Jump to content
IGNORED

Jaki CD do zestawu Dali Concept 6 + marantz pm 7001

adak

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Dzięki pomocy forumowiczów posiadam w/w w temacie zestaw. Jestem z niego bardzo zadowolony, za co jestem bardzo wdzięczny.

Teraz postanowiłem zmienić ostatni element - CD - myślę, że wyjdzie to na dobre.

Jest to wiekowy cd Technicsa PG 580A. Znowu chciałbym prosić o doradzenie - czy warto, czy to dalej wpłynie na lepszą jakość , a jak tak to na co.

Cena tak ok. 500-800 zł - używany.

Zależy mi aby góra nie poszła zbyt ostro i nie kłuło w uszy.

Muzyka - od jazzu po lekki rock.

Pzdrawiam

Cena tak ok. 500-800 zł - używany.

Zależy mi aby góra nie poszła zbyt ostro i nie kłuło w uszy.

Muzyka - od jazzu po lekki rock.

Zdecydowanie kup cd Marantza i będzie b.dobrze.

♪ ♪ ♫  ♪  Najważniejsza jest muzyka i przyjemność jej słuchania  ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ 

A jak to jest z tymi odtwarzaczami strumieniowymi. Jeżeli mam płyty cd to wtedy muszę zgrać to na twardy dysk? Czy jakość między cd a w plikach będzie ta sama nawet przy najtańszej wersji odtw. strum. ?

A jeżeli Marantz to np. 5003 - 5004 czy szukać SA 7001 do mojego wzmacniacza PM 7001. Czy ma to jakieś znaczenie?

Jeśli zależy Ci na prostocie to nie zwracaj uwagi na strumieniowce. Kup CD i już. Wkładasz płytę, słuchasz i koniec. Strumieniowanie nie jest takie proste i oczywiste jakby się mogło wydawać, a już na pewno nie jest tanie - oczywiście jeśli ma być dobrze, rzecz jasna. Co do Marantza, to kup najwyższy model na jaki Cię stać. Osobiście miałem CD z serii 5003, 7003 i 8003. Za każdym razem było dużo lepiej.

Dzięki wszystkim za pomoc i rady. Zobaczę narazie z tym marantzem sa 7001. A strumieniowca najwyżej zostawię sobie na deser:) Teraz jeszcze muszę pozbyć się mojego technicsa cd, żeby troszkę się zwróciło. Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.