Jump to content
IGNORED

tuning Rotela

tixel

Recommended Posts

Witam wszystkich . Czy ktoś miał do czynienia z tuningiem wzmacniacza Rotela znalazłem taką ofertę na alegro i jestem ciekaw czy rezultat takiego działania jest pozytywny . Proszę o jakieś opinie

Zależy co się robi, jakiej klasy kupuje części i co chce uzyskać. Jak robię tuning dla siebie to kilka lepszych gniazdek wcale nie hi-endowcych tyle kosztuje. Czy np przewody używam bardzo drogie bo to słychać, a gdzie reszta? To o czym mówię to tylko ostateczny szlif.

Możesz poprosić kolegę Bumpalump na priv co by był w stanie zrobić za tą kwotę i jak by to wpłyneło na jakość dźwięku skoro uważa że 600zl to dużo na części.

W trakcie usuwania konta.

Zależy co się robi, jakiej klasy kupuje części i co chce uzyskać. Jak robię tuning dla siebie to kilka lepszych gniazdek wcale nie hi-endowcych tyle kosztuje. Czy np przewody używam bardzo drogie bo to słychać, a gdzie reszta? To o czym mówię to tylko ostateczny szlif.

Możesz poprosić kolegę Bumpalump na priv co by był w stanie zrobić za tą kwotę i jak by to wpłyneło na jakość dźwięku skoro uważa że 600zl to dużo na części.

a czy takiej firmy czesci mundorf i nichicon zmieniło by coś

Wymiana czesci a na cześć b nie przynosi poprawy.

Poprawę mozna uzyskac poprzez przebudowe ukladu badz rozbudowe, większość teoretykow to przerasta wiec zostaje im wkladanie mundorfow i black gatow gdzie popadnie.

Ciekawe rzeczy tam koles pisze, dudniacy, zamulony i skompresowany bas ciekawe który uzytkownik rotela sie pod tym podpisze

Nie wiem skad te wpisy i szereg opinii na forach ludzi ktorzy nie maja kontaktu z elektronika i wiedzy. Te urzadzenia maja kilkanascie lat, jak wiadomo kondensatory elektrolityczne po takim wieku nie maja juz pojemnosci jaka mialy w fabryce, dlatego jednemu gra lepiej innemu gorzej. Niedowiarkom proponuje zmierzyc pojemnosc. Jak dla mnie zmiana kondenstatorow na najwyzsza polke po kilkadziesiat zlotych za duzy kondensator 6200uf czy tam 10 000uf to zmiana na plus. Zeby nie bylo ani nie mam rotela ani nie naprawiam sprzetu audio. Jak sobie kupie rotela to go przerobie...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.