Jump to content
IGNORED

Microlab Solo7c i suboofer aktywny

Kamillo04

Recommended Posts

Witam serdecznie. Kolumny z tematu zakupiłem jakiś czas temu grają naprawdę przyjemnie jak na głośniki do komputera. Jest ok do muzyki rock, klasyki, popu. Został mi subwoofer od zestawu logitech z5500. Zastanawiam się czy dałoby się podłączyć razem całość. Nie zamierzam słuchać muzyki na takiej konfiguracji, bardziej zależy mi na sprawdzeniu jak by to zagrało. Ewentualnie uciszania męczących sąsiadów. Kolumny rozstawione zgodnie z instrukcją, sub stoi w rogu. Powierzchnia całkowita pokoju 40 m2. Szukam informacji jak poprawnie podłączyć Microlab razem z aktywnym subem, tak aby dało się sterować głośnościa z jednego miejsca?

Mikser czy ewentualnie coś innego, czym da się podpiąć pod kartę dźwiękowa na płycie Asus sabertooth z układem relatek 1150?

Podepne sie pod temat bo szukam suba do Behringer B3031A :D. W sumie w stosunku do Solo7c w niskich partiach nie ma az tak duzego przeskoku. Z tym ze u mnie budzet do ok 1100 zl.

Myslalem nad Swissonic Sub10. Ew. ten sub od Behringera ale wydaje mi sie ze moze on byc slaby i nie schodzic wystarczajaco nisko dla b3031a.

• 3 weeks later...

Finał jest taki,że postanowiłem subwoofer złożyć samodzielnie. Mam obudowę od VK 7830 i wkładem do niego stx 25.200.8 MC.

Mam nadzieję, że zagra to jakoś sensownie.

Ten głośnik, to pewnie to:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

- ma Qts 0,44, więc do bassreflex to tak nie bardzo, jak ma być dobra char impulsowa. ... czy VK 8730 miał obudowę zamkniętą?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.