Skocz do zawartości
IGNORED

Przycisk psuje balans


szeregowiecsosnowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Kupiłem ostatnio Marantza pm-52. Wzmacniacz ma problem z tym, że gra nieco słabiej na jedną stronę. Moim zdaniem wszystkiemu winien jest przycisk source direct ktory przy przelaczaniu potrafi odciąć całkiem jedna strone charczeć itp, tak samo zresztą jak przycisk wyboru głośników oraz potencjometr balansu, lecz te dwa sporadycznie. Da się to rozwiązać bez poważnej naprawy? Próbować to czymś czyścić, jak tak to czym??

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy z tym marantzem, bo ja ostanio kupiłem marantza M-CR511 i prawy kanał grał głośniej o jakieś 20%, wymieniłem go w ramach gwarancji na inną sztukę z tej samej serii i znów ten sam problem. Oddałem i dostałem pieniądze z powrotem. A niby to taaaka marka z taaakim dorobkiem a puszczają taaakie BUBLE. Wstyd i porażka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz tylko Ty kupiłeś sprzęt nowy a ja używany. ja muszę martwić się sam więc próbuję coś z nim zrobić a nawet nie bardzo wiem jak dobrać się z tym kontaktem do przycisku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz tylko Ty kupiłeś sprzęt nowy a ja używany. ja muszę martwić się sam więc próbuję coś z nim zrobić a nawet nie bardzo wiem jak dobrać się z tym kontaktem do przycisku...

No tak, masz rację. Chciałbym Ci pomóc kolego, ale nie znam się na naprawie sprzętu. Powodzenia życzę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontaktem nie pryskałem nic. zaniosłem do serwisu bo nie wiem jak rozebrać przyciski. poza tym dalej zobaczą co z tym zrobić, możliwe że to nie jego wina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.