Skocz do zawartości
IGNORED

Naim Nait 3 a wysterowanie KEF iQ7


rybaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze!

Potrzebuję szybkiej porady - mam okazję zakupić wzmacniacz Naim Nait 3, stan bardzo dobry. Proszę o podpowiedź, jak wydajny jest ten wzmacniacz - czy właściwie wysteruje moje KEFy iQ7 86dB

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Pomieszczenie 20 m2 wysoki salon - czy 30W Naima da radę w tym pomieszczeniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko. To solidne 30W, mimo to będzie niedomagał. Ja mam 86dB, 8 Ohm i nait 3 wymiękał przy "normalnym" poziomie głośności i bardziej wymagających utworach. Bardzo szybko pojawiało się przesterowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się podepnę, mam okazyjną cenę na naim dac v-1, miał ktoś może do czynienia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze!

Potrzebuję szybkiej porady - mam okazję zakupić wzmacniacz Naim Nait 3, stan bardzo dobry. Proszę o podpowiedź, jak wydajny jest ten wzmacniacz - czy właściwie wysteruje moje KEFy iQ7 86dB

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Pomieszczenie 20 m2 wysoki salon - czy 30W Naima da radę w tym pomieszczeniu?

W załączonym linku do testu jest błąd, efektywność iq7 wynosi 90dB, impedancja jest różnie podawana raz 4 raz 8. Generalnie 7 są łatwe do poprowadzenia i Nait3 nie będzie miał najmniejszego problemu z ich wysterowaniem, kolumny są spore, 30W Naima wystarczy, będzie wszystko w porządku.

 

Generalnie polecam ten wzmacniacz, barwa, dynamika, rytm to to co zachwyca w nim najbardziej. Moj jest Nait3r - wersja z pilotem. Gra w pomieszczeniu 20m2, wysokość 2,70, kolumny to kapryśne Eposy m12.2. Gra zachwycająco :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję mariusz dab :)

Coraz bardziej skłaniam się ku temu wzmacniaczowi, choć również mam obawy... Pokój 16m2 ale wysoki salon, otwarty

Teraz gra u mnie NAD c740 ampli, sekcja wzmacniacza to 35W i iQ7 grają dobrze, barwa piękna ale bez wygaru - napewno nie przesterowują, ale wydaje mi się, że wzmacniacz się grzeje... Mało basu, rytmu. Ciekawe jak wygląda 35W NADA w porównaniu z 30W Naim'a. (?)

Mój amplituner Nad to (wg Producenta) zestaw NADC340 + tuner 440, ale NAD C340 jako wzmacniacz ma więcej mocy, bodajże 50W - być może do ampli wstawili słabo wydajną sekcję wzmocnienia.

 

Może jeszcze ktoś z Forumowiczów miał okazję/doświadczenie by podpowiedzieć, czy ten Naim podoła iQ7?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku NADa 340 na pewno nie można powiedzieć, że ma mało basu, rytmu oraz szeroko pojętej energetyki brzmienia, aczkolwiek ten model nie przypadł mi do gustu. Jeśli chodzi o grzanie, to te modele tak maja. Może iq7 grają w tak spokojny sposób, słyszałem takie opinię, że wola spokojniejsze klimaty. Jeśli chodzi o moc, to NAD podaje bardzo rzetelnie, podobnie jak Naim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku NADa 340 na pewno nie można powiedzieć, że ma mało basu, rytmu oraz szeroko pojętej energetyki brzmienia, aczkolwiek ten model nie przypadł mi do gustu. Jeśli chodzi o grzanie, to te modele tak maja. Może iq7 grają w tak spokojny sposób, słyszałem takie opinię, że wola spokojniejsze klimaty. Jeśli chodzi o moc, to NAD podaje bardzo rzetelnie, podobnie jak Naim.

 

mariuszdab czy uważasz, że jest sens zmieniać ten ampli NAD C740(C340 z 35W) na Naim'a Nait 3? Czy będzie poprawa? Czy problem tkwi w kolumnach?

Szczerze mówiąc, z różnych względów i niekoniecznie tylko muzycznych KEFy chciałem zostawić. Na źródle mam NAD C542. Z barwy i brzmienia jestem zadowolny, brak tylko basu i energii, wykopu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Rydz ma niezly pomysl ale moze problem lezy po stronie ustawienia a tym samym akustyki pomieszczenia. U mnie Naim wniosl duze zmiany in plus w odniesieniu do Nadow, a z tymi bawilem sie dlugo i w szerokim zakresie modeli. Faktem jest rowniez to, ze Kefy sa bardzo estetyczne. Poza tym Naim najlepiej czuje sie w towarzystwie zrodla tej samej firmy podlaczonego po DIN, ja mam Naima CD3,5 ale i z Micromega Stage5 tez jest super. Ja sam planuje system Nad 306, Nad 514 i Kef IQ50, zobaczymy jak zagra.

 

Moze bezplciowosc dynamiki i basu wynika z tego, ze to amplituner, moze faktycznie trzeba zaczac od testu na wzmacniaczu, wtedy zaczniesz wykluczac przyczyny slabego "przytupu"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Rydz ma niezly pomysl ale moze problem lezy po stronie ustawienia a tym samym akustyki pomieszczenia. U mnie Naim wniosl duze zmiany in plus w odniesieniu do Nadow, a z tymi bawilem sie dlugo i w szerokim zakresie modeli. Faktem jest rowniez to, ze Kefy sa bardzo estetyczne. Poza tym Naim najlepiej czuje sie w towarzystwie zrodla tej samej firmy podlaczonego po DIN, ja mam Naima CD3,5 ale i z Micromega Stage5 tez jest super. Ja sam planuje system Nad 306, Nad 514 i Kef IQ50, zobaczymy jak zagra.

 

Moze bezplciowosc dynamiki i basu wynika z tego, ze to amplituner, moze faktycznie trzeba zaczac od testu na wzmacniaczu, wtedy zaczniesz wykluczac przyczyny slabego "przytupu"

 

Z akustyką pomieszczenia próbowałem. nic więcej nie wykombinuję, ponadto wydaje mi się, że pod tym względem jest ok - nie o pomieszczenie tu chodzi.

Muszę wymienić wzmaczniacz.

Kwestia tylko na jaki. Naima chwilowo opuściłem. Choć kwestia nie jest zamknięta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co mogę doradzić, to zakup wzmacniacza NAD 352(wyjdzie dużo taniej niż Naim i ma pilota), nie ma siły zeby nie było dynamicznie i z wykopem. Nie ma też mowy o niezgrywaniu się w/w wzmacniacza z KEFami. Jeśli chodzi o Twój amplituner, to wczesniej czy pózniej i tak podejmiesz decyzje o jego sprzedazy. Zródło będzie ok, gdyz cd NADa bardzo dobrze zgrywaja sie z urządzeniami tej samej marki. Zapytasz dlaczego akurat 352, dlatego, że to bardzo dobrze brzmiący i grzmiący:) model NADa, ta kombinacja musi być strzałem w "10" lub gdzieś koło niej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co mogę doradzić, to zakup wzmacniacza NAD 352(wyjdzie dużo taniej niż Naim i ma pilota), nie ma siły zeby nie było dynamicznie i z wykopem. Nie ma też mowy o niezgrywaniu się w/w wzmacniacza z KEFami. Jeśli chodzi o Twój amplituner, to wczesniej czy pózniej i tak podejmiesz decyzje o jego sprzedazy. Zródło będzie ok, gdyz cd NADa bardzo dobrze zgrywaja sie z urządzeniami tej samej marki. Zapytasz dlaczego akurat 352, dlatego, że to bardzo dobrze brzmiący i grzmiący:) model NADa, ta kombinacja musi być strzałem w "10" lub gdzieś koło niej.

 

Rozważałem również takie rozwiązanie... Lubię NADA, CD C542 wydaje mi się również fajnym zakupem i myślałem, żeby iść właśnie w stronę C352, ale.... Mając do dyspozycji w tej chwili powiedzmy 2 tys. zł, czy np. ten Cairn 4808 SL czy Sphinx Myth 3 nie będzie lepszym wyborem od NADA? Czy można stawiać NADA na równi z tymi klockami czy jednak np. przywołane wzmacniacze to jest skok nieco wyżej i lepiej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rozważałem również takie rozwiązanie... Lubię NADA, CD C542 wydaje mi się również fajnym zakupem i myślałem, żeby iść właśnie w stronę C352, ale.... Mając do dyspozycji w tej chwili powiedzmy 2 tys. zł, czy np. ten Cairn 4808 SL czy Sphinx Myth 3 nie będzie lepszym wyborem od NADA? Czy można stawiać NADA na równi z tymi klockami czy jednak np. przywołane wzmacniacze to jest skok nieco wyżej i lepiej ?

Bardzo dobrym wzmacniaczem jest Sphinx ale obawiam się, że to rozwiązanie pociągnęłoby za sobą wymianę całej reszty gratów, ja bym obstawał jednak za NADem ale to jest tylko podkreślam moja opinia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ostatnie 3 typy:

1. Musical Fidelity A3

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2. JOLIDA 1501RC

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Szczególnie mnie zainteresował, ze względu na lekki nadmiar basu i ocieplenie brzmienia (może wreszcie dostanę trochę dołu)

3. Audiolab 8000S

 

Może one pomogą osiągnąć mi poszukiwany charakter brzmienia?

Czy jednak Sphinx Myt 3 w cenie do ok 2 tys zjada je na śniadanie...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... :) to niespodzianka, bo jest zdecydowanie najtańszy (25% tańszy). Czy aby Twoje stwierdzenie nie jest zbyt odważne?

 

Możesz opisać krótko charakter brzmienia, jeśli miałeś okazję go posłuchać? Dodałby basu i dynamiki Kefom czy jest raczej zimny i gra górką?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo basu, dobra dynamika i wydajność pradowa, brzmienie lekko ocieplone, minus taki ze sie mocno grzeje ale przy kefach nie powinno byc zle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez obstaje przy Audiolabie, ale szukalbym 8000a, jedyny minus to brak pilota. Obecnie widzialem na allegro Audiolaba 8000a pod nazwa Camtech, to wersja na Niemcy lub Holandie, juz nie pamietam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo bezpieczny wybór, raczej neutralny z wykopem, b.dobrym basem, b.wydajny prądowo. Nie wiem jak zgralby się 542 NADa, nigdy nie przetestowałem. Powiem tylko, że przy Audiolabie czułem lekką dziure w środku pasma, Naim, mój następcą Audiolaba zaskoczył mnie pozytywnie w tej kwestii, uzupełnił to co mi brakowało, bas stal się mniejszy ale twardszy i bardziej energetyczny a ten środek a przede wszystkim wokale.......miodzio, Naim jest gorący, żywiołowy. Audiolab jest bez zarzutu, jak wspomnialem dobry i bezpieczny brzmieniowo wzmacniacz. Super zgrywa się z odtwarzaczami Micromegi z serii Stage.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - 2 słowa.

Jako, że już zdecydowałem o wymianie ampli C740 NAD, wczoraj zupełnie spontanicznie stwierdziłem, że tak czy tak muszę kupić jakiś dodatkowy interkonekt. Szybkie Alledrogo, podjechałem do pewnego melomana i odebrałem używkę Oyaide PA-02TR, 250 zł do ręki - szybka piłka, bez zbędnej lektury - po prostu wziąłem kabel, który był na maksimum mojej granicy cenowej 250 zł. Gdyż uważam, że KABLE NIE GRAJĄ.

... i nadal tak uważam. Z jedną uwagą - teraz się przekonałem, że kable mogą dużo popsuć.

 

Jestem zaskoczony odsłuchem zestawu po wymianie Monster Cable Interlink 300 na powyższego Oyaide... Pojawiły się skraje pasma!!! Więcej dołu, konturu basu oraz perlistych wysokich, rozdzielczości na górze. Środek się nieco cofnął i w zamian poprawiło się wgłąb i wszerz. Znacząco. Słychać to na każdej płycie i w każdym rodzaju muzyki.

Właśnie tego po części mi brakowało - wcześniejszy odsłuch był tak słaby, że aż niemożliwy, bo wydawałoby się, że poszczególne komponenty nie są najgorsze. Ale zapomniałem o Monsterze. Szczerze mówiąc, myślałem że mam wpiętego Interlinka 400, a kabel ten ma już nienajgorsze opinie... Wczoraj 400 okazała się 300 :) Teraz jest Oyaide.

 

Jestem nieco w szoku i odszczekuję moje wcześniejsze stwierdzenia dot. KEFów i NADA :) Oczywiście, zestawienie to nie da nam hi-endowego demonicznego basu, ale porównując do wcześniejszego odsłuchu jest niebo a ziemia. Zaczęło kopać.

 

Jednak skoro klamka już zapadła i pieniążki są odłożone - zmiana wzmacniacza cały czas wchodzi w grę. Faworytem, za waszymi namowami jest Audiolab 8000s. Mimo znaczącego poprawienia odsłuchu, to co oferuje Audiolab mam nadzieję, że wpłynie na dobre.

Jeszcze chwilę poczekam i pocieszę się "skokiem" po podłączeniu nowych kabli, ale myślę, że w przyszłym tyg. wzmacniacz wymienię.

 

PS. Chyba należy wnioskować, że poprzedni interkonekt Monstera Interlink 300 to słabizna............... I w moim systemie był baaaaaaardzo wąskim gardłem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiolab, na allegro masz nawet za 1200zl z papierami i pilotem, a wyczyszczenie potencjometru to pikus dla sredniokumatego serwisanta audio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiolab, na allegro masz nawet za 1200zl z papierami i pilotem, a wyczyszczenie potencjometru to pikus dla sredniokumatego serwisanta audio

 

OK. Dzięki za odpowiedź, Bumpalump - a mogę Cie prosić, byś krótko opisał, dlaczego Audiolab wygrywa z Cairnem wg Ciebie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wygrywa, ale Audiolab to sprawdzony i bdb wzmacniacz szczegolnie za taka cene, ogolnie jest to bezpieczna pozycja z ktorej odsprzedaza nie bedziesz mial problemu jesli sie nie sprawdzi, to tez jest wazne przy zakupie sprzetu by nie kupic czegos czego pozniej nie sprzedasz. Na audiolaba czai sie juz kilka osob a Cairm stoi juz ktorys tydzien na allegro i nikt nie licytuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za podpowiedzi :) ryzyk fizyk - jedzie do mnie Cairn, jutro będzie u mnie. Jak nie pyknie - nic sie nie stanie, sprzedam by zagrał u kogoś innego :) wtedy wezmę "bezpiecznego" Audiolaba.

W tym temacie chciałem byście mi pomogli jeszcze w zakupie tunera fm. Budżet 200-300zl, myślałem o oldskulowym urządzeniu np sanyo onkyo. Dopełnienie reszty toru. Prośba o jakiś typ

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.