Skocz do zawartości
IGNORED

Sony DVP-NS900V QS Jako Transport


TopolaOsika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje taniego transportu do mojego przetwornika, mam możliwość kupienia Sony DVP-NS900V QS za niecałe 400zł. Prosiłbym o opinię o tym odtwarzaczu, ewentualnie propozycje innych do tej kwoty. Przetwornik to MF V-Dac z dedykowanym zasilaczem V-Psu.

Pozdrawiam i czekam na propozycje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i nie narzekałem.Moim zdaniem to ten typ DVD który lepiej odtwarza sacd niż cd.Jednak wyjście stereo gra naprawdę dobrze.Słyszałem, że ludzie modyfikowali tor analogowy, ale moim zdaniem wcale nie ustępował aż tak bardzo DVP-NS999ES. Wymiana lasera to teraz pewnie ze dwie setki. DVD wart pewnie w zal. od utrzymania 300zł a 400 to max. Za 300 bym brał i się nie oglądał. No i to SACD i Love SACD :)

 

Widziałem niedawno wysyp MARANTZ CD-67SE na allegro taniej i spokojniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze w zasadzie żadne. Nie jest to w sumie pierwsze lepsze DVD. Jakiś sygnał sygnał cyfrowy wypuści tylko pamiętaj o tym że jest to cały czas tylko DVD a w takich urządzeniach priorytetem był obraz. Zorientuj się jeszcze czy wypuści po cyfrze sygnał z SACD bo z tym czasem były kłopoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję bardzo za opinie, bardzo podoba mi się wygląd tego odtwarzacza nie ukrywam, że bardziej niż ten Marantz. Czekam na dalsze opinie o tym Sony i alternatywne pozycje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjścia cyfrowe opisane są jako PCM/DTS a więc nie ma możliwości wyciągnięcia sygnału DSD.

Nie będę używał SACD bo takowych nie posiadam i muzyka której słucham nie była nigdy wydawana w tym formacie, możesz powiedzieć coś o tym odtwarzaczu, ew czymś innym co nadaje się jako transport ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to niezły transport. Miałem ten player w domu.Ogólnie nieźle grał, nowy kosztował 1000$. W środku zbudowany na dobrej jakości elementach. Nieźle wykonana sekcja zasilania, pamiętam złote nichicony. W sieci jest strona poświęcona tunningowi tego odtwarzacza. Świetnie sobie radził z czytaniem płyt. SACD po cyfrze nie puścisz. Ja kupiłem za 500 zł z 6 lat temu i sprzedałem za 400 ze dwa lata temu. Ma tez funkcje odłączania sekcji video, co ma wpływ na jakość odtwarzanego dźwięku.

Mam do niego pilota jakby co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to niezły transport. Miałem ten player w domu.Ogólnie nieźle grał, nowy kosztował 1000$. W środku zbudowany na dobrej jakości elementach. Nieźle wykonana sekcja zasilania, pamiętam złote nichicony. W sieci jest strona poświęcona tunningowi tego odtwarzacza. Świetnie sobie radził z czytaniem płyt. SACD po cyfrze nie puścisz. Ja kupiłem za 500 zł z 6 lat temu i sprzedałem za 400 ze dwa lata temu. Ma tez funkcje odłączania sekcji video, co ma wpływ na jakość odtwarzanego dźwięku.

Mam do niego pilota jakby co.

Dziękuję bardzo za rzeczową wypowiedź, czekam do wypłaty i wezmę go za 350zł jak mi nie przypasuje to myślę że nie trudno będzie odsprzedać za te pieniądze. Wpadł mi w oko bardzo ten odtwarzacz, na pewno ładnie będzie się prezentował na moim szampańskim Marantz_u.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.