Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do 1000£ pod Cambridge cxa60


ganjor86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem niedawno po okazyjnej cenie (300£) wzmacniacz Cambridge cxa60 i mam w planie do tego kupić przedwzmacniacz 651p też Cambridge interkonekt Atlas Element Integra i gramofon Project Debut Carbon z wkładką m2 Red. Teraz zastanawiam się nad kolumnami na poziomie reszty sprzętu, a moim typem jest KEF Q700 bo będę urzywać ich do filmów równierz a co do muzyki to reggae o bardziej analogowym brzmieniu , jazz, czasem klasyczny szerokopojęty rock i muzyka elektroniczna; lounge, chillhop, downtempo. Od głośników oczekuje w muzyce przestrzeni, szerokiej sceny, jak najnaturalniejszego dzwięku, co do filmów to chyba tylko mocny bas dochodzi. Mało wiem o kolumnach a jest mało tematów o wyborze kolumn do mojego wzmacniacza więc problem jest podwójny. Proszę uwzględnić że mieszkam w UK i warto byłoby zainteresować sie tutejszymi konstrukcjami niekoniecznie nowymi ale przy sprzęcie wolałbym wydać do 600£.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chillhop

 

to jest taki gatunek muzyczny?! OMG co to jest? ;)

 

a co do Kambodży, to już nic Ci nie pomoże...no, ale ja nie jestem właściwym doradcą, bo C.A. mówię stanowcze nie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkiego rodzaju dziwne gatunki muzyki elektronicznej możesz znależć na di.fm jest to legalna strona z muzyką elektroniczną jaką lubię ale jest tam też skoro kiepskiej elektroniki więc trzeba samemu wybrać coś dla siebie. Co do cambridge to raczej czytam pozytywne opinie o tej firmie i pozostanę zadowolonym posiadaczem. Moja dziewczyna nie lubi wątróbki wieprzowej a ja lubię jej nie przekonuje do wątróbki to i ciebie nie będę namawiać do Cambridge ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest taki gatunek muzyczny?! OMG co to jest? ;)

 

a co do Kambodży, to już nic Ci nie pomoże...no, ale ja nie jestem właściwym doradcą, bo C.A. mówię stanowcze nie...

 

Doświadczenie własne, na podstawie jakich modeli? Bo wybacz, ale przerzuciłem Cambridge'a praktycznie wszystkie modele od stereo po kino domowe…od budżetowych po serię premium 851.

I…o ile w tanich "klockach" mozna przyjąć, że gra to jak na swoją kwotę typowo "po angielsku" i jeśli ktoś lubi spektakularne granie skarajmi to sie przejedzie bardzo szybko, o tyle w przypadku serii 851 pisanie tego, co piszesz jest kompletnie nieprawdziwe.

Grałem 6 miesięcy na jednym z zestawów opartych na 851E+2x851W i wszelkie dywagacje czy to gra dobrze czy nie nie miały miejsca. Grało bardzo dobrze. Ale trzeba przyjąć, że Cambridge, które de facto wychowało wielu audiofilii w PL, a swego czasu ich sprzęt schodził z półki zanim jeszcze na nią dotarł nie jest graniem takim jak Pioneer, Denon czy Yamaha.

 

Witam. Kupiłem niedawno po okazyjnej cenie (300£) wzmacniacz Cambridge cxa60 i mam w planie do tego kupić przedwzmacniacz 651p też Cambridge interkonekt Atlas Element Integra i gramofon Project Debut Carbon z wkładką m2 Red. Teraz zastanawiam się nad kolumnami na poziomie reszty sprzętu, a moim typem jest KEF Q700 bo będę urzywać ich do filmów równierz a co do muzyki to reggae o bardziej analogowym brzmieniu , jazz, czasem klasyczny szerokopojęty rock i muzyka elektroniczna; lounge, chillhop, downtempo. Od głośników oczekuje w muzyce przestrzeni, szerokiej sceny, jak najnaturalniejszego dzwięku, co do filmów to chyba tylko mocny bas dochodzi. Mało wiem o kolumnach a jest mało tematów o wyborze kolumn do mojego wzmacniacza więc problem jest podwójny. Proszę uwzględnić że mieszkam w UK i warto byłoby zainteresować sie tutejszymi konstrukcjami niekoniecznie nowymi ale przy sprzęcie wolałbym wydać do 600£.

 

1000 funciaków za kolumny do cxa60? Mija się z celem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cambridge CXA60 to neutralny wzmacniacz i tak naprawdę dobierając kolumny określasz ostateczny charakter brzmienia i najlepiej zrobić to samodzielnie na odsłuchach, cóż mogę doradzić, bo o gustach się nie decyduje, oprócz wspomnianych Keffów zwróć uwagę na Tannoy Revolution XT6, Monitor Audio Silver 6, Dali Ikon 6 lub teraz już Opticon 6 lub Castle jeżeli chcesz cieplej i bardziej analogowo.... wszystko zależy od tego jaki dżwięk ci najbardziej podpasuje, musisz poświęcić trochę czasu na odsłuchy najlepiej zabrać na odsłuch ze trzy płyty z różnych gatunków i wybrać po jednym kawałku tym znanym praktycznie na pamięć i porównać. Preferencje brzmieniowe to bardzo indywidualna sprawa :) Też mam Cambridga ale wersję CXA80 i gram z Monitor Audio Silver 8, polecam ci też do twojego zestawu odtwarzacz strumieniowy CXN, fajny klocek ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cambridge CXA60 to neutralny wzmacniacz i tak naprawdę dobierając kolumny określasz ostateczny charakter brzmienia i najlepiej zrobić to samodzielnie na odsłuchach, cóż mogę doradzić, bo o gustach się nie decyduje, oprócz wspomnianych Keffów zwróć uwagę na Tannoy Revolution XT6, Monitor Audio Silver 6, Dali Ikon 6 lub teraz już Opticon 6 lub Castle jeżeli chcesz cieplej i bardziej analogowo.... wszystko zależy od tego jaki dżwięk ci najbardziej podpasuje, musisz poświęcić trochę czasu na odsłuchy najlepiej zabrać na odsłuch ze trzy płyty z różnych gatunków i wybrać po jednym kawałku tym znanym praktycznie na pamięć i porównać. Preferencje brzmieniowe to bardzo indywidualna sprawa :) Też mam Cambridga ale wersję CXA80 i gram z Monitor Audio Silver 8, polecam ci też do twojego zestawu odtwarzacz strumieniowy CXN, fajny klocek ;)

Do wszystkiego oprócz winyli wystarcza mi zotac ci320 z wyjściem optycznym, do filmów wystarcza mi Kodi z wasapi do muzyki foobar z wasapi też daje radę więc odtwarzacza strumieniowego mi nie potrzeba :) myślałem o większości wspomnianych zestawów głośnikowych i w zasadzie wacham się czy kupić tańsze kolumny skrojone na miarę czy coś lepszego i w przyszłości kupić lepszy wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Do wszystkiego oprócz winyli wystarcza mi zotac ci320 z wyjściem optycznym, do filmów wystarcza mi Kodi z wasapi do muzyki foobar z wasapi też daje radę więc odtwarzacza strumieniowego mi nie potrzeba :) myślałem o większości wspomnianych zestawów głośnikowych i w zasadzie wacham się czy kupić tańsze kolumny skrojone na miarę czy coś lepszego i w przyszłości kupić lepszy wzmacniacz.

 

Jak chesz posluchac jak graja rx6 to zapraszam do mnie. Bede sprzedawal je za jakies pare miesiecy ale cale 5.1 wiec poki co jeszcze mozesz posluchac jak poludnie londynu Ci pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w leicester i chyba w środę pójdę do richer sounds pamiętam że mają pokój pokazowy i kilka zestawów kolumn chociaż nie pamiętam w jakich cenach i jakie modele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem 6 miesięcy na jednym z zestawów opartych na 851E+2x851W i wszelkie dywagacje czy to gra dobrze czy nie nie miały miejsca. Grało bardzo dobrze.

I dlatego pozbyłeś imprezy po 6 miesiącach? Aktualne ceny CA 8xx to 7k za urządzenie. Za 7k alternatywnych propozycje jest mnóstwo. Choćby Moon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie slyszalem nic fajniejszego w Richer sounds

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

£799

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego pozbyłeś imprezy po 6 miesiącach? Aktualne ceny CA 8xx to 7k za urządzenie. Za 7k alternatywnych propozycje jest mnóstwo. Choćby Moon.

Kupiłem wzmacniacz za 300£ a 120£ miała mi oddać dziewczyna więc zostaje mi 180£ na kącie z poprzedniej wypłaty zostało mi 80£ więc z mojej tygodniówki wydałem 100£ czyli mniej niż pół. Wydatek ten nie był dla mnie jakimś wielkim wyzwaniem tylko poprostu pojawiła się okazja którą wykorzystałem i tego wydatku praktycznie nie odczułem więc wydaje mi się że cała ta dyskusja co mógłbym mieć za cenę 4tyś zł jest bezcelowe bo mam ten i jestem z niego zadowolony i jeszcze dłuższy czas będę z niego zadowolony szczególnie że przedtem miałem Technics su-v303 i ten Cambridge cxa60 jest dla mnie ogromnym skokiem a tematem jest to jakie kolumny najlepiej kupić do tego wzmacniacza a nie czy Cambridge jest najlepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematem jest to jakie kolumny najlepiej kupić do tego wzmacniacza a nie czy Cambridge jest najlepsze.

 

IMO zabierasz się do tego z niewłaściwej strony, a mianowicie to pod kolumny powinno dobierać się wzmacniacz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I dlatego pozbyłeś imprezy po 6 miesiącach? Aktualne ceny CA 8xx to 7k za urządzenie. Za 7k alternatywnych propozycje jest mnóstwo. Choćby Moon.

Pomiędzy pozbyciem się, a zmianą jest ogromna różnica. Nigdzie nie stwierdziłem, ze czegoś się pozbyłem. W audio poza słuchaniem muzyki mozna tez pobawić się w poszukiwanie pod siebie brzmienia. I w dużej mierze na tym to polega. A co za tym idzie...wymiana sprzętu.

Brzmienie to kwestia gustu i subiektywnego odbioru. Nigdzie tez nie twierdziłem, ze nie ma alternatywy na rynku.

Natomiast twierdze, ze aby coś krytykować trzeba to mieć przez jakiś czas, a nie pisać co ślina na język przyniesie dla zasady pisania. A jedynym ewentualnie doświadczeniem jest..bo słuchałem w salonie audio.

Takich znawców i magików na pęczki. Miałeś podłączone pod pre Cambridgea koncówki 851W? To o czym ten temat?

Przypomina mi to dyskusje swego czasu na stacji gdy tankowałem auto. Padło " na co panu auto z silnikiem 5.7? Usłyszałem tez, ze na rynku Jest wiele aut równie wygodnych i wiele ciekawych alternatyw na rynku wtem cenie"...a wypowiadały się osoby, które nie miały bladego pojęcia o czym mówią. Nie wspomnę o fakcie, ze każda z nich nawet nie siedziała w aucie z silnikiem HEMI. I tak to mniej więcej wyglada.

 

Moja propozycja zawsze jest taka sama, zestawić sprzęt u siebie w identycznej konfiguracji i w identycznie przygotowanym pomieszczeniu. Sprzęt, który się krytykuje. Bo jeśli nie to wszystko ładnie wyglada piza jednym...jest to jedynie zwykle puste gadanie.

 

I aby na było,nie robię z siebie obrońce jakiejkolwiek marki. Uważam jednak, ze powielanie bzdur zasłyszanych jest bzdura do potęgi. Niczym więcej.

Potem powstają banialuki o markach CA, Yamaha czy inne. Bi liczy się zdechły Chińczyk z nazwa wymyślona w garażu na potrzeby jednego sezonu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bowersy jak najbardziej ;) ja bardziej zwróciłbym uwagę na niewiele droższy model 683 S2 i jeszcze jeden drobiazg, masz wyjście USB z tyłu pod moduł bluetooth BT100 z Cambridga jest niedrogi i przydatny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bowersy jak najbardziej ;) ja bardziej zwróciłbym uwagę na niewiele droższy model 683 S2 i jeszcze jeden drobiazg, masz wyjście USB z tyłu pod moduł bluetooth BT100 z Cambridga jest niedrogi i przydatny.

Mi się ten moduł nie przyda i wolałbym wejscie USB do PC ale cóż. A co do kolumn to znalazłem model Polk Audio TSx550T który można mieć za 400£ i zadziwia mnie wielkość i zakres częstotliwości pracy tych głośników. Czy z nimi jest coś nie tak, jakiś niewypał z nadwyrzką produkcji ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy pozbyciem się, a zmianą jest ogromna różnica. Nigdzie nie stwierdziłem, ze czegoś się pozbyłem. W audio poza słuchaniem muzyki mozna tez pobawić się w poszukiwanie pod siebie brzmienia. I w dużej mierze na tym to polega. A co za tym idzie...wymiana sprzętu.

Takich znawców i magików na pęczki. Miałeś podłączone pod pre Cambridgea koncówki 851W? To o czym ten temat?

Uważam jednak, ze powielanie bzdur zasłyszanych jest bzdura do potęgi. Niczym więcej.

Potem powstają banialuki o markach CA, Yamaha czy inne. Bi liczy się zdechły Chińczyk z nazwa wymyślona w garażu na potrzeby jednego sezonu...

Przestań z łaski swojej toczyć pianę. W najmniejszym stopniu nie zamierzam Ci narzucać swojej opinii, czy czymkolwiek Cię urazić. Wymiana elektroniki za 7k co pół roku wydaje mi się co najmniej dziwna. 2 lata mógłbym zrozumieć, 6 miesięcy to bardzo krótki okres. To jednak Twój problem. Nie widzę sensu drążenia tematu.

 

Dla mnie cena za to konkretne urządzenie jest przegięta. 851W to dla odmiany koszt 9k. Za te pieniądze z drugiej ręki mam spokojnie Moona, Electrocompaniet, Musical Fidelity, a jak się trafi to np. Lavardin itd. Jeśli ww. firmy kojarzą Ci się z jakimś chińczykiem to no problem. Kupuj CA, Yamahy, czy cokolwiek innego na co masz ochotę. Życzę udanych zakupów i trochę więcej dystansu do otaczającej Cię rzeczywistości.

 

Kupiłem wzmacniacz za 300£ a 120£ miała mi oddać dziewczyna więc zostaje mi 180£ na kącie z poprzedniej wypłaty zostało mi 80£ więc z mojej tygodniówki wydałem 100£ czyli mniej niż pół.

przedtem miałem Technics su-v303 i ten Cambridge cxa60 jest dla mnie ogromnym skokiem a tematem jest to jakie kolumny najlepiej kupić do tego wzmacniacza a nie czy Cambridge jest najlepsze.

Napisałem jedno zdanie, a zrobiliście z tego aferę. Cieszę się Twoim szczęściem. Kolumny do CA? Zaliczyłbym np. odsłuch droższych Xavianów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w richer sounds i dowiedziałem się że lepsze zestawy głośnikowe czyli takie które mnie interesują niestety są tylko na specjalne zamówienie i jeśli by je sprowadzili to musiałbym je kupić... chyba muszę poszukać jakiegoś lepszego salonu audio w londynie albo birmingham i tam zrobić porównanie. Młody sprzedawca mowił że jeśli posłucham Kef q500 to będę w stanie wyobrazić sobie jak będą brzmieć q700... taka moja dzisiejsza przygoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przestań z łaski swojej toczyć pianę. W najmniejszym stopniu nie zamierzam Ci narzucać swojej opinii, czy czymkolwiek Cię urazić. Wymiana elektroniki za 7k co pół roku wydaje mi się co najmniej dziwna. 2 lata mógłbym zrozumieć, 6 miesięcy to bardzo krótki okres. To jednak Twój problem. Nie widzę sensu drążenia tematu.

 

Dla mnie cena za to konkretne urządzenie jest przegięta. 851W to dla odmiany koszt 9k. Za te pieniądze z drugiej ręki mam spokojnie Moona, Electrocompaniet, Musical Fidelity, a jak się trafi to np. Lavardin itd. Jeśli ww. firmy kojarzą Ci się z jakimś chińczykiem to no problem. Kupuj CA, Yamahy, czy cokolwiek innego na co masz ochotę. Życzę udanych zakupów i trochę więcej dystansu do otaczającej Cię rzeczywistości.

 

 

Napisałem jedno zdanie, a zrobiliście z tego aferę. Cieszę się Twoim szczęściem. Kolumny do CA? Zaliczyłbym np. odsłuch droższych Xavianów.

 

Mrok chyba kompletnie nie zrozumieliśmy się. Nigdzie nie było ataku ad personam.

Absolutnie bez toczenia piany, normalna męska wymiana poglądów.

Dla informacji, w ciagu roku wymieniłem 9 zestawów audio...bo chciałem.

Elektrocompaniet...masakra jak ślą mnie. Toz to nie ma życia. Takie olumkanie dla plumkania. Miałem i szybko się pozbyłem. Specyficzne brzmienie i przyznaje bez bicia...miałem trudność w soborze dobrych kolumn pod ten sprzęt.

 

Nigdzie tez nie zaprzeczam, ze sprzęt w tej kwocie na rynku może być lepszy/inaczej brzmiący od CA. Od lat preferuje Brytyjskie granie i trzymam się wyspiarskiego brzmienia.

CA odpwiasalo mi do czasu zmiany kolumn głośnikowych, gdzie wszystko zmieniło się na in minus. Zaczęło brakować dynamiki, siadła góra.

A kolumny miałem upatrzone już pod inny zestaw, wiec bez bólu pozbyłem się zestawu CA.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie richer sounds ma wiecej wspolnego z currys jak z prawdziwym salonem audio. Tam ci mlodzi sprzedawcy maja za zadanie sprzedac jak najwiecej towaru reszta ich malo interesuje. Poza tym w uk masz duzo lepsze sklepy typowo online do wyboru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie richer sounds ma wiecej wspolnego z currys jak z prawdziwym salonem audio. Tam ci mlodzi sprzedawcy maja za zadanie sprzedac jak najwiecej towaru reszta ich malo interesuje. Poza tym w uk masz duzo lepsze sklepy typowo online do wyboru.

Ale ja mam małe doświadczenie co do audio ale wiem czego chcę i poprostu jeśli mam wydać około 1000£ czy nawet 600£ to muszę najpierw posłuchać. Znasz może jakieś dobrze zaopatrzone salony audio w uk ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A co myślicie o firmie wilmslow audio ? Chwalą się że używają tylko najwyższej jakości głośników i obudowy też są solidne i chyba ciekawie zbudowane. Interesowały by mnie głównie te modele:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

http://www.wilmslow-audio.co.uk/classique---aluminium-dome-1727-p.asp

 

http://www.wilmslow-audio.co.uk/vogue---revelator-1751-p.asp

 

Kupiłbym te głośniki gotowe bo nie mam doświadczenia w budowie takich zestawów głośnikowych. Ceny gotowych to

990£ za pierwsze i 1280£ za drugie, 1270£ za trzecie, 1150£ za czwarte. Jeszcze niedawno byłem raczej zdecydowany na B&W 683 v2 ale ceny sa porównywalne i to bardzo a konstrukcyjnie wilmslow wydaje się lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za slaby pradowo wzmacniacz do tych bowersow. Salonow jest mnostwo. Wpisz w Google i Ci powyskakuja jak grzyby po deszczu. Jednak jesli chcesz napedzic duze podlogowki, to nie spodziewalbym sie cudow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model tl3 jest kuszący bo ma 4ohm więc mój wzmacniacz dawalby 90W a kolumny są do 150W więc co do mocy powinno się zgrać. Czytałem o kolumnach na jakich sa oparte te wilslomy czyli RTL3 i podobno mają swoje wady ale ciężko coś wywnioskować skoro zastosowane w wilslomach głośniki są inne ale czy lepsze ? Co do salonów to fabryka i pokój odsłóchowy jest jakąś godzine autobbusem od mojergo domu a w mieście oddalonym jakieś 1,5godziny jazdy samochodem jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i tam jest co posłuchać ale niestety mam tak ograniczoną wiedzę co do kolumn głośnikowych że raczej nikt się nie zgodzi żeby przynieść polowe modeli jakie mają w magazynie bo chce sobie ich posłóchać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z Garym w analogueseduction. Kupowalem u nich kolumny I odtwarzacz. Bez problemu sie umowisz na odsluch czegokolwiek chcesz. Bardzo dobry salon. Gdzie dokladnie mieszkasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj tannoy precision 6.4. To naprawde fajne kolumny. i cene w Richer sound maja swietna 999£ to polowa ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na pewno z moich doświadczeń nie polecam Pylon (każdy model z tej firmy gra porpostu fatalnie jak na moje ucho) Słuchałem bardzo dużo w Q21 i powiem że tylko kolumny Audio Academy Phoebe zwróciły moją uwagę.

Gdzie w łodzi można posłuchać Foacali Sophia prócz wymienionego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 16

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.