Skocz do zawartości
IGNORED

Podłączenie?


djmilkyway

Rekomendowane odpowiedzi

No i mam problem. Obecnie kino gra mi z Yamaha rx-v767, kolumny Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Ostatnio stałem się posiadaczem Sony E9000ES + N9000ES i na razie używam tego tylko do stereo.

 

Domyślam się, że Sony w kinie powinno zagrać lepiej od budżetowej Yamahy. Tylko, że Sony nie ma HDMI, oraz TrueHD.

Jak to wszystko najlepiej podpiąć żeby uzyskać najlepszy efekt w kinie? Jest sens się bawić? Czy pozostać Sony do stereo, a Yamaha do kina? A może tylko fronty puścić przez preamp do Sony? Pomóżcie

Filmy odtwarzam 50/50 laptop hdmi/dekoder.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się po prostu czy w kinie Sony zagra lepiej, gdyby wszystkie kolumny wpiąć pod Soniaka. Ale trace truhd.

 

i hdmi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem. dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.