Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepsze DVD do 2000 pln - zachecam


TOMDVD

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

Drodzy forumowicze. Zamiast czekać na testy w prasie DVD do 2000pln zachęcam do wyłonienia w/w. Na początek rzucam 2 modele: Philips DVP 900 SA oraz Panasonic S 97. Sugeruje się możliwościami połączeń w dobie taniejących np. LCD oraz dekoderów na pokładzie i elektroniką wewnątrz. Moim skromnym faworytem jest 900 -ka od Philipa może przez ten 1 bit więcej, SACD i ... waga!

P.S To dobrze że w tej cenie jest już HDMI(DVI) jak również dobra jak na te firmy elektronika.

P.S 2 Przy okazji temat ten, jeśli rozwiniecie, pomoże nowym szukających nieco droższego DVD w zakupie sprzętu.

B. proszę o przyłączenie się i znajdźmy de-beściaka:) do 2 tysiaków biorąc pod uwagę każdy szczegół w klocku.

Pozdrawiam>>>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czwartku jestem szczęśliwym posiadaczem Pioneera 575A-K i jestem bardzo zadwolony,kosztował mnie 950 zł w normalnym sklepie.Przesiadłem się na ten odtwarzacz z Yamahy 510 i odczułem jakbym przesiadł się z malucha na lepszy wóz zachodni.Różnica jest bardzo wielka zarówno pod względem jakości dźwięku ,obrazu,wyposażenia a nawet wyglądu,dodatkowo posiada SACD,DVD Audio oraz DIVIX - Co akurat dla mnie nie gra roli ale jeśli ktoś lubi filmy słabej jakości na Divixax to polecam tego Pioneera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.