Skocz do zawartości
IGNORED

Cambridge audio cxn jako przedwzmacniacz


Sprezyn1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko właśnie zmieniam marantz na 6005 na C A cxn myślę o zakupie końcówki mocy Audio gd master 3 i mam pytanie jak się sprawuje C A w roli przedwzmacniacza pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CA CXN jako przedwzmacniacz sprawuje się wyjątkowo dobrze, wielokrotnie konfigurowaliśmy zestawy, które CXN wykorzystywały jako zródło i przedwzmacniacz, stosując bardzo zaawansowane koncówki mocy. Tak więc taką konfigurację polecam.

Natomiast wybór koncówki mocy zależy już od wielu czynników, przede wszystkim zastosowanych kolumn oraz Twoich preferencji brzmieniowych.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy do naszego salonu, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jedną małą uwagą.

CXN ma tendencję do "wysuszania" brzmienia. Zresztą to przypadłość cyfrowego wzmocnienia Cambridge Audio już od czasu SM 6 od 1 wersji.

Ale tak jak pisze Q21, nie mając planów na zakup klasycznego analogowego pre-out'a, CXN w tej roli sprawdzi się bardzo dobrze. A przy tym jako streamer spisywac się będzie co najmniej bardzo dobrze.

Na pewno przy dobrej skalkulowanej ze sprzedawcą cenie wart jest wydanych na niego pieniędzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że jest lepiej rozwiązany niż w casm6 v2.Mam go i używam jako pre.Skoki głośności są spore,a przy niskich głośnościach dźwięk dużo traci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa regulacja wzmocnienia zastosowana w CA, zarówno w SM jak i w CXN w niskim zakresie zmniejsza rozdzielczość. Stąd dźwięk staje się suchy, bez masy,

traci wybrzmienia, detal itp.

Jeżeli ktoś słucha cicho i na średnim poziomie, może odczuć degradację brzmienia.

Ktoś na tym forum pisał, że wstawił dzielnik rezystorowy między CA a wzmacniaczem. W ten sposób niby wchodził na wyższe poziomy głośności w CA. Niby miało być lepiej. Nie wiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zastosowaniu dławika rezystorowego np. Rothwell -15db między CXN a końcówkę jest dobrze ...Bez tego ustrojstwa nie dało się słuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy dwie skrajne opinie.... Sklep twierdzi, że jest super a użytkownicy, że bez dławika nie da się słuchać. I kto tu ma rację? To pytanie retoryczne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby to rozwiązać, zapraszam serdecznie na odsłuchy do naszego salonu. Można wtedy osobiście przekonać się o klasie urządzenia, nie ma także problemu z wypożyczeniem streamera i odsłuchu w swoim systemie w domu.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zastosowaniu dławika rezystorowego np. Rothwell -15db między CXN a końcówkę jest dobrze ...Bez tego ustrojstwa nie dało się słuchać.

 

 

Mógłbyś rozwinąć temat? Co z czym, gdzie, jak?

Osobiście jestem zadowolony z CXN jako pre ale dlaczego nie spróbować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko właśnie zmieniam marantz na 6005 na C A cxn myślę o zakupie końcówki mocy Audio gd master 3 i mam pytanie jak się sprawuje C A w roli przedwzmacniacza pozdrawiam.

 

U mnie ca851 jako przedwzmak nie sprawdzil sie wlasnie przez klopoty z glosnioscia. Skala do 30 to troche za malo i przy niskich wartosciach dzwiek jest plaski....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam CXN , ZAKUPIŁEM DLA SŁUCHANIA MUZYKI Z PLIKÓW , połączyłem za pomocą xlr z wzmakiem moim ( kenwood

L A1 ) I GRA DOSKONALE, TO DOBRE URZĄDZENIE.

 

JEŚLI KTOŚ PRZYJMIE ZAPROSZENIE NA ODSŁUCH ( WARSZAWA ) ZAPRASZAM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa regulacja wzmocnienia zastosowana w CA, zarówno w SM jak i w CXN w niskim zakresie zmniejsza rozdzielczość. Stąd dźwięk staje się suchy, bez masy,

traci wybrzmienia, detal itp.

Jeżeli ktoś słucha cicho i na średnim poziomie, może odczuć degradację brzmienia.

Ktoś na tym forum pisał, że wstawił dzielnik rezystorowy między CA a wzmacniaczem. W ten sposób niby wchodził na wyższe poziomy głośności w CA. Niby miało być lepiej. Nie wiem.

O to to.Traci się masę i detale.Ja u siebie nie mam tak źle,bo moja końcówka ma regulację wzmocnienia.Ustawiłem na niej -17 dB,także w CASM operuję na około -20-26 dB,gdzie już ten problem nie występuje.Ale to nie jest tak,że CASM jest kiepski.Jak dotąd jestem bardzo zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowalem z pre w stream magic właśnie z powodu za dużych skoków w podgłaśnianiu co w małych pokojach jest uciążliwe. Jak masz duży pokój i słuchasz głośno to powinno być ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca jest od tego, by sprzedać produkt będący w kręgu zainteresowań potencjalnego nabywcy.

Na Forum nikomu (z zasady) nie chcemy niczego sprzedać, dzielimy się informacją z własnych doświadczeń z danym produktem.

 

A teraz w temacie streamer Cambridge'a jako pre-out.

Miałem w domu (nie na odsłuchach, ale jako sprzęt audio) Stream Magic 6 od wersji 1 po 2, miałem CXN i 851N.

SM 6 i CXN mają bez trudu do wychwycenia spłaszczony dźwięk w przypadku, gdy pracują ze swoim cyfrowym wzmocnieniem.

W zestawach miałem dla porównania analogowy pre-amp tej samej firmy (seria Azur 851).

Wraz z towarzyszącymi im 2x Azur 851W bez trudu dało się słyszeć degradacje barwy, nasycenia i tzw. powietrza gdy SM i CXN grały jako pre-amp.

Czy to oznacza, że jako wzmacniacz cyfrowy CXN gra źle? Nie, ale nie gra na tyle, na ile może to wszystko zagrac gdy posłuzymy się lepszym wzmocnieniem.

Nie stosowałem dławików ani innych rozwiązań. Doszedłem do wniosku jednego - Cambridge daje wzmacniacz cyfrowy jako swego rodzaju bonus dla osób nie poszukujących idealności brzmienia w kazdym calu.

Sam streamer należy brać jako idealnego partnera przy odsłuchach plików. I tutaj jego siła w tym, za co płacimy. w tym, ze jako cyfrowe źródło jest idealnym rozwiązaniem na wiele lat.

Natomiast jak napisałem powyżej, dla mnie osobiście pre-amp cyfrowy nie dawał w 100% tego, co mozna usłyszeć z SM/CXN gdy te urzadzenia grają jedynie jako źródła.

Degradacja barwy brzmienia w tym przypadku jest słyszalna bez trudu i nie ma sensu pakowac sie docelowo z CXN jako pre-outem cyfrowym. Chyba…że nie zależy nam na 100% mozliwości brzmienia tego streamera.

 

Skoki ustawiania głośności są jeszcze jakoś do "przełknięcia", ale też bywają irytujące. Dla mnie w pewnym momencie stał sie irytujący nawet napis VOLUME na przedniej sciance SM6, bo stwierdziłem jedno, skoro to jedynie namiastka mozliwości, to powinno być to raczej w swej formie ukryte przed światem, niż eksponoane. W CXN napis VOLUME zniknął - i słusznie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CA CXN jako przedwzmacniacz sprawuje się wyjątkowo dobrze, wielokrotnie konfigurowaliśmy zestawy, które CXN wykorzystywały jako zródło i przedwzmacniacz, stosując bardzo zaawansowane koncówki mocy. Tak więc taką konfigurację polecam.

Natomiast wybór koncówki mocy zależy już od wielu czynników, przede wszystkim zastosowanych kolumn oraz Twoich preferencji brzmieniowych.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy do naszego salonu, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Mam CA SM6 jako pre w połączeniu z Atollem AM100, ale wszędzie piszą że streamery CA jako preamp kastruje brzmienie, jak z tym jest w końcu? bo ja jakoś nie odczuwam jakiś braków.

 

Natomiast jak napisałem powyżej, dla mnie osobiście pre-amp cyfrowy nie dawał w 100% tego, co mozna usłyszeć z SM/CXN gdy te urzadzenia grają jedynie jako źródła.

Dlatego chciałbym np. CA SM 6 wpiąć w Hegla HD25, a ten w roli pre do Atolla.

 

w CASM operuję na około -20-26 dB

Też tak mam i poniżej -20 bardzo rzadko się zapędzam, chyba że płyta cicho nagrana :)

 

Cyfrowa regulacja wzmocnienia zastosowana w CA, zarówno w SM jak i w CXN w niskim zakresie zmniejsza rozdzielczość. Stąd dźwięk staje się suchy, bez masy,

traci wybrzmienia, detal itp

że co?!

A z czym to gra, ze tak zapytam?

Jakoś ani ja , ani wielu znajomych u mnie tego nie stwierdzają, tylko że u mnie trochę uzdrawiaczy w sprzęcie, pod sprzętem i na ścianach :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca jest od tego, by sprzedać produkt będący w kręgu zainteresowań potencjalnego nabywcy.

Na Forum nikomu (z zasady) nie chcemy niczego sprzedać, dzielimy się informacją z własnych doświadczeń z danym produktem.

 

A teraz w temacie streamer Cambridge'a jako pre-out.

Miałem w domu (nie na odsłuchach, ale jako sprzęt audio) Stream Magic 6 od wersji 1 po 2, miałem CXN i 851N.

SM 6 i CXN mają bez trudu do wychwycenia spłaszczony dźwięk w przypadku, gdy pracują ze swoim cyfrowym wzmocnieniem.

W zestawach miałem dla porównania analogowy pre-amp tej samej firmy (seria Azur 851).

Wraz z towarzyszącymi im 2x Azur 851W bez trudu dało się słyszeć degradacje barwy, nasycenia i tzw. powietrza gdy SM i CXN grały jako pre-amp.

Czy to oznacza, że jako wzmacniacz cyfrowy CXN gra źle? Nie, ale nie gra na tyle, na ile może to wszystko zagrac gdy posłuzymy się lepszym wzmocnieniem.

Nie stosowałem dławików ani innych rozwiązań. Doszedłem do wniosku jednego - Cambridge daje wzmacniacz cyfrowy jako swego rodzaju bonus dla osób nie poszukujących idealności brzmienia w kazdym calu.

Sam streamer należy brać jako idealnego partnera przy odsłuchach plików. I tutaj jego siła w tym, za co płacimy. w tym, ze jako cyfrowe źródło jest idealnym rozwiązaniem na wiele lat.

Natomiast jak napisałem powyżej, dla mnie osobiście pre-amp cyfrowy nie dawał w 100% tego, co mozna usłyszeć z SM/CXN gdy te urzadzenia grają jedynie jako źródła.

Degradacja barwy brzmienia w tym przypadku jest słyszalna bez trudu i nie ma sensu pakowac sie docelowo z CXN jako pre-outem cyfrowym. Chyba…że nie zależy nam na 100% mozliwości brzmienia tego streamera.

 

Skoki ustawiania głośności są jeszcze jakoś do "przełknięcia", ale też bywają irytujące. Dla mnie w pewnym momencie stał sie irytujący nawet napis VOLUME na przedniej sciance SM6, bo stwierdziłem jedno, skoro to jedynie namiastka mozliwości, to powinno być to raczej w swej formie ukryte przed światem, niż eksponoane. W CXN napis VOLUME zniknął - i słusznie!

 

Jak rozumiem 851 zaliczany jest takze do streamerow ktorych nie nalezy wykorzystywac jako preamp?

 

Zaznaczam ze mam wzmaciacz hegel 160

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że co?!

A z czym to gra, ze tak zapytam?

Jakoś ani ja , ani wielu znajomych u mnie tego nie stwierdzają, tylko że u mnie trochę uzdrawiaczy w sprzęcie, pod sprzętem i na ścianach :)))

To nie musi grać z czymś, taka jest zasada działania.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem 851 zaliczany jest takze do streamerow ktorych nie nalezy wykorzystywac jako preamp?

 

Zaznaczam ze mam wzmaciacz hegel 160

 

Akurat z 851N jest ciut inna sytuacja. Gra "lepiej". Nie tak może otwarcie i z takim rozmachem jak w przypadku gdy służy jedynie jako klasyczne cyfrowe źródło, ale nie ma juz tak wielkiej/słyszalnej różnicy.

Po XLR zagrał lepiej, niż SM6. Dlatego jeśli ja (subiektywnie) miałbym kupić dziś SM6+pre-amp…wolałbym od ręki zainwestować w 851N. Otrzymujemy lepszy streamer, lepiej brzmiący w detalach i do tego nie jest tak bardzo cyfrowa amplifikacja skopana jak w przypadku SM6.

Chcę tylko nadmienić, że zapewne są i będą osoby, które nawet tego nie zauważą co dzieje się z dźwiękiem w przypadku gdy sm6 jest eż cyfrowym pre-amp'em. Ale porównując "łeb w łeb" Azur 851E z SM6/CXN słychać wyraźnie, że brzmienie nie wysila się i wszystko absolutnie w każdym zakresie jest oferowane na pół gwizdka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również uważam, że SM6 jako preamp to takie sobie sterowanie głośnością. Grałem i po rca i XLR,Końcówki na modułach ASP500.Z poziomami głośności to nie było problemu ,jednak z dźwiękiem- to już mi nie pasowało. Miałem pre na ecc88 i było bardziej muzykalnie. Teraz pre sonus oliwa i jeszcze lepiej. Jako streamer mi SM6 pasuje - wszystko widzi, nic nie tnie i tyle mi potrzeba.Jako pre zainwestowałem w inny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również uważam, że SM6 jako preamp to takie sobie sterowanie głośnością. Grałem i po rca i XLR,Końcówki na modułach ASP500.Z poziomami głośności to nie było problemu ,jednak z dźwiękiem- to już mi nie pasowało. Miałem pre na ecc88 i było bardziej muzykalnie. Teraz pre sonus oliwa i jeszcze lepiej. Jako streamer mi SM6 pasuje - wszystko widzi, nic nie tnie i tyle mi potrzeba.Jako pre zainwestowałem w inny.

Nie wiem czy też miałeś Kolego takie wrażenie, że zawsze brakowało tej zasadniczej kropki nad i. Tego powietrza, gęstości brzmienia, nasycenia brzmienia w przypdku gdy SM6 uzywany był jako pre-amp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam podobny problem, przy cichym odsluchu CXN jako pre-amp gra płasko. Posiadam końcówkę Rotel RB1582 i Bowersy CM10. Planuję dokupienie osobnego pre Rotel RC 1570. Co o tym sądzicie? Warto? W tym pre można też ustawić na każdym wejściu stały poziom głośności np. 100%. I tu moje drugie pytanie czy wychodząc z Denona x4200 po pre i wchodząc do przedwzmacniacza właśnie na te wejście z max glosnoscia np. AUX będzie sterowanie w kinie tylko z Denona? I czy to się sprawdza? Pod wejście np CD będzie podpiety CXN by obsługiwać kino i stereo na dobrym poziomie.

Z góry dzięki za podpowiedz.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Witam, mam podobny problem, przy cichym odsluchu CXN jako pre-amp gra płasko. Posiadam końcówkę Rotel RB1582 i Bowersy CM10. Planuję dokupienie osobnego pre Rotel RC 1570. Co o tym sądzicie? Warto? W tym pre można też ustawić na każdym wejściu stały poziom głośności np. 100%. I tu moje drugie pytanie czy wychodząc z Denona x4200 po pre i wchodząc do przedwzmacniacza właśnie na te wejście z max glosnoscia np. AUX będzie sterowanie w kinie tylko z Denona? I czy to się sprawdza? Pod wejście np CD będzie podpiety CXN by obsługiwać kino i stereo na dobrym poziomie.

Z góry dzięki za podpowiedz.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

I będzie grał płasko. To taki miły dodatek od CAudio przy okazji solidnego streamera. Nic więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh strach sie wychylac ale ja tego splaszczenia o ktorym napisaliscie po prostu nie slysze. Laczylem cxn na rozne sposoby i jako preamp gra mi to najlepiej a slucham na niskich poziomach glosnosci. Puszczalem tez normalnie przez integre w trybie pracy normalnym (nie jako preamp). Nawet ostatnio widzialem ze CA adresowalo do tej kwestii. Moze za malo czujny jestem i plaskiego nie wyczuwam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aqs

(Konto usunięte)

mam SM6 i bardzo krótko robił za pre z Atollem AM100se dlaczego krótko, bo SM6 nie nadaje się za pre zaczynało to grać na -16dB ciszej była tragedia, dźwięk był nijaki, pozbyłem się nowego Atolla po 2 miesiącach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moze cos w toku produkcji poprawili (moj jest swiezynka z poczatku lutego kupiony). A moze faktycznie czegos tu nie slysze.

Tu link co mysli same CA na ten temat:https://techsupport.cambridgeaudio.com/hc/en-us/articles/207094149-Does-using-the-digital-volume-control-feature-of-my-player-reduce-the-audio-quality-resolution-

No ale wiadomo, Volkswagen tez twierdzil ze jest eco friendly ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam SM6 i bardzo krótko robił za pre z Atollem AM100se dlaczego krótko, bo SM6 nie nadaje się za pre zaczynało to grać na -16dB ciszej była tragedia, dźwięk był nijaki, pozbyłem się nowego Atolla po 2 miesiącach

 

To dziwne, bo w moim przypadku tak źle nie jest i spokojnie sobie mogę posłuchać na -22 czy -20 do -16 czy mniej tylko na bardzo cichych nagraniach.

Wcale nie jest tak źle z CA SM6 jako pre dużo zależy od reszty, tylko że jak to u mnie mam kable w cenie klocków, a czasem drożej do tego kilka "uzdrawiaczy" oraz bdb zasilanie i adaptację akustyczną-tutaj nie ma mowy o płaskim graniu.

Było u mnie kilka osłuchanych osób i nie narzekali, może poza jedną ale gość to "wyjątek" zresztą wtedy jeszcze nie miałem obczajonych filtrów w CA SM6 i troszkę inne okablowanie.

Teraz i tak wjechał Hegel HD12 w roli DAC/pre w połączeniu z AM 100 jest lepszy od CA to nie podlega dyskusji, ale CA i tak zostaje jako streamer.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem z myslq o sterowaniu koncowkq CXN niestety nienadaje sie krotka skala do 30 spore skoki glosnosci jako streamer ok przedwzmacniacz cienko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.