Skocz do zawartości
IGNORED

System "all in one" + małe monitory - pokój ok. 10-12m2.


tomek11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

Jako, że sprzedałem niedawno moje Dynaudio X32 (elektronika w sygnaturze poniżej wciąż w posiadaniu) i niebawem podejmę kroki w kierunku kupna nowego mieszkania, wraca mój pomysł małego systemu hi-fi do pokoju rzędu 10, max 12m2, przeznaczonego głównie do pracy przy kompie i wypoczynku przy muzyce. Zależy mi na tym, żeby elektronika zajmowała jak najmniej miejsca, nie mam miejsca i nie chce mi się już tworzyć "ołtarzyków" z wielką plątaniną kabli za szafką. Dlatego też pomyślałem o systemie all in one. Wiem, że to może mało audiofilskie, ale chyba da się wśród takich systemów znaleźć jakieś perełki? System chciałbym postawić na dość szerokim biurku, obok monitora do kompa stacjonarnego. Kolumn już bym raczej nie pakował na biurko, znajdzie się dla nich miejsce na jakiś solidnych standach po bokach biurka.

 

Słuchana muzyka to przeważnie jazz, również elektryczny i w lżejszych odmianach, soul, r&b, trochę rozrywki.

 

Oczekiwania: dźwięk muzykalny, ale absolutnie bez zamulania dołu czy przygaszania góry. W miarę dynamiczny bas (oczywiście na tyle, na ile pozwolą małe monitory), zależy mi też na ładnej średnicy i wokalach. W miarę możliwości ma też być fajny drive, żeby sobie potupać stopą w dywan:)

 

Żródło - tylko pliki, nie potrzebuję cd.

Oczywiście radio internetowe i dobra współpraca z różnymi Spotify, Tidalami itp. mile widziana.

 

Budżet na całość (tylko elektronika + kolumny, bez kabli i standów) ok. 10 kzł. Mogę trochę nagiąć, do 12 kzł.

 

Elektronika: na razie poważnie myślę tylko o NAIM UnitiQute 2. Wprawdzie myślałem jeszcze o COCTAIL AUDIO X30, ale to chyba jednak nie ten poziom. Jakieś inne propozycje?

 

Głośniki: tutaj mam więcej wstępnych faworytów:

 

1) DYNAUDIO X14

2) EPOS Elan 10

3) AMPHION Helium 510

4) VIENNA ACOUSTICS Haydn Grand SE

 

Ten mój "wybór" jest zrobiony na czuja, ewentualnie na podstawie doświadczeń z innymi produktami ww. firm.

Zaznaczam, że żadnych z ww. elementów do tej pory nie było mi dane posłuchać.

 

Będę wdzięczny za Wasze wszelkie sugestie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cedeka nie chcę. Do Regi mam pewien sentyment, bo zawsze kiedy słuchałem jakiegokolwiek systemu opartego o ich elektronikę, to brzmiało to bardzo kompetentnie i przyjemnie zarazem.

Ale, jak już pisałem, nie chciałbym kupować oddzielnych klocków, mimo że ta Rega jest wąska jak pudełko po butach. Tak, jak np. Cyrus.

Na tą chwilę szukam systemu all in one.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też celował bym w Naim-a. Co do głośników to uważam, że fajnie wypada z kef ls50 ale nie wiem jak by to brzmiało w tak niewielkim pomieszczeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sensownym rozwiazaniem byloby wejscie w cos takiego jak Audio Pro Living LV33 Wireless Speaker (ok 6kPLN, choc to samo w osobnych obudowach pewnie trzeba by pomnozyc przez 2), kompletny system glosnikowy do ktorego wysylasz muzyke ze swojego pc/laptopa (w tym i radio internetowe). Wzmacniacz jest juz zoptymalizowany pod same glosniki, co wiecej, ustawienie tych paczek powinno wiazac sie z wieksza elastycznoscia. Generalnie, bardzo zgrabne rozwiazanie i dzwiek latwy w odbiorze, choc nie robilem zadnych odsluchow, zwyczajnie gralo to sobie w tle, bo akurat bylem z inna sprawa.

 

Tylko kabel zasilajacy musialbys sobie sprawic ;')

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-1621-0-00964100-1454158018_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.Zależy mi na tym, żeby elektronika zajmowała jak najmniej miejsca, nie mam miejsca i nie chce mi się już tworzyć "ołtarzyków" z wielką plątaniną kabli za szafką. Dlatego też pomyślałem o systemie all in one.

Ja przy takich wymaganiach zdecydowanie poszedłbym w kierunku dobrych monitorów aktywnych i streamera/DAC/pre w jednym urządzeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lumin m1....to chyba najlepszy wybor. Kompaktowe wymiary...spora moc...i marka lumin gwarantujaca najwyzszy poziom muzyki i elektroniki. Odpadaja kable...zostaja tylko te glosnikowe do monitorkow..

 

Co prawda cena okolo 11-12k....ale w salonie mozna zbic cene o dobre kilka zlotych. Z mojego doswiadczenia to o okolo 2-2.5k

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linn Kiko, Sneaky DS,DSM, Majik DSM

lub jak radzi kolega Streamer z funkcja pre i kolumny aktywne - do tego metrazu chocby Neuman KH120, polskie APS Coax, EVE Audio SC205, albo Nubert Nupro i wtedy bezposrednie polaczenie z komputerem (kolmny te posiadaja wbudowany DAC i pilota do obslugi)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Made in POLAND !!!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****************...bo najważniejsza jest muzyka!!!...*****************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie wziąć tą Rege brio-r i kupić cambridge SM6 i masz wszystko-streamer, dac, radio internetowe, Spotify, NASA itd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sensownym rozwiazaniem byloby wejscie w cos takiego jak Audio Pro Living LV33 Wireless Speaker

 

Dzięki za propozycję, ale są za duże i po prostu mi się nie podobają.

 

Ja przy takich wymaganiach zdecydowanie poszedłbym w kierunku dobrych monitorów aktywnych i streamera/DAC/pre w jednym urządzeniu.

 

To drugie już/jeszcze mam (CA Stream Magic 6), a jakie monitory aktywne byś zaproponował?

 

Lumin m1....to chyba najlepszy wybor. Kompaktowe wymiary...spora moc...i marka lumin gwarantujaca najwyzszy poziom muzyki i elektroniki. Odpadaja kable...zostaja tylko te glosnikowe do monitorkow..

 

Co prawda cena okolo 11-12k....ale w salonie mozna zbic cene o dobre kilka zlotych. Z mojego doswiadczenia to o okolo 2-2.5k

 

Za drogi. Wprawdzie nie słuchałem, ale nie przemawia do mnie jakoś. 12 koła za 4,5 kg sprzętu... który ma jeszcze wszystko na pokładzie. Coś mi tu nie gra, a starzy audiofile w grobie się przewracają... Wiem, że to nie argument. Ale argument, że jest za drogi jest już konkretny, no nie?

 

Linn Kiko, Sneaky DS,DSM, Majik DSM

lub jak radzi kolega Streamer z funkcja pre i kolumny aktywne - do tego metrazu chocby Neuman KH120, polskie APS Coax, EVE Audio SC205, albo Nubert Nupro i wtedy bezposrednie polaczenie z komputerem (kolmny te posiadaja wbudowany DAC i pilota do obslugi)

 

Linn Kiko - zbyt disajnerski, może to i spójny styl, ale nie moja para butów.

Linn Sneaky DS - już lepiej, ale brak wejść audio trochę ogranicza jego funkcjonalność.

Linn Majik DSM - fajny, ale moim zdaniem po prostu za drogi.

 

Made in POLAND !!!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Za małe, to byłby już za duży hardcore, z całym szacunkiem dla Ancient Audio.

 

Może faktycznie wziąć tą Rege brio-r i kupić cambridge SM6 i masz wszystko-streamer, dac, radio internetowe, Spotify, NASA itd

 

SM6 już mam, trzeba tylko dokładnie przeczytać mój pierwszy wpis;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z all-in-one jest niezły... koniec z ciągłym poprawianiem systemu. Dopinam kolumny i gra ;)) Tylko kable głośnikowe dobrać optymalnie i gotowe.

Ten Lumin może być niezłą propozycją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym też pod rozwagę Naima UnitiLite i oczywiście jak piszesz Unitiqute (mały bez CD). Naim to przede wszystkim czysty prąd a nie jakieś D-klasy. Fajny sprzęt, trochę taki inny, ale jest OK. Ja też myślę żeby sobie w domu tak właśnie zrobić, ale kręci mnie Superuniti albo Naimuniti trochę cena straszy, ale .... raz się żyje :) Naimy grają cudownie, kręci mnie ta firma, to brzmienie, ta szybkość na basie. Dla mnie bomba i szczerze polecam.

Z resztą jak masz blisko do Jeleniej Góry to zapraszam na odsłuchy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajest tego trochę na rynku. Od proponowanego powyżej (i słusznie M1) po Cyrus Lyric 05.

Sam swego czasu kręciłem nosem "co to jest". Aż nie kupiłem 05 (potem potwornie mocnego 09) Lyrica.

Jak to gra? Wiele "dzielonych" systemów nie gra lepiej. Wspomniał kotś o starych audiofilach, którzy przewracają się w grobie.

Nieprawda, jedna ze starych zasad audio mówi o najkrótszej ścieżce dla dźwięku jako najlepszej.

I tutaj ma to zastosowanie w 100%. Do tego mamy doskonały DAC, streamer, porządny i ceniony odtwarzacz CD Cyrus'a odtwarzanie radia cyfrowego, sterowanie tabletem, współpraca z dyskami NAS, wzmacniacz potrafiący napędzić nawet duże konstrukcje kolumn podłogowych.

Brzmienie: bardzo otwarte, nie ma tendencji do grania skrajami pasma, równe bez faworyzowania. Niskie pełne (w Lyric 09 zdecydowanie lepsze ale wynika to z mocy/konstrukcji urządzenia).

 

Natomiast jeśli żal komuś 10K na doskonale zrobiony kawał solidnego sprzętu pozostaje dla wygody kupic aktywne kolumny wraz z odbiornikiem sygnału audio. Pamiętając przy tym, że 99% tych zabawek ma odbiornik BT…który nawet w swej obecnej formie nie jest kierowany do audiofilii lub osób szukających więcej niz tylko dobrego grania.

 

Natomiast M1 czy wspomniany Cyrus Lyric 05 (decydowałbym się na 2 propozycję) to kawał sprzętu dla osób szukających wysokiej klasy brzmienia, dodatkowo wykonanie premium obydwu urządzeń jest na plus.

Jedna wada M1…czesto ma problemy ze współpracą z ż różnymi routerami (ma problemy z połączeniem się do sieci).

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - trochę trzeba by było nagiąć budżet ale marka jest zaliczana do high-end.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem kiedyś o Aura Note V2.... w zasadzie to nadal myślę - chyba najlepsze all in one na świecie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek11 odsłuchaj S16Hz Canto One new. Bardzo fajne dynamiczne monitory. Mnie brzmienie większych Canto Grand bardzo przypadło do gustu. Jak budżet pozwoli to jest jeszcze wersja "Premium" z lepszym głośnikiem wysokotonowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - trochę trzeba by było nagiąć budżet ale marka jest zaliczana do high-end.

Ale ten sprzęt kompletnie nie, co za kwotę 5K$ jest lekko przegiętą propozycją.

Ale kto komu zabroni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten sprzęt kompletnie nie, co za kwotę 5K$ jest lekko przegiętą propozycją.

Ale kto komu zabroni.

Myślałem o samym wzmacniaczu ($2499), który ma wbudowany DAC USB do tego jakiś terminal z Daphile i gra muzyka ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest od niedawna na rynku takie niemieckie urządzenie BLOCK CVR-100+ MKII. Obsługuje się to fajnie, gra też na przyzwoitym poziomie. Za krótko go miałem, żeby tak go dokładnie go ocenić - owszem nie jest to Naim czy Linn, ale kosztuje 5 kafli i ma w zasadzie wszystko co trzeba jedyne co to nie wiadomo jak to pozycjonować. Za tanie to jest na Hi-End :) Jest gdzieś test tego ustrojstwa w prasie.

 

jedna ze starych zasad audio mówi o najkrótszej ścieżce dla dźwięku jako najlepszej.

I tutaj ma to zastosowanie w 100%

I powiem ci, że to się sprawdza jak diabli. Mam takiego znajomego, który ciągle pożycza ode mnie jakieś kable bo ciągle coś tam sprawdza i testuje. Ostatnio miał nawet Oyaide za prawie 5 kafli. Ma dwie końcówki Cyrusa pracujące w trybie mono. Pożyczyłem mu głośnikowego QED'a Ruby Anniversary 2*90cm a do końcówek dał dłuższego XLR'a - to jest muzyk z filharmonii więc ma ucho. Mówi, że różnica jest tak duża na korzyść krótkich kabli, że nawet te drogie kable nie dały tego co skrócenie ścieżki Piec --> Głośnik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi, że różnica jest tak duża na korzyść krótkich kabli, że nawet te drogie kable nie dały tego co skrócenie ścieżki Piec --> Głośnik.

 

Co do Block'a ta firma zaskakuje. Robi naprawdę solidne "graty", do tego jakoś dziwnie nie chce udowadniać, że "drogie musi grac lepiej".

Ale po wielu latach zauważyłem jedno, niektóre konstrukcje z segmentu "high-end" o ile nie ich większość to napędzanie chorej spirali. Jak widze sprzęt za 150K $ zastanawiam się co tam tyle kosztuje…bo bez przesady, za to stawia się tony elektroniki równie wysoko wykonanej (np. serwery, czy specjalistyczny sprzet do szpitali) i do tego wysoce bezawaryjnej (taki przykład przeniesienia gotówki na elektronikę). Gdzie naprawdę wszystko wymagało więcej niż "ucha" i "wygrzania".

Dlatego bez żartów, ale zdecydowana większość świata High End ma być droga, bo ma to dawac pewien "prestiżu" i "wyjątkowości". Pomijalną kwestią jest jakość uzyskiwanego brzmienia.

A w temacie brzmienia zasady od lat te same, dlatego często takie porządne All in One nawet w audio oznacza kawał solidnej, świetnie brzmiącej elektroniki.

Pytanie tylko czy jestesmy na tyle reformowalni by to przyjąć bez naszych od lat wciskanych wszem i wobec teorii, że najlepszy jest cholernie drogi kabel i…juz.

 

Potem rodzą się takie potworki jak zestaw CD+AMP za 5K złotych….a obok kilometry kabli za 10K złotych.

Ale…jak ktoś to kocha - proszę bardzo.

Pozdrawiam

 

p.s.

 

Kupiłem sobie "bez przekonania" solo soundbar Arcama. Do tego dedykowany efektowy sub tej samej firmy i…okazuje się, że od 5 dni nie chce mi się do słuchania muzyki "na luzie" włączać całej innej elektroniki.

Za źródło pracuje UDP411 oraz pliki FLAC. I…juz 3 osoby powiedziały "to gra zaskakująco dobrze".

A ile było wczesniej przekładania ton sprzętu by bić się o przysłowiowy każdy "niuans" i uderzenie perkusji…

A może to już "starość" i wygoda? Kto wie co z tego wyjdzie? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym też pod rozwagę Naima UnitiLite i oczywiście jak piszesz Unitiqute (mały bez CD). Naim to przede wszystkim czysty prąd a nie jakieś D-klasy.

 

No właśnie to mnie jakoś bardziej przekonuje w stosunku do innych klocków, które kosztują krocie a ważą tyle co nic.

 

ajest tego trochę na rynku. Od proponowanego powyżej (i słusznie M1) po Cyrus Lyric 05.

 

Jak już wcześniej wspomniałem M1 jest dla mnie za drogi, wolałbym już chyba dołożyć i kupić Naima SuperUniti. Co do Cyrusa Lyric - niestety wygląda jak kombajn, pomijam jego walory soniczne, ale wizualnie dla mnie to pokrak, wolałbym coś w "starym" stylu Cyrusa a'la pudełko po butach. A poza tym cena też za wysoka IMHO.

 

Aurender X725 - trochę trzeba by było nagiąć budżet ale marka jest zaliczana do high-end.

 

Za bogato, marka dość egzotyczna, sporo pewnie stracę przy późniejszej sprzedaży.

 

a ja myślałem kiedyś o Aura Note V2.... w zasadzie to nadal myślę - chyba najlepsze all in one na świecie

 

Nie potrzebuję odtwarzacza cd.

Poza tym cena pewnie kosmiczna, nawet nie sprawdzałem...

 

Tomek11 odsłuchaj S16Hz Canto One new.

 

Dzięki, na pewno wezmę je pod uwagę i postaram się odsłuchać.

 

Jest od niedawna na rynku takie niemieckie urządzenie BLOCK CVR-100+ MKII.

 

Jak wyżej, nie potrzebuję i nie chcę odtwarzacza, który zazwyczaj powiększa system all in one do standardowych rozmiarów przeciętnego wzmacniacza. Nie chodzi tu już nawet o gabaryty klocka, ale na co mi coś, z czego w ogóle nie będę korzystał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odkopuję temat.

kolego tomek11, można wiedzieć, na jaki sprzęt się zdecydowałeś ?

Oraz jakie wrażenia ( jeśli jest to system w rodzaju all in one )?

 

Pytam, ponieważ sam przeczesuje internet w sprawie systemów all in one i mocno się nad takim rozwiązaniem zastanawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może przybyło uzytkowników Cyrus Lyrica albo innych komabjnów? :) 

Jak czytam w tym wątku opinie nt jakości tego Lyrica vs ceny za te kilka klocków które trzeba oddzielnie złożyć i tony kabli to serio nie dziwie się, że w dzisiejszych czasach ludzie idą na łatwiznę i kupują coraz częście AIO a cena nie poraża - licząc 4-5tyś za klockek...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.