Skocz do zawartości
IGNORED

TX-SR700E czy AZUR 540R V2


piotrek1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ponownie

Piszę bo waham się nad wyborem wzmacniacza do KD

Miałem okazje mieć onkyo txsr876 mimo że fajna masywna zabawka zraziłem się po problemie z płytą DSP naprawa 1200zł do tego zasięgając opinii byłego serwisanta tej firmy polecił kupić uczciwy starszy amplituner i cieszyć się jakością jeszcze lata nie dokładając w psujące się nowe buble które po 3 lata wytrzymują.

I tak robię HDMI jest mi w tym momencie zbyteczne bo zależy mi na jakości dźwięku a powyższy poprzednik jakościowo odbiegał zupełnie od tego czego się spodziewałem grał sztucznie nie naturalnie bardzo przebarwiał

Na dzień dzisiejszy znalazłem trzy propozycje które wyglądowo oraz jakościowo mogą mi odpowiadać

Zaznaczam że amplituner posłuży jako system do 5.1 filmy hd 3d gry itd kabelek optyczny z PC , fronty zostaną połączone za pomocą pre out do końcówki stereo

Oczekiwania to naturalne brzmienie ustawienia co najmniej ręczne odległości poszczególnych głośników moc nie ma znaczenia centralny oraz tyły to głośniki coaxialne tannoya około 15cm średnicy więc nie są wymagające mocowo

CAMBRIDGE AUDIO AZUR 540R V2 750zł

ONKYO TX-SR700E 600zł

ewentualnie pasujący wyglądem do CD MARANTZ SR-4600 ale to chyba kiszka będzie 400zł

Bardzo proszę o rady

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nic?

czytam teraz o 5.1 po optyku i chyba sobie nie pogram ani nie pooglądam filmów 3d z starszym amplitunerem macie jakiś pomysł jak nie wydać sporo kasy na amplituner mieć jakość i bezawaryjnosc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te powyższe ? co o nich sądzisz ? nie wiem już co robić sądziłem że z kinem będzie łatwiej niż stereo a tu niespodzianka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem doświadczenia z nimi.za male pieniadze polecil bym denon avr 1910- on chyba ma 3d

Z onkyo tx sr 608 -mialy dobra opinie również i ma 3d

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko o onkyo w tym modelu wiem że na pewno padają również procesory DSP . podobno wszystkie te ubajerowane psują się onkyo jest b popularne więc dużo piszę ludzi o tym a pewnie wszystkie firmy maja podobne problemy .

A powiedz mi jak jest z grami z kompa w takim wypadku będzie 5.1 działało czy tylko filmy z ścieżką dts

 

denon avr 1910 nie posiada pre out'a to po ptokach onkyo z kolei mam gwarancje że w najbliższym czasie wydam 1200zł (: sam nie wiem kupie chyba bez hdmi a połączę z kompem optykiem plus analogowo 5.1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie we wszystkich onkyo pada hdmi.czesciej ponoc pada w tych nowszych modelach.w starszych padalo hdmi często chyba w serii 9 które bardzo sie grzaly.Nie wiem dokładnie. Musisz sam sprawdzić.

W każdym amplitunerze z hdmi masz również wejścia optyczne. Jeśli juztby padlo to zawsze mozesz to uzyc ale sadze ze jeżeli w starych modelach onkyo hdmi dziala i przez tyle lat dzialalo to nadal będzie działać. ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zdecydowana większość gier przerabia sygnał w karcie dźwiękowej już na analog i dupa zbita są jakieś wynalazki które zmieniają na cyfrowy lecz są opóźnienia spore

W onkyo na bieżąco widze ogłoszenia brak dźwięku itd serie 7,8 i 9 również ): chyba jednak kupie starocia jakiegoś może chociaż jakościowo będzie ok nie sztucznie 3d sobie daruje najwyżej kilka filmów na krzyż z resztą jest to 5.1 mieć nie muszę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz blu-ray panasonic bdt500. ..ma on dwa wyjścia hdmi....do tego ma wyjscia 7.1 które możesz podłączyć do starego ampli bez hdmi i bez dekoderów dźwięku hd... bo odtwarzacz ci zdekoduje dźwięk hd na pokładzie i wyśle gotowca osobno na każdy kanał. ..lub kupujesz ampli bez 3d ale z hdmi i z panasa obraz 2D czy 3D wysyłasz bezpośrednio do tv czy proja a drugim hdmi dźwięk hd do ampli, ja tak mam. ... ot po kłopocie...

 

Sam widzisz że dźwięk hd z tego panasa możesz wysłać do ampli po hdmi lub po wyjsciu 7.1... wszystko zależy jak stary ampli kupisz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok ale to tylko to co on odczyta z dysku zew lub nośnika i wyśle przez analog .7.1 lub cyfrowo przez hdmi ? a ja bym chciał też pograć na kompie była by to taka busola bo na projektorze również korzystam z internetu i słucham jednocześnie muzyki przez DAC lub oglądam film czy gram

filmy będę mieć w DTS przejdzie to przez hdmi ale gry już będą w stereo lub z karty dźwiękowej puszcze za pomocą analogowych mini jack wtedy będzie 5.1 działać

ale znowu trzeba zmieniać będzie co chwila wyjścia z dźwiękówki z analogowych na cyfrowe bo do DAC tylko za pomocą optyka jest zadowalające audio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz 3D a masz ampli bez to bez przepinki kabli bedzie ciezko...

Musial bys miec 2 splittery hdmi polaczone ze soba. Jeden taki 4x4 (gdzie ustawiasz ktore wejsice ma isc na ktore wyjscie, a drugi to splitter 1na2 ktory z tego 1 wyjscia zrobi Ci dwa. Jeden na projektor (obraz 3D) a drugi do dzwieku do ampli. Koszt okolo 200zl+100zl :(

 

jest tez taki 4x2 gdze 4 to wejscia ktore wybierasz co ma isc na oba wyjscia (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy ten splitter nie będzie wprowadzał błedu w komunikacji między projem a odtwarzaczem...długi kabel hdmi i taki splitter i wybredność projektorów może generować problemy...może lecz nie musi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie chce miec 3D i mozliwosc podlaczenia wiecej niz jednego urzadzenia (a nie chce sie klasc 2ch kabli do projektora) a ampli nie obsluguje 3D to trzeba juz kombinowac :) To jest moj przyklad kombinacji. Ja mam do ampli (jako odbiornik) podlaczony projektor + splitter a do splittera TV 55", tv 10", monitor 22" (czyli razem 4 odbiorniki) - da sie?, DA SIE! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt bezkompromisowy widzę (: ładnie hp13

Zadowolony z DAC'a jesteś mam nostromo 3 i w szoku jestem po podłączeniu do zlampizowanego CD nie jestem w stanie wyłapać różnicy a gra to naprawdę świetnie szczegółowo ciepło z prawdziwym rozmachem

lecz z kompa tego nie mogę osiągnąć jest zimno i tak niespójnie . pliki flac oraz te same płyty CD .

Wracając do tematu to nadal nie wiem co robić jak to wszystko połączyć najprościej komp (gry muzyka filmy internet) projektor , amplituner (do zakupu) , DAC do muzyki i dalej reszta stereo sprzężone na fronty przez pre out

piszcie jak najprościej zacofany technologicznie jestem (:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nostromo rules :)

Zacznijmy od pytania czy chcesz miec 3D, jesli tak to czy do filmow czy np. do gier tez?

Ile wejsc ma Twoj projektor (jakich) i czy chcesz puscic np 2 kable to projektora?

Rozwiazanie moglo by byc takie ze na jednym kablu bylby bluray (taki jak napisal Yodas) a na drugim amplituner i wszytsko w 2D. Niestety ograniczasz sie wtedy do tego ze w 3D beziesz mogl ogladac tylko filmy z tego playera.

Ampli w tym samym czasie odbieral bedzie sygnal z tego samego playera i odtwarzal tylko dzwiek, bo nie zrozumie obrazu 3D, a jesli i dzwiek bedzie dla niego klopotem (bo zignoruje sygnal calkiem ) to trzeba bedzie podlaczyc playera z ampli coaxialem lub optykiem (wtedy rezgnujesz z DTS-MA i Dolby True HD, bo te moga poleciec tylko przez HDMI). Komputer i wszystko inne (2D i audio) bedziesz mial podlaczone do amplitunera i to tylko Twoj wybor czy chcesz to podlaczc analogowo (PC-DAC-analogAMPLI) czy cyfrowo (PC-coaxial/optical-Ampli) i zzywac DACa z amplitunera.

W sumie to musial bys teraz dokladnie napisac co masz (jakie to ma zlacza) co chcesz osiagnac i ile sprzetu jestes gotow dokupic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzętu bym chciał dokupić sporo tylko nie ma za co ( : zanim dojdę do Twojego poziomu kina to będzie emerytura ( :

Projektor to epson EH-TW5300 chwale sobie cichy lampa 7500h żywotności nie drogi obraz ekstra

puszczone są do niego 2x hdmi 1.4

nie pomyślałem o grach w 3d a to byłby wypas wtedy i miało by to sens wówczas także chyba jednak będę do tego dążyć ( :

amplituner nie musi być mocny tyły i centralny nie są wymagające

pyzatym kompletne stereo i głośniki tylne oraz centralny coaxialne tannoya

jeszcze myślę jak to zrobić by projektor załączał się sam wraz z amplitunerem a ekran sam zjeżdżał ale nic mądrego do głowy mi nie przychodzi ( :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec pokolei...

zeby ekran sie sam zalaczal (bo projektor na 100% sie sam nie odpali) to w amplitunerze (albo lepiej wlasnie w projektorze) powinno byc wyjscie "trigger" (to takie zlacze Jack mono na ktorym jest 12V okolo 100mA po to aby wzbudzic zewnetrzne urzadzenie - np. ekran). Nie kazdy projektor ma trigger (moj nie ma). Jesli Twoj projektor ma i Twoj ekran ma mozliwosc dzialac z triggerem, to jak wlaczysz projektor, ekran wysunie sie sam. Jak projektor zostanie wylaczony to napiecie z triggera zniknie i ekran powinien sieautomatycznie zwinac.

 

Co do 3D i amplitunera ktory tego nie obsluguje to moja rada jest taka:

jednym kablem hdmi polacz projektor z amplitunerem, a do niego wszystkie urzadzenia ktore chcesz (2D) + dzwiek.

drugim kablem hdmi podlacz np komputer (3D) lub bluray (3D). Z tymi grami w 3D to nie jest takie proste, do tego trzeba miec wykupiony jakis program od nvidii (jesli masz karte nvidii) (TUTAJ PROSZE OSOBY KTORE SA LEPIEJ OBEZNANE W TEMACIE O POMOC, gdyz dla mnie komputer to swiat 2D). Wiec jezeli ktos pomoze Ci podlaczc komputer z projektorem tak zeby bylo 3D to masz wszystko pozamiatane - gry i filmy w 3D na projku, a jak nie, to przydal by sie bluray lub jakis odtwarzacz (zalezy ile jestes w stenie poswiecic jakosci/kasy) podlaczony bezposrednio do projka z 3D i do amplitunera (za pomoca HDMI jesli odtwarzacz ma dwa, lub coaxial/optical jesli nie ma dwoch hdmi) zeby miec wielokanalowy dzwiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wpadlo mi jeszcze jedno "rozwiazanie" braku triggera (jesli go nie masz). Nie wiem czy jestes zaznajomiony z takimi listwami zasilajacymi, ktore odcinaja prad do pozostalych gniazd, jesli napiecie w gniezdzie sterujacym spadnie ponizej okreslonej liczby. Ja takich list uzywam. W przypadku eksperymentalnego triggera wygladalo by to tak ze do takiej listwy podlaczony by byl projektor jako MASTER a zasilacz 12V ktory dzialal by jako trigger do innego gniazda. Wec 12V bylo by tylko wtedy (i kilka sekund dluzej, gdyz pobor pradu takiego przekaznika od ekranu jest znikomy i sam zmagazynowany prad w zasilaczu zasili go przez kilka sekund.) gdy projektor bylby wlaczony i po jego wylaczeniu napiecie na "naszym triggerze" zniknelo by, sugerujac ekranowi ze powinien sie zwinac.

 

Wiem ze kombinacja, ale chodzi o to ze mozliwosc jest zawsze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Mam dla Ciebie niespodziankę projektor ma opcje że przy włączeniu do gniazdka sam się włącza . Dla mnie ekstra bo wszystkie gniazdka plus oświetlenie mam sterowane za pomocą sporych styczników i jak włączę sekcje kino włączy mi projektor amplituner mate i subwoofery ( :

mate za pomocą przekaźników i właśnie triggera uruchomi lub nawet za pośrednictwem zasilania sekcji i wszystko będzie jak w zegarku ( :

 

Skoro skazany jestem na ampli z HDMI to może kupie już z 3d lepiej nowszy kupić niż naprawiać za pół roku

polecisz coś ewentualnie bo na pewno jesteś obeznany w temacie i myślałeś o 3d ( :

Wstrzymam się uzbieram kaski najwyżej i kupie coś z głową bo w tym przypadku widzę szkłem dupy nie utrze ( :

 

Z grami 3d zapytam znajomego który będzie kompa składać nowego , lecz tez wspominał o 3d ale z tego co pamiętam mówił że lepsze karty mają opcje w sterownikach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie niespodziankę projektor ma opcje że przy włączeniu do gniazdka sam się włącza . Dla mnie ekstra bo wszystkie gniazdka plus oświetlenie mam sterowane za pomocą sporych styczników i jak włączę sekcje kino włączy mi projektor amplituner mate i subwoofery ( :

mate za pomocą przekaźników i właśnie triggera uruchomi lub nawet za pośrednictwem zasilania sekcji i wszystko będzie jak w zegarku ( :

 

Wlaczenie to nie problem, ale wylaczenie juz tak. Wylaczas mu po prostu prad? A gdzie studzenie lampy? (Jesli tak robisz i tak bedziesz robil to nie liczyl bym ze lampa wytrzyma te 7500h, raczej 750h albo moze nawet 75h)

 

Skoro skazany jestem na ampli z HDMI to może kupie już z 3d lepiej nowszy kupić niż naprawiać za pół roku

polecisz coś ewentualnie bo na pewno jesteś obeznany w temacie i myślałeś o 3d ( :

Wstrzymam się uzbieram kaski najwyżej i kupie coś z głową bo w tym przypadku widzę szkłem dupy nie utrze ( :

 

Niestety ja interesuje sie sprzetem tylko 2-4 tygodnie przed zakupem a potem mnie juz nic nie interesuje. Wiec w wyborze czegokolwiek nie jestem w stanie pomoc. Moge tylko powiedziec ze Cambridge Audio ma fajne opcje co do przetwarzania dzwieku (mowie o moim) ale sterowanie jest poprostu beznadziejne. Zeby wylaczyc jakas opcje musisz wejsc w menu (wyswietlone na prze HDMI a nie na wyswietlaczu amplitunera) i zaglebic sie z deka (mowie o opcji ktora powinna byc MOIM ZDANIEM dostepna jako bezposredni przycisk na pilocie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyłączaniem również nie powinno być problemu kiedy komputer się wyłączy na hdmi nie będzie sygnału ustawie żeby po minucie projektor się sam wyłączał na sterownikach które używam polskiej firmy zamel jest ustawianie opóźnienia itd trochę zabawy ale do obejścia to będzie . lepszy rozwiązaniem było by artduino ale lenistwo i brak czasu zadecydował na korzyść gotowców nie są tanie ale polecam fajna sprawa w każdym gniazdku jak robiłem mam sporo miejsca i do każdego idą luźne kabelki to coś się wymyśli ( :

Na nowszego CA stać mnie raczej nie będzie długo ale na pewno gra neutralnie i taki efekt dźwięku chciałbym uzyskać nie na widzę podbarwień lub niedociągnięć to właśnie nie podobało mi się w onkyo 876 taki sztuczny był marnotrawił potencjał nawet słabych głośników, nie miałem dużo amplitunerów ale mam nadzieję że coś dopadnę uczciwego ( : Ty jak

swojego oceniasz masz w końcu wstęgowe wysoko tonowe i ogólnie postawne kolumny więc też stawiasz na jakość

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikuje instrukcje i ciekawych rzeczy się dowiaduję poprzez hdmi między urządzeniami można ustawić opcje włącz wyłącz także same sobą sterować mogą bez żadnych kombinacji tzn amplituner włącza i wyłącza projektor i na odwrót mam nadzieje że standard hdmi 1.4 wystarczy bo jak robiłem remont to był najwyższy poziom gniazdek i kabli prolinka które zatynkowałem w suficie ( :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja sterowania innymi urzadzeniami przez HDMI to CEC (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) pytanie na ile jest to wygodne a na ile praktyczne.

 

It was defined in HDMI Specification 1.0 and updated in HDMI 1.2, HDMI 1.2a and HDMI 1.3a (wiec Twoje 1.4 napewno to juz ma)

 

Ja jestem zadowolony ze swojej zbieraniny, ale wiadomo... zawsze moze byc lepiej. Grunt to uzmyslowic sobie to, ze zawsze moze byc , a wlasciwie to bylo (nawet calkiem niedawno) gorzej... Trzeba tez umiec sie cieszyc z tego co sie ma - ja juz sie tego nauczylem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tez umiec sie cieszyc z tego co sie ma

No i tu właśni mój mega problem chore ambicje chore zapędy chora dokładność jak robiłem sobie mieszkanie to mało jest miejsc w ścianach gdzie między łatę 2,40 wciśniesz kartkę papieru ( :

I tak mnie wszystko drażni i szybo się przyzwyczajam że depresji dostaje nie potrafię tego zmienić może z czasem przyjdzie lecz się nie zapowiada...

A z 3d chyba też nie powinno być problemu z 1.4 za szybko to się zmienia nie wyobrażam sobie pruć nowego równego sufitu.

 

czym się różni 2.0 od 1.4 i jakim trafem ja mam 1.4 skoro półtorej roku temu kupiłem i niby najnowsze prolinki były a w wiki piszę o 2013r ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze informacje o HDMI masz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Znam bol co do tego niezadowolenia - mi juz troche przeszlo - obojetnie co bedziesz mial to i tak zawsze bedzie sie do czego przyczepic. Bedzie to po prostu cos innego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie pocieszałeś z tym HDMI w sumie bez znaczenia między 1.4 a 2.0

Z głośników na razie jestem zadowolony lecz nadal wymagają wkładu następnie przedwzmacniacz kolega musi zlutować wszystkie kable do zakupu amplituner komputer meble ustroje akustyczne także jeszcze próba cierpliwości przede mną a to dołujące ):

Powiedz mi jeszcze bo walczę z matą el czy widziałeś kiedyś na żywo wersje z napinaczami chodzi i o to jak to jest zrobione z jakiego materiału napinacze są ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy widziałeś kiedyś na żywo wersje z napinaczami chodzi i o to jak to jest zrobione z jakiego materiału napinacze są ?

 

Niestety nie widzialem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.