Skocz do zawartości
IGNORED

Reimyo za i przeciw


Azus

Rekomendowane odpowiedzi

Widać masz problemy z pamięcią.

Nie mówię o wpisach o Reimyo,tylko Twoich głupawych wstawkach poza tematem.

Może sobie jeszcze raz je przeczytaj,przeczytaj także moją prośbę o zaprzestanie tych wstawek.

Ale Stefek,...sam sobie zaprzeczasz, wszystkie moje wpisy były z tytułem Twojego wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest zbyt ostra opinia , moim zdaniem mylisz pojęcia.

 

 

....i niech tak zostanie że mylę pojęcia....mój spokój twoja racja...;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....i niech tak zostanie że mylę pojęcia....mój spokój twoja racja...;-)

 

Akurat Tobie nie przeszkadza fakt że wielu osobom nie odpowiada dźwięk Harbeth 40.1 - przejąłeś się tym ? No nie , bo je lubisz

i jest Ci wszystko jedno co ludzie gadają, bedą gadać dobrze i źle

 

Nie rozumiem dlaczego jest taka obrona AKURAT Reimyo , gdzie wiele znanych komponentów wyłozyło się na AS i Monachium

jak chociażby Sonus Faber Aida ( i wiele innych komponentów ). Należy bardziej na luzie podchodzić do tego co nam się

podoba a co nie, bo w przeciwnym razie tworzymy sztucznie obozy jakiegoś tam super dźwięku Reimyo ,Lebena czy innych marek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwie Apostoł Zagłady powołał kolejną komisję mającą odkryć wiadomą i od dawna znaną przyczynę zamachu w Smoleńsku z użyciem sztucznej mgły, bomb, parówek, puszek po piwie i dywersji kontrolerów i juź na forum mamy wojnę wszystkich z wszystkimi. Ci to mają rozmach....ci to mają moc....bo teraz liczy się tylko Ciemna Strona Mocy... :-)

I już za chwileczkę nasz Macharadrza na wielbłądzie z Brukseli ruszy nam na odsiecz z Jasną Stroną Mocy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ta orografia jest?

Czy to może jakaś orgia przy słuchaniu gramofonu armatura w salonie kapielowym?

Tak powaznie Azus skasuj ten watek bądż mężczyzną z jajami

Co do gramofonów nie narzekam, ..są w produkcji,...ogólnie nie narzekam,...może miałem problemy z sprzedażą pensjonatów w Rewalu i Niechorzu, w Pogorzelicy ośrodki wczasowe. lub ziemia pod zabudowa, z wido

kiem na może, działki uzbrojone, info 608109941

 

Najpierw to sie naucz pisać nazwę firmy.........pisze sie REIMYO.

 

AZUS teraz szczerze stolarz z Ciebie jest znakomity,ale reszta ..........przemilczę.

Ogólnie, nic o mnie nie możesz napisać, moje wyroby, świetnie się sprzedają za granicą, cóż mogę powiedzieć. ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Nie, to nie jest zbyt ostra opinia , moim zdaniem mylisz pojęcia.

Ale wiem że spora grupa zwiedzających pokój Reimyo miała mieszane odczucia związane z brzmieniem systemu.

 

Ja tam siedziałem w sumie kolo półtorej godziny przez 3 dni, pierwszego dnia mnie zainteresowało, drugiego się spodobało a trzeciego po sprawdzeniu reszty w Sobieskim doszedłem do wniosku ze jest to jeden z najlepszych pokoików w tym hotelu. z ciekawości, ile ty tam siedziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Ja byłem w pokoju Reimyo wraz z Marslo. Mnie się bardzo podobało, Mariuszowi nieco mniej ale również docenił pewne elementy dźwięku tego systemu. W każdym razie wyszliśmy z tego pokoju z dobrymi wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało osób pamięta tu na forum że taka grupa jeszcze istnieje :)

 

No właśnie, i klub Reimyo jest tego najlepszym przykładem. Tam piszą ludzie, którzy do audio przyszli ze świata muzyki, a nie pompy i pieniądza. Nie wiem czy jesteś tego świadomy, ale nazywając mnie polaczkiem, obrażasz również siebie, swoje dzieci, matkę, żonę i w ogóle najbliższych, jak i całe forum. Dalej klepiesz w klawiaturę i praktycznie w każdym wątku, czy trzeba czy nie, zabierasz głos i mędrkujesz jako elokwent i zarazem ignorant - nie tylko językowy. Jakoś nie widać tej twojej poważnej choroby, bo już niektórzy okrzyknęli, że to jakaś katastroficzna sprawa, ale widzę, że dalej do wypisywania permanentnych i naszpikowanych nieuzasadnionym żalem i frustarcją postów, masz power jak nowonarodzony. Jesteście z Magnepanem idealną parą - wprost perfect match i złoty związek. Jakiś anonimowy moderator znowu mi dołożył punkty karne za klimaty, które ty i wąż produkujecie na tym forum. W sumie to się cieszę, gorzej by było, gdybym się z wami zgadzał i was głaskał po dupie - tego mój dziadek nie mógłby mi wybaczyć i chyba w grobie by się przekręcił. Fajnie, że wątek wylądował na bocznicy - taka jego właśnie jest wartość: bocznicowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problemy z czytaniem! pisałem pozytywnie o melomanach!!! W czym takim razie ten wydumany problem, może lepiej nam wytłumacz dla czego biała deska została wyrzucona nie miała przecież kolorów ruchu LGBT ? Może jednak miała? W sumie biały to taki tęczowy tylko przed rozszczepieniem przez pryzmat :)

 

Polactwo buractwo jest wszędzie tylko że czym dalej od ojczyzny tym bardziej pokręcone! O co ty mnie podejrzewasz że mam wziąć odpowiedzialność za wszystkich? Jaja sobie robisz w tym Chicago?

 

Nie wiem dla czego znów martwisz się o moje zdrowie? Jakiś nawrót rozdygotanych myśli? Przecież miałeś ten temat w d4 o czym dałeś w sposób dla ciebie kulturalny oznajmić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie za bardzo rozumiem celowości zakładania kolejnego wątku o Reimyo... Nie dlatego, że są to złe klocki. One zasługują na to, żeby być w zakładce hi-end. Odnoszę natomiast wrażenie, że cel założenia wątku jest raczej podyktowany chęcią krytyki marki. Czy jestem w błędzie?
Towarzyszy temu negatywna emocja. Takie jest moje zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mar twię się o two je zdro wie, tylko wy ty kam ci twó j bród za pazno kciami. Jest eś coś żle zsyn chro ni zo wany i two je sko jarzenia są do ba ni. Będz iesz tak brną ł do koń ca aż się posi kasz z e szczę ścia, że je steś ta ki mun dry i faj owy.

 

Już mi się naprawdę nie chce z tobą gadać, lecz się i zdrowiej chłopie złoty. Pa pa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano , jaki tam atak, raczej wątpliwości.....

To się powtórzę:)

Krytyka Reimyo jest cenna tylko wówczas, gdy jest konstruktywna i sztuką jest podać ją tak, aby ci do których jest kierowana wykazali zainteresowanie, a nie oburzenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już pisać, Reimyo gra żle, brak sznytu wykończenia, blachy są słabe werbla ogóle niema, proszę Stefek abyś zakupił werbel i pałeczki i uderzył, wtedy usłyszysz dźwięk, to kosztuje grosze, nawet zwykły bębenek z sklepiku dziecięcym, i będziesz miał porównanie, i nie pukaj się w łeb jak posłanka Pawłowicz, bo szkoda kasy, to samo tyczy się pewnych innych marek.

Gramofon mam do sprzedania taki wypasiony Hi-End

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tutaj prawdę i tylko prawdę, co gra a co nie, mam typ wybitny dźwięk Japoński na lampach 300B, to co ta Integra robi to w życiu nie słyszałem, system zamieściłem w innym wątku.

 

Za duzo alkoholu.

Świeży nie jestem, leczę się po ostatkach, Jar1 możesz wpaść, lole jeszcze są i jakoś z rur nie schodzą, tak zerknąłem,....i jakieś ochocze są, wczoraj nie pamiętam;0(, co nieco boli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie zarzuca kłamstwa. Ja chciałbym jedynie usłyszeć kiedyś Twój wzorzec dobrego dźwięku. Z tego co piszesz, mogłoby się okazać, że uznałbym go za karykaturę. Ale przecież nie musi nam się podobać to samo, prawda? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe co pisze Azus. Nie wiem o jakim mówił wzmacniaczu na 300B, ale te których ja słuchałem dość mocno odbiegają od prawdziwości muzyki, zmulają bas, sztucznie łagodzą górę pasma, są w pewnym sensie bardzo przyjemne, ale to nie jest naturalne granie. Być może z tubami to jakoś współgra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak twonk, mam swoje takie inne podejście do audio, jestem bardzo wymagający, potrafię wychwycić pierwsze takty, czy system zagra czy nie, brakuje mi trochę ciepła w systemach, wszyscy producenci dążą do naturalności dźwięku, a to jest błąd, atmosfera barwy sceny teatru, lub filharmonii w Szczecinie, jest przenikliwa, tego nie da się opisać, więc Reimyo jest przereklamowanym urządzeniem, i nie od daje sceny.

Mam świetne urządzenie 300B gra na Oceliach, sztuka witalizmu teatru, jutro będziemy podpinać pod moje kolumny, na pewno zagra to źle, boję się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe co pisze Azus. Nie wiem o jakim mówił wzmacniaczu na 300B, ale te których ja słuchałem dość mocno odbiegają od prawdziwości muzyki, zmulają bas, sztucznie łagodzą górę pasma, są w pewnym sensie bardzo przyjemne, ale to nie jest naturalne granie. Być może z tubami to jakoś współgra.

Integra jest wspaniała, nie myślę aby wpływ na brzmienie miały kable, to jest za duży skok, przepinając przewody nie słyszy się różnicy, może na brak czasu, musiałbym bardziej usiąść do konfiguracji, i bardziej się wsłuchać, w opisywanym Reimyo nie chcę rozważać, to gra poprawnym dźwiękiem, ale brak ekspresji, siły, matowe, a co najważniejsze Reimyo nie jest uniwersalny, słychać ekspresyjne trąby jerychońskie w wokalu Adell i Karen Souza słuchać jednakową chrypę, gdzie Adel nie ma chrypy, po co to robi Reimyo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać temat Reimyo został przesunięty na bocznicę, więc nie ma potrzeby poświęcać szczególnej uwagi temu sprzętowi.

 

Reimyo jest zwykłym WKWA w przedwzmacniaczu, więc Stefek popróbuj DIY zdziwisz się konstrukcji za 120 złoty, ja rozebrałem te sprzęty;0), mam pokazać inne Reimyo za 120złoty?, na jakich komponentach są wykonane i w jakiej topologi,..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam iż Reimyo są zwykłą elektroniką, acz kol wiek przemyślaną topologią układu, ogólnie jak widać zwykłe układy, ładnie poukładane, sztuka marketingu.

 

..ood co,..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo alkoholu.

A był na bocznicy taki anielski spokój żylismy se w spokoju czasem sly nam burzył ( ten spokój :)

a weszli tu sobie tacy co nie mogą se wytłumaczyć czy Japoniec jest najlepszy czy nie ;)

 

Panowie nie jestem wtajemniczony i przepraszam ze wtrącam się ale mniej nerwów a więcej spokoju

 

Muzyka ponad wszystko

Pozdrawiam HI END

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam wolę techniczne napi***alanie a nie słodkie pitu pitu

a ja bazuję po między, ogólnie wolę napierdzielanke, pitu pitu to tylko na Reimiyo, jest do pitu,pitu.;0)

 

Stefek?,...jesteś?, ja Ciebie nie zablokowałem,i nie zablokuję, jak Ty mnie w Twoim wątku, u mnie pisz do bólu,... czy nadal te 14 płyt słuchasz? bo inne nie grają na Twoim sprzęcie, bo nic innego nie gra?. napisz coś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierając sobie CD miałem na odsłuchu do porównań CD Reimyo i CD Gryphon Mikado,z tych dwóch chciałem dokonać wyboru.

Wybrałem Mikado,który istnieje do dzisiaj w moim systemie i nie napisze co je różniło bo różnice były niewielkie ale były.Nie mogę jednak jednoznacznie napisać,że Reimyo to CD do pitu pitu jak napisał Azus.Bo to nie jest prawdą.Różnice zawsze będą bo inaczej krawat byśmy wiązali na nodze a nie na szyji.To kwestia preferencji i upodobań.Jednemu pasuje córka innemu teściowej ....dziurka.Nie wiem tylko skąd tyle agresji i jadu.No i po co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę zgadam się, w Reimyo brakuje mi wykończenia, wokal jest taki pozbawiony niuansów, blachy nie mają wykończenia, tracą na dźwięczności, ogólnie nie ma werbla, ja u siebie ma sprężynki i w głośnikach je policzę ile ich jest.

Reimyo u mnie odpada, absolutnie nie rozumiem fascynacji, proponuję posiadaczom coś innego, dosyć że taniego to o wiele bardziej ekspresyjnego, bardziej uniwersalnego, w wątku chłopaki podniecają się kilkoma płytami,....a co z nami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.