Skocz do zawartości
IGNORED

Pioneer BDP - LX88 : )


_Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś mało jest informacji na temat tego Pioneera tutaj na forum. A może słabo szukałem : ) dobra jedziemy...

Testowaliście Pioneera pod względem funkcjonalności...

Jak sobie radzi z filmami Blu - ray / Blu - ray 3D

Czasami oglądam filmy z dysku...

Obsługuje format NTFS... widzi partycję z dysku. ( Muzyka / filmy )

Da radę pociągnąć filmy MKV z dysku.

Jak sobie radzi z napisami Pioneer.

Tylne wejście USB jakiej pojemności może obsłużyć dysk.

 

Jakieś 200 lat temu miałem Pioneera BDP - LX91. Ogólnie byłem zadowolony jakieś pół roku : ) brak wejść USB na dyski zewnętrzne.

Troszku się zastanawiam nad wypożyczeniem tego odtwarzacza : ) tylko nie wiem czy warty.

Aktualnie użytkuję ( Oppo BDP- 105D / BC Acoustique EX-362D )

 

Napiszę jeszcze inaczej...

Czy jest sens interesować się Pioneerem ( głównie pod względem funkcjonalności )

Odtwarzacz będzie grał wyłącznie w konfiguracji stereo... XLR

 

: )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten Pioneer nie będzie lepszy niż Oppo 105D a może nawet gorszy ...

Oppo to ideał ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten Pioneer nie będzie lepszy niż Oppo 105D a może nawet gorszy ...

Oppo to ideał ;-)

 

Dzięki Piopio : )

 

Ideał by był wtedy gdyby klocuszek : ) posiadał panele boczne jak w przetworniku C/A Moon Neo 280D

Górna płyta minimum 4 mm. Górne Skrzela mogą zostać takie same. : )

Nie wiem czy nie zrobić sobie taki " tuning " odtwarzacza : )

 

: )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejciu : ) ale cisza, czyli wychodzi na to że ten Pioneer BDP-LX88 pod względem funkcjonalności, pozostaje w czasach świetności VHS : )

No to po cholerę dodali jedno wejście USB z przodu, i jedno z tyłu, do aktualizacji ? : )

 

Może szanowne salony audio, tak zwana branża : ) napisze " coś " na temat tego Pioneera, skoro się nie sprzedaje, chyba ? : )

 

: )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udany żart! Naprawdę się zaśmiałem.

A jest jakiś lepszy odtwarzacz BR ?

Oppo 105D rewelacyjnie robi to do czego jest stworzony. Odtwarzanie video - perfekcja. Do tego dobrze gra jako stremaer i DAC.

Odtwarza SACD.

Czy jest coś czego mu brakuje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Mnie również Oppo BDP-105D to ideał w kwestii multimedialności.

Do moich " multimedialno - blurejowych " potrzeb sprawdza się znakomicie. : )

Nie interesują mnie " Tidale " i takie tam pierdoły przez internet.

 

Jak wyjdzie następca Oppo BDP - 105D, na pewno się zainteresuję.

Oby tylko był głębszy, niż szerszy... podobają mi się takie klocki : ) i żeby ważył jakieś 25 kg : )

 

Dobra jedziemy dalej...

 

Może Mi : ) ktoś nabazgrolić jak sprawdza się Pioneer BDP - LX88, pod względem multimedialno - blurejowym : )

 

: )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następca Oppo 105 to będzie już odtwarzacz 4K. Pewnie 2x Sabre do stereo na pokładzie ;-)

Ale coś mi się wydaje, że nieprędko go zobaczymy ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następca Oppo 105 to będzie już odtwarzacz 4K. Pewnie 2x Sabre do stereo na pokładzie ;-)

Ale coś mi się wydaje, że nieprędko go zobaczymy ...

 

Nie spieszy Mi się : )

Ogólnie nie lubię firm, które wprowadzają co trzy miesiące " nowszą " wersję amplitunera/wzmacniacza/ odtwarzacza.

Patologia... : )

 

Ciekawe kiedy Baltlab, oraz BC Acoustique pokażą jeszcze wyższe modele zintegrowanych piekarników.

Dobrze gdyby piece posiadały już w sobie DAC... PlayStation 4 : )

 

: )

 

Teraz na to czekam...

 

 

A to dopiero początek kozackich gier na PlayStation 4 : )

 

: )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym Pimare BD32 kilka lat temu był test AV i w dźwięku lepiej wypadł niż oppo 105

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś czego mu brakuje ?

Jako odtwarzacz video jest faktycznie numerem jeden, ale jako streamer? To chyba jakieś żarty! Brak gapless po DLNA, aplikacja Oppo Media Center to jakieś wieeelkie nieporozumienie - masę błędów i braku funkcjonalności, które nie są poprawiane i raczej już nie będą.

Nowy model? Faktycznie, chyba nieprędko. O ile wogóle coś się pojawi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oppo 105D to przede wszystkim odtwarzacz video. Streamer jest jako dodatek. Ale jest i działa. Choć osobiście nie korzystam.

Apka do Oppo spełnia swoje zadania.

 

Żaden inny sprzęt nigdy nie oferował takiej funkcjonalności jak Oppo. I jakości w swojej kategorii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka do Oppo spełnia swoje zadania.

Tak, da się korzystać, ale nie wciskaj ludziom głupot, że Oppo Media Control (na iOS) działa całkowicie poprawnie, bo NIE DZIAŁA!!! Jeśli nie korzystasz z pewnych funkcji, to nie pleć bzdur, że działają poprawnie...

A poza tym odtwarzaczem video to jest przede wszystkim 103D. 105D to urządzenie jeszcze bardziej wszechstronne za 2x większą kasę. Mówienie, że streamer występuje tutaj jako dodatek jest po prostu śmieszne. Jest to uniwersalny (kompletny) odtwarzacz i tak go oceniajmy a nie tylko pod kątem odtwarzania video, bo do tego wystarczy Panasonic za ok. 1000zł, którego jakość obrazu niewiele odstaje od Oppo. Odtwarzacze za kilka stówek też mają streamery i w przeciwieństwie do Oppo działają o wiele stabilniej. W urządzeniu za ponad 8 tysięcy jest to niedopuszczalne! Opieszałość programistów Oppo jest żenująca!

Oppo ideałem, owszem jest, ale tylko na papierze!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje doświadczenia i odczucia.

Ja mam takie a nie inne.

U mnie apka działa tak jak tego potrzebuję.

Oppo jako streamer nie jest ideałem. Ale jako DAC radzi sobie znakomicie.

Mnie to wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Music&Hi-Fi : ) no nie wiem czy da się kupić za 1000 zł jakiś w miarę dobry odtwarzacz Blu- ray, z możliwością podpięcia dysku zewnętrznego.

Kiedyś tak z ciekawości wypróbowałem sobie parę takich tanich grajków. Było to jakieś trzy lata temu, może więcej.

Pamiętam że praktycznie każdy odtwarzacz miał problemy z odtworzeniem filmu z dysku zewnętrznego.

A to problemy z napisami, a to problemy z obsługą większego dysku, niektóre filmy w ogóle nie chciały grajki odtworzyć.

Najgorszy był dźwięk...tragedia

 

Nie wiem jak jest teraz z takimi grajkami w sensie funkcjonalności, bo nie interesuję się masówką lepioną z papieru.

 

: )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.