Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki B&O BeoPlay H3 ANC – Pierwsze Wrażenie


Denon Store

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w zeszłym roku dowiedziałem się, że firma Bang & Olufsen do swojej oferty dołożyła małe słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, to od razu wiedziałem, że kiedyś muszę je przetestować…

 

Opakowanie mają bardzo ładne od razu na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z produktem premium. Z przodu jest fajne zdjęcie słuchawek. Z tyłu znajdziemy krótki opis modelu.

 

beoplay-h3-anc-1-3.jpg

 

Pierwsze odczucia miałem mieszane – wydawało mi się, że słuchawki z „przetwornikiem” od ANC będą ciężkie, będzie się też ich ciężko używać. Bałem się, że będą wypadały z uszu. Jednak stało się inaczej. Słuchawki B&O Play H3 ANC posiadają w zestawie różnych rozmiarów nakładki, dzięki czemu można idealnie dopasować słuchawki do swojego ucha. Rozmiar M to wersja Isolation T-200 ComplyTM – wykonane są z materiału zapamiętującego położenie, dodatkowo też chronią przed hałasem zewnętrznym....

 

 

Po więcej zapraszam na mojego bloga:

http://www.kinodomowe.info/sluchawki-bo-beoplay-h3-anc-pierwsze-wrazenie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.