Jump to content
IGNORED

Windows 7 + amanero usb + foobar konfiguracja

bmxmen

Recommended Posts

Witam. Los chcial ze padl mi komputer stacjonarny na ktorym mialem juz skonfigurowany i wyprobowany konfig ( wszystkie sterowniki i ustawione DSP)Foobara z amanero usb na windowsie 7. Padly mi porty usb. Udalo mi sie skopiowac caly folder foobara z nadzieja ze wystarczy tylko przeniesc go na inny komputer. Teraz mam laptopa z tym samym windowsem, zainstalowalem amanero usb, przenioslem powyzszy folder. Ale cos jest nie tak, gra to jakos dziwnie, slabo, z rozmytym i mniejszym basem. Niby ustawilem system pod bit perfect. Sprawdzalem muzyke z dsp i bez, mala roznica, a na komputerze stacjonarnym byla roznica ogromna. Prosilbym o pomoc jak najlepiej ustawic Foobara i amanero na windowsie 7. Szukalem ,ale juz sie troche zamotalem. Co do DSP to oczywiscie sam sobie to usawie , mam pomiary pomieszczenia itd. Dziekuje za pomoc :)

Udalo mi sie skopiowac caly folder foobara z nadzieja ze wystarczy tylko przeniesc go na inny komputer.

Mam nadzieję, że wiesz, że foobar ma dwa foldery: jeden w program files, drugi (ukryty) w użytkownikachappdataroaming

:)

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Mam nadzieję, że wiesz, że foobar ma dwa foldery: jeden w program files, drugi (ukryty) w użytkownikachappdataroaming

mój ma jeden :) wystarczy kopiowanie, niczego nie trzeba instalować.

przenioslem powyzszy folder.

w jakim celu ? przecież nadpisałeś to co przeniosłeś...

portable, łatwiej to migrować i można dowolnie testować.

Kompletnie zapomniałem, że w ogóle taka możliwość istnieje. Nigdy z niej nie korzystałem. Wolę standardową instalację.

W takim przypadku rzeczywiście jest tylko jeden folder. :)

No to moze mamy jasnosc dlaczego to zagralo gorzej. Teraz pytanie jak to poinstalowac i ustawic.

Ale też masz instalację portable?

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

AA, juz kapuje i nawet karta z dodatkowymi usb na pci tez nie dzialala. Dziwna sprawa. Tak czy siak poradzilem sobie. Gram juz z laptopa po usb. Udalo sie ustawic i wszystko dziala jak powinno. DSP itd. Czy jest jakas roznica w graniu?(laptop zasilanie bateryjne, teoretyczny plus) na razie nie odnotowalem, ale sluchalem krotko, wiem ze na pewno nie jest gorzej niz z stacjonarnego pc.

• 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.