Skocz do zawartości
IGNORED

CXA60+CXN


reappearancelax

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki budżet? Jakiej muzyki głównie słuchasz?

Budzet? Zeby nie przekroczyl ceny zestawu, a jesli chodzi o muzyke, to juz nie tak latwo, ale trzy plyty ktore ostatnio kupilem to: 4 1/2 Wilsona. Dystopia, Megadeth oraz Face Value, Collinsa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim salonie dobrze sprawdzą się mocniejsze kolumny podstawkowe oraz mniejsze podłogówki. Na pewno bardzo dobrym rozwiązaniem będą monitory Kef R300 (http://q21.pl/kef-r300.html). Komplet taki zapewni Ci świetną dynamikę, bardzo dobrą przestrzeń i scenę. To bardzo dobre połączenie z elektroniką CA.

Jesli lubisz mocne, rockowe granie, bardzo dobrym pomysłem jest monitor Focal Aria 906 (http://q21.pl/focal-aria-906.html).

Z wersji podłogowych rozważ proszę Tannoy Revolution XT 6F (http://q21.pl/tannoy-revolution-xt-6f.html). To pełne, dynamiczne, lekko ocieplone brzmienie. Dobrym pomysłem jest także polska konstrukcja Audio Academy Hyperion IV.

 

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zachęcałby Cię do zapoznania się ofertą polskich producentów. Ze znanych mi z odsłuchu Studio 16Hz, Audio Academy, Pylon Audio. Są jeszcze np. Akkus, Sounddeco. Najlepiej jakbyś umówił się na odsłuch. Ja mam aktualnie Canto Grand od 16Hz i fajnie grają rock-a.

 

Z zagranicznych firm te propozycje, które podał Q21 są ok. Ostatnio porównywałem Kef-a R700 oraz Tannoy XT 8F i obie zagrały dobrze. Kef trochę dynamiczniejsze, szybsze, ale czasem przy głośniejszym odsłuchu (ciężki rock) wysokie tony i wyższa średnica trochę męczyła. Pod tym względem Tannoy XT były łagodniejsze. Brzmienie bardziej miękkie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CXA60 + CXN jakie kolumny polecacie, 18m2. Z gory dziekuje za wszystkie sugestie

Witam. Ja mam CXA60 podłączone do głośników Klipsch RP-250f.. i jestem zadowolony :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CXA60 + CXN jakie kolumny polecacie, 18m2. Z gory dziekuje za wszystkie sugestie

Rozważ też coś ze stajni Polk Audio. U mnie grają ze wzmacniaczem 651A i jestem happy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.