Skocz do zawartości
IGNORED

porównanie wzmacniaczy Pioneer a 757 vs Marantz PM 6001 z jakiego będzie czystrzy klarowniejszy naturalny dźwięk


RysiuMarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Wzmacniacz to nie źródło, ale "czystszym" będzie Marantz, bez uzasadnienia, czasami prawda tego nie wymaga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o źródło zasilania (jarex)

 

Posiadam tego pioneera a 757 a znajomy ma na sprzedaż tego Marantza PM 6001 tylko to jest japoński typowo sprzęt żadnych opisów w necie nie ma wszystko po japońsku dlatego pytam tutaj może ktoś miał tego Marantza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem ale po oględzinach środka tych wzmacniaczy pionek to sprzęt wyższej klasy . Marki porównywalne . Oba koncerny miały wybitne wzmacniacze w swojej historii .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał tak uczynić , skoro nikt nie wie jak to gra dla ciekawostki ten wzmacniacz ma mojego znajomego znajomy który ma zdjęcie z Panem Ken-em Ishiwatą nie wiem jak ten gość to zrobił ale ma z nim fotę. Słuch ma doskonały bo od urodzenia nie widzi. Chce sprzedać tego Marantz-a bo wymienia sprzęt na wyższą półkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.