Jump to content
IGNORED

naprawa koncowki nakamitchi PA 5E

fibi76

Recommended Posts

Witam,

Jestem z Tychów - czy ktoś podjąłby sie naprawy końcówki mocy jak w temacie.

Przez roztargnienie wyłączyłem ja w zlej kolejnośći w moim systemie po dojść długiej sesji muzycznej ( byla dobrze rozgrzana)

nastąpiło charakterystyczne pykniecie w kolumnach i końcówka juz nie dostaje pradu. Nie świeci sie dioda led.

Nie wiem czy to kwestia jakiegoś bezpiecznika czy bardziej zaawansowana naprawa. W środku to wyglada tak

Niestety , nie znam sie za bardzo na elektornice i poszuke osoby/firmy ktora by sie podjeła tematu.

Ewentualnie prosze o porade.

Jesli temat znajduje sie w zlej zakładce to proszę o informacje i przesuniecie.

tak to był tylko bezpiecznik - zdiagnozowałem "awarie" tuz po napisaniu posta :-) przepraszam za zamieszanie - wystraszyłem sie ze to coś poważniejszego.

zastanawiam się czy ktoś na forum modowal juz tego Naka ? ( lepsze kable , wtyki , wymiana kondensatorów)

Takich klasykow sie nie moduje, to swietna koncowka, ciesze sie ze to tylko bezpiecznik :)

audiofile w niej grzebia i usprawniaja ( np srebrne okablowanie)

Audiofile grzebią, ale czy usprawniają - to jest dyskusyjne. Mało kiedy czyta się by zmiany przyniosły negatywne skutki, cokolwiek audiofil nie 'poprawi' to zawsze jest plankton, powietrze i opada kotara. :D

caveat emptor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.