Skocz do zawartości
IGNORED

ACCUPHASE E-203 do Dali 850


bladawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów

 

Zastanawiam się nad kupnem wzmacniacza, takiego jak w tytule. Jest taki na alle... Miałby on grać z zestawem głośnikowym Dali 850. Ma ktoś jakąś wiedzę o tym wzmacniaczu i ewentualnym zestawieniu z tymi kolumnami? Czy cena 2000 zł to dobra cena za taki wzmacniacz. Nie ma gwarancji, że jest w pełni sprawny. Niby sprzedający udziela gwarancji rozruchowej 10 dni. Ale czy w warunkach domowym można się przekonać, że wszystko jest jak należy?

W zasadzie to szukam "ciepły" wzmacniacz, może być amplituner do tych kolumn. Ale Też musi je trochę ożywić.

Proszę o jakieś rady i pozdrawiam.

Tomek

link do aukcji:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy w warunkach domowym można się przekonać, że wszystko jest jak należy?

Dlaczego w warunkach domowych? Można zanieść do serwisu i za parę złotych zlecić przegląd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie lepiej kupić E-206 tym bardziej, że cena za tego E-203 jest zawyżona za tyle to E-206 się wystawia (2-2,5tyś)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy w warunkach domowym można się przekonać, że wszystko jest jak należy?

 

Sciagasz generator audio na komputer, puszczasz sinus 1kHz i przelaczasz przelacznikami, obracasz potencjometry i takim sposobem dowiesz sie czy cos trzeszczy i nadaje sie na serwis i to w zasadzie wszystko co mozesz zrobic w domu

Mozesz jeszcze wyregulowac prady spoczynkowe i dc offset jesli posiadasz multimetr i nie trzesa Ci sie rece.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma poczucie humoru :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma poczucie humoru :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gość ma poczucie humoru :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

No debil nic więcej, ja sam za 2,2tyś kupiłem E-206, a ten tu chce dwa razy tyle za niższy model...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszelkie rady. Przeczytałem je z uwagą. Faktycznie do serwisu można zanieść i sprawdzić to co jest możliwe do sprawdzenia. Co do polecenia konkretnych przez was modeli to niestety ale z tych, które udało mi się namierzyć na tę chwilę to zacytowany e-203 jest jednym z tańszych. większość to już od 4 tys w górę szybko cena mknie. No chyba że trzeba nastawić się na polowanie i trafić na moment, kiedy ktoś sprzedaje. Ja w zasadzie nie jestem pewny czy musi to akurat być accuphase? Nie nastawiam się na jeną, akurat tę konkretną markę. Ten model wydał mi się z tej marki przystępny cenowo a przy okazji marka raczej solidna i nie wypuszczająca chłamu. choć zdaję sobie sprawę, że to nie jest topowy model jeśli chodzi o te markę. W zasadzie to szukam wzmacniacza do kolumn dali 850.

Jeszcze raz dziękuję za wszelkie rady i pozdrawiam

 

A czy warto zainteresować się takim wzmacniaczem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem sporo dobrych "rzeczy" o tym wzmacniaczu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Już mam mętlik w głowie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wybierasz tak stare wzmacniacze?

203 - rozpoczęcie produkcji 1980

Optonica - 1977

Jeżeli cokolwiek się stanie to nie dostaniesz oryginalnych części. Nawet zamienników nie znajdziesz, bo obecnie produkuje się półprzewodniki o innych parametrach. Proste diody ok, ale tranzystory mają szersze pasma, inne pojemności złącz i stare układy mogą się wzbudzać, trzeba kompensować a to może zmienić dźwięk. Przy takich wiekowych urządzeniach to aż prosi się o problemy.

Wiem, że to kiedyś był top, ale......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzmacniacz będzie odpowiedni do moich dali 850? Wiem, że to pytanie takie dziwne trochę ale czytając o nim spotkałem się z opiniami, że nie z każdymi kolumnami dobrze się zgrywa???

Mam tu na myśli tego Densona 100

 

Przede wszystkim nie kupowałbym Densena B-100 w cenie powyżej 2000zł.

Czyli czekać ewentualnie na okazje?

 

Dlaczego wybierasz tak stare wzmacniacze?

203 - rozpoczęcie produkcji 1980

Optonica - 1977

Jeżeli cokolwiek się stanie to nie dostaniesz oryginalnych części. Nawet zamienników nie znajdziesz, bo obecnie produkuje się półprzewodniki o innych parametrach. Proste diody ok, ale tranzystory mają szersze pasma, inne pojemności złącz i stare układy mogą się wzbudzać, trzeba kompensować a to może zmienić dźwięk. Przy takich wiekowych urządzeniach to aż prosi się o problemy.

Wiem, że to kiedyś był top, ale......

Może faktycznie jest to moje brnięcie w ślepą uliczkę. Ciężko się zdecydować na fajny wzmacniacz do 3 tysięcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli czekać ewentualnie na okazje?

2000zł to nie okazja tylko normalna cena. Tutaj na przykład oferta z Niemiec za 420 euro do negocjacji:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czy Densen będzie pasował do Dali 850 niech się wypowiedzą inni koledzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się zdecydować na fajny wzmacniacz do 3 tysięcy.

 

masz na allegro teraz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

konkurencja w tej cenie moze byc tylko 830ES, wiec bo sam szukalem bardzo dlugio bo az kilka mc wzmacniacza do 4 tys.

 

zaraz sie zleci pewnie zgraja trolli ze swoimi madrosciami ktorzy nigdy dobrego sony nie slyszeli, ale autentycznie do 3 tys nie znajdziesz wyzszej klasy wzacniacza i lepiej grajacego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Sony to maks 1,2tyś płacenie więcej za tego starocia to wywalenie kasy w błoto. Radzę się nie sugerować opiniami kolegi powyżej, on ma niepewne kolumny diy i bardzo słabe źródło jego odsłuchy są niewiele warte...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej za tego starocia to wywalenie kasy w błoto.

Wspomniany przez Ciebie Accuphase to te same lata produkcji 90-92

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie słuchałem Dali 850więc trudno na odległość coś wybrać. Nie mówiąc o Twoich preferencjach.

Obecnie na allegro są Rotel 1070, Arcam A32, Jolida 1501RC.

Każdy z nich ma swoje wady i zalety.

 

1. Rotel ma przedwzmacniacz na wzmacniaczu operacyjnym. Nie lubię takich rozwiązań, ale opinie ma dobre. Dla mnie gra jak typowy Rotel. Podkreślone skraje pasma, raczej górne bardziej. Taki dźwięk trochę na twarz. Bardzo dobrze sprawdza się w muzyce rockowej. Szybki, dosadny, dynamiczny

 

2. Arcam A32. Nie podoba mi się regulacja głośności zrobiona na DS1804. Miałem do czynienia z DS1802 i wypadła słabiej od niebieskiego Alpsa. Ale masz do wyboru barwę, balans i możesz zaprogramować czułość osobno na każde z wejść. Ja go słuchałem z Kefami. Brzmiało bardzo gładko, raczej jasno. Jak to u Arcama prezentacja nastawiona na średnicę, wokale, skraje pasm trochę zaokrąglone, ale czytelne i wyraźne. Fajnie z małymi składami.

 

3. Jolida. Integra z lampami na wejściu. Jak nie przerażają Cię lampy to fajna propozycja. Dodatkowo można zmieniając lampy kształtować brzmienie. Przyznam się nie słuchałem, ale jest bardzo dużo zadowolonych użytkowników tego wzmacniacza. Konstrukcyjnie mnie przekonuje

 

Oczywiście najlepiej posłuchać samemu na swoich kolumnach. To wiadomo.

Warto im się przyjrzeć bliżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony ma calkowicie pasywny przedwzmacniacz, na drodze sygnalu stoi tylko mechaniczny (choc sterowany elektronicznie) selektor zrodel i potencjometr na niebieskim Alpsie, w koncowce mocy jedne z najlepszych mosfetow na swiecie 2SJ201 i 2SK1530 calosc zasilana przez ogromny transformator i ogromen kondensatory, pradu wystarczy do wysterowania nawet grzejnika. Konstrukcyjnie z czystym sumieniem mozna powiedziec hi-end obecnie za tak zbudowane urzadzenia trzeba zaplacic 5 cyfrowa sume. A i tak wiekszosc z nich wyglada gorzej. Dzwiekowo jest to dosc jasny wzmacniacz ale bez przejaskrawien, szybki i dynamiczny bas, mocno zroznicowany, swietna przestrzen i stereofonia cecha glowna wzmacniaczy Sony ES, moim zdaniem swietnie zgra sie z Dali, podobnie jak i np. Canton RL-C

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie tylko Sony istnieje.

Sony ES to bardzo fajne wzmacniacze. Grają bardzo muzykalnie, przyjemnie się tego słucha, ale nie grzeszą rozdzielczością. Tzn ta szczegółowośc jest, ale jest ona pokazana raczej w tle głównych wydarzeń, bardziej gdzieś osadzona w przestrzeni. Taka prezentacja jest dla jednych fajna (mi się podoba, przyznaję) ale nie uniwersalna.

Dodatkowo Sony dla mnie mają taką dziwną przypadłość ujednolicania nagrań. Bardzo cenię te wzmacniacze za to, że mogę słuchać na nich wszystkiego. Nawet kiepsko zrealizowane nagrania słucha się z przyjemnością. Ale właśnie z takim uśrednieniem. Bardzo dobre wzmacniacze jak ktoś jest przeciwnikiem kabelków. Nie słychać żadnych zmian:-)

Świetnie sprawdzają się z jasnymi, bardzo szczegółowymi kolumnami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony TA-F 870ES to dobry wybor, sam taki posiadam u mnie gra pod Jamo Concert 11, a sluchalem tez wielokrotnie drozszego accuphase np e303x i nowszego e305, jak i topowego modelu sansui, krella kav300i oraz 250.

Za 3000zl nie znajdziesz nic lepszego, nie daj sie wkrecic w zadnego roksana caspiana, arcama czy nada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ta szczegółowośc jest, ale jest ona pokazana raczej w tle głównych wydarzeń, bardziej gdzieś osadzona w przestrzeni. Taka prezentacja jest dla jednych fajna (mi się podoba, przyznaję) ale nie uniwersalna.

Nie bardzo wiem jak to zrozumiec ;p

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jak to zrozumiec ;p

Dokładnie tak jak napisane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bumpalump i Nowy12 dużo podobieństw między wami, za dużo...

 

Nie bardzo wiem jak to zrozumiec ;p

Nie bardzo wiem jak to zrozumiec ;p

 

To się rozumie tak: wzmacniacze Sony zamulają, to miał do przekazania...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien plyte bo zamulasz to Ty ta swoja gadka w kolko jedno i to samo

 

Nie miales tego wzmacniacza ani zadnego z wyzszych modlei Sony, a osadzasz co ile jest warte i jak gra...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali 850 mimo dość wysokiej skuteczności potrzebują wzmacniacz z dobrą wydajnościa prądowa.U mnie dopiero krell kav300i potrafił z nich wydobyć to co potrafią.Nawet bardzo dobry i mocny HK 680 nie dawał rady.Nie wiem czy w kwocie 3 tyś dostaniesz coś sensownego do tych kolumn. A o sony to zapomnij.Zamuli te kolumny na maxa.

 

Bumpalump i Nowy12 dużo podobieństw między wami, za dużo..

Bo to "dron" Bumpulumpa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają raczej ciepło , wzmacniacz musi mieć bardzo dobrą kontrolę nad basem bo inaczej wyjdzie "misio" . Srednica i góra nie powinna sprawić problemów bo w w/w kolumnach jest bardzo dobra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali 850 mimo dość wysokiej skuteczności potrzebują wzmacniacz z dobrą wydajnościa prądowa.U mnie dopiero krell kav300i potrafił z nich wydobyć to co potrafią.Nawet bardzo dobry i mocny HK 680 nie dawał rady.Nie wiem czy w kwocie 3 tyś dostaniesz coś sensownego do tych kolumn. A o sony to zapomnij.Zamuli te kolumny na maxa.

 

Bo to "dron" Bumpulumpa

Miałem tego krella, na poczatku zrobil wrażenie, gral efekciarsko a po tygodniu sluchanie jego to byla katorga, obecny sony gra tak samo dynamicznie jak krell ale z wieksza ogładą i precyzja.

Krelk z tymi dali to kiepskie polaczenie, normalnie krew z uszu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graja jasno, maja sporo wspolnego z dzwiekiem 450, bedzie tu pasowal zarowno lekko cieply wzmacniacz jak i jasny

 

Grają raczej ciepło , wzmacniacz musi mieć bardzo dobrą kontrolę nad basem bo inaczej wyjdzie "misio"

I uwazasz ze Sony tej kontroli nie ma?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.