Skocz do zawartości
IGNORED

Reimyo za i przeciw


Azus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie można tak bez powodu blokować nieprzychylnych wypowiedzi, jeśli posiada się inne zdanie, ..albo coś gra lub nie.

Proszę Panów o merytoryczne wypowiedzi,..którymi ja się wypowiadałem co do firmy Reimiyo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Nie można tak bez powodu blokować nieprzychylnych wypowiedzi, jeśli posiada się inne zdanie, ..albo coś gra lub nie.

Proszę Panów o merytoryczne wypowiedzi,..którymi ja się wypowiadałem co do firmy Reimiyo.

 

Ja bardzo cenię Reimyo. Podoba mi się szczególnie końcówka na 300B z GE.

Cały system gra spójnie i muzykalnie. To jest granie dla melomanów,czyli stopień wyższy od audiofilizmu. Dlatego w klubie Reimyo,jest taki ogrom muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merytoryczne?

 

Człowieku Ty nie wiesz co te słowo znaczy.

Opisz swój system,zdjęć pokoju i ustawienia sprzętu nie musisz wrzucać,

już to widzieliśmy,żenada,jesteś jeszcze w audiofilskim przedszkolu i wziąłeś się za branżę audio :)

 

Potem opisz swoje wrażenia z odsłuchów porównawczych,czego słuchałeś i z czym porównywałeś.

Tylko udokumentuj to zdjęciami,bez bajeczek wyssanych z palca :)

 

Nie można tak bez powodu blokować nieprzychylnych wypowiedzi, jeśli posiada się inne zdanie, ..albo coś gra lub nie.

Proszę Panów o merytoryczne wypowiedzi,..którymi ja się wypowiadałem co do firmy Reimiyo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Ja też bardzo lubię dźwięk systemu Reimyo, pomimo że znajduje się po drugiej stronie tego co mam na codzień. W zasadzie to mógłbym mieć dwa systemy równie dobrze grające, w których jeden neutralny a drugi ciepły i wykwintny. W tym drugim miejsce mogłyby znaleźć sprzęty marek: Jadis, Unison Research, Reimyo, Harbeth, Spendor oraz Serblin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest granie dla melomanów

 

Mało osób pamięta tu na forum że taka grupa jeszcze istnieje :)

 

Nie rozumiem tylko dla czego któraś z grup ma być wyższa lub niższa czyżby jakaś "poprawność seksualna" tu też musiała obowiązywać?

 

Ostry Marian wyrzucił wszystko co różowe ale dla czego wywalił także białą dekę sedesową to pewnie tylko ABs wie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Nie za bardzo rozumiem celowości zakładania kolejnego wątku o Reimyo... Nie dlatego, że są to złe klocki. One zasługują na to, żeby być w zakładce hi-end. Odnoszę natomiast wrażenie, że cel założenia wątku jest raczej podyktowany chęcią krytyki marki. Czy jestem w błędzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można tak bez powodu blokować nieprzychylnych wypowiedzi, jeśli posiada się inne zdanie

 

Imho, powód był i to mocny - brak uprzejmości(!) zrozumienia wątku, jego idei i rosnącej estymy.

Krytyka Reimyo jest cenna tylko wówczas, gdy jest konstruktywna i sztuką jest podać ją tak, aby ci do których jest kierowana wykazali zainteresowanie, a nie oburzenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jakieś wrażenie daje się z tą nagonka odczuć, widocznie innym trochę to psuje biznes i pomyśleć w 36 milionowym podobno kraju taki płyciutki rynek na te wszystkie droższe zabawki i sprzedawcy wyrywają sobie klientów z rąk!

 

Może nie tędy droga może jak pisał wkurzony Jarek&Ania niech będzie na pułkach to co w katalogu sprzedawców i sprawa się rozwiąże korzystniej dla tych bardziej elastycznych dla klienta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można tak bez powodu blokować nieprzychylnych wypowiedzi, jeśli posiada się inne zdanie, ..albo coś gra lub nie.

Proszę Panów o merytoryczne wypowiedzi,..którymi ja się wypowiadałem co do firmy Reimiyo.

 

Najpierw to sie naucz pisać nazwę firmy.........pisze sie REIMYO.

 

AZUS teraz szczerze stolarz z Ciebie jest znakomity,ale reszta ..........przemilczę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tytule wątku jest: za i przeciw, czyli nie tylko o krytykę chodzi.

 

Choć post numer 3 jest napastliwy...

 

 

Napastliwy?

 

Pokaż mi jeden,słownie jeden,merytoryczny wpis Azusa na tym forum,poza wklejeniem zdjęć.

Pokaż mi choć jeden opis wrażeń z odsłuchów urządzeń audio,poza chwaleniem się swoimi produktami.

 

Poproszę o jeden.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merytoryczne?

 

Człowieku Ty nie wiesz co te słowo znaczy.

Opisz swój system,zdjęć pokoju i ustawienia sprzętu nie musisz wrzucać,

już to widzieliśmy,żenada,jesteś jeszcze w audiofilskim przedszkolu i wziąłeś się za branżę audio :)

 

Potem opisz swoje wrażenia z odsłuchów porównawczych,czego słuchałeś i z czym porównywałeś.

Tylko udokumentuj to zdjęciami,bez bajeczek wyssanych z palca :)

 

Stefek, czy nie uważasz ze Twój wpis jest prowokujący i zaczepny ? Nie wiem dlaczego jeżysz się z kilkoma innymi posiadaczami

systemu Reimyo kiedy ktoś ma do powiedzenia w temacie albo nawet i nie. Kiedyś stwierdziłeś że źródło AA jest do bani - czy ja

się wytrząsam nad Tobą pisząc że nie masz racji lub jej nie małeś ? Trochę dystansu do audio hobby i siebie samego.

Reimyo nie jest jakimś cudem świata audio ale masz prawo lubic ten dźwięk. Mnie odrzuca takie zachowanie, co moje to musi

być najlepsze. Tak mówiąc prawdę to nie myślę już o sprzęcie tylko słucham muzy , fajnej muzy bo Nu jazzu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnepan.

 

 

Prosiłem Cię,byś zabrał głos w temacie Reimyo,jak już sobie posłuchasz.

YouTube się nie liczy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to sie naucz pisać nazwę firmy.........pisze sie REIMYO.

 

AZUS teraz szczerze stolarz z Ciebie jest znakomity,ale reszta ..........przemilczę.

Nie rozumiem, myślę iż masz problem z orografią, nie słyszałeś więc, masz jakieś doznania?, cieszę się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Magnepan

"Cudem świata audio" może i nie jest, ale życzyłbym każdemu, żeby tak mu grało w domu. Ot, po prostu znakomity dźwięk. Wydaje się wręcz "zwyczajny", dopóki człowiek nie przesiądzie się z powrotem na coś ciut słabszego. Wtedy boli. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, myślę iż masz problem z orografią, nie słyszałeś więc, masz jakieś doznania?, cieszę się.

 

Co to ta orografia jest?

Czy to może jakaś orgia przy słuchaniu gramofonu armatura w salonie kapielowym?

Tak powaznie Azus skasuj ten watek bądż mężczyzną z jajami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnepan.

 

 

Prosiłem Cię,byś zabrał głos w temacie Reimyo,jak już sobie posłuchasz.

YouTube się nie liczy :)

 

Na AS 2015 system Reimyo grał bardzo przeciętnie co po raz kolejny mnie zniechęciło do tego brandu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefek...nie będę kłamcą i będę rzeczowy, więc cię nie zablokuję jak Ty mnie.

 

 

Zablokowałem Cię nie za nagonkę na Reimyo,

tylko za głupie wpisy,wcześniej poprosiłem grzecznie o zaprzestanie takowych,

nie zastosowałeś się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwie Apostoł Zagłady powołał kolejną komisję mającą odkryć wiadomą i od dawna znaną przyczynę zamachu w Smoleńsku z użyciem sztucznej mgły, bomb, parówek, puszek po piwie i dywersji kontrolerów i juź na forum mamy wojnę wszystkich z wszystkimi. Ci to mają rozmach....ci to mają moc....bo teraz liczy się tylko Ciemna Strona Mocy... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Magnepan

"Cudem świata audio" może i nie jest, ale życzyłbym każdemu, żeby tak mu grało w domu. Ot, po prostu znakomity dźwięk. Wydaje się wręcz "zwyczajny", dopóki człowiek nie przesiądzie się z powrotem na coś ciut słabszego. Wtedy boli. ;-)

 

Twonk, możliwe że w domowym zaciszu i DOBREJ kalibracji tak właśnie jest. Nie było mi dane takiego dźwięku zakosztować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AS 2015 system Reimyo grał bardzo przeciętnie co po raz kolejny mnie zniechęciło do tego brandu.

 

Audio Show to chyba nie jest chyba najlepsze miejsce aby wydawać tak kategoryczne opinie

 

...tak myślę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokowałem Cię nie za nagonkę na Reimyo,

tylko za głupie wpisy,wcześniej poprosiłem grzecznie o zaprzestanie takowych,

nie zastosowałeś się.

To nie była nagonka i nie są głupie wpisy, piszę rzeczowo,... czy ja kogoś obraziłem?,..wpisem? , iż słyszałem bardziej klarowniejszy dźwięk, bardziej rozdzielczy,...od niby wysokiej klasy, a wcale nie jest takim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio Show to chyba nie jest chyba najlepsze miejsce aby wydawać tak kategoryczne opinie

 

...tak myślę...

 

To nie była kategoryczna opinia o systemie Reimyo tylko o tym jak grał na AS imho.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To nie była nagonka i nie są głupie wpisy, piszę rzeczowo,... czy ja kogoś obraziłem?,..wpisem? , iż słyszałem bardziej klarowniejszy dźwięk, bardziej rozdzielczy,...od niby wysokiej klasy, a wcale nie jest takim.

 

 

Widać masz problemy z pamięcią.

Nie mówię o wpisach o Reimyo,tylko Twoich głupawych wstawkach poza tematem.

Może sobie jeszcze raz je przeczytaj,przeczytaj także moją prośbę o zaprzestanie tych wstawek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była kategoryczna opinia o systemie Reimyo tylko o tym jak grał na AS imho.

 

jeżeli krótki odsłuch w nie najlepszym akustycznie pokoju powoduje że się zniechęcasz....

....nie jest to zbyt ostra opina ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli krótki odsłuch w nie najlepszym akustycznie pokoju powoduje że się zniechęcasz....

....nie jest to zbyt ostra opina ?

 

Nie, to nie jest zbyt ostra opinia , moim zdaniem mylisz pojęcia.

Ale wiem że spora grupa zwiedzających pokój Reimyo miała mieszane odczucia związane z brzmieniem systemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.