub czuja :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Arek...Na Theriona się nie wybierasz?

Pozdrawiam :-)

 

Hej, chyba przegapiłem - byłeś?

Przepraszam za off.t.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.