Skocz do zawartości
IGNORED

mede8er 800x3d nie czyta cue , może inny odtwarzacz?


frommert

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu posiadam mede8er 800x3d. Zacząłem słuchać sporo muzyki nagranej w DTS CD i zauważyłem, że odtwarzacz nie obsługuje formatu .cue. Pokazuje że są pliki, ale za chwilę wyświetla komunikat, że to błędny format. Da się coś z tym zrobić. Mam sporo płyt w tym formacie i nie mogę się do nich „dobrać”. Pomyślałem nad wymianą, bo nie mogę tego problemu rozwiązać, ale nie wie co wybrać. Macie jakieś pomysły? Popcorn A400? Zależy mi na tym aby możliwość instalacji dysku 3,5".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cue jest ciut bardziej populatrny od nrg. Ale nie rownaja sie one populatnoscia do iso. Nie lepiej pozmieniac format obrazu na iso? Przeczyta go nawet mede8er. Jedynym minusem jest zmiana formatu ktora trwa mniej wiecej tyle, co przegranie plikow. Nie wiaze sie to z zadnym kodowaniem, czyli zero strat jakosciowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.