Skocz do zawartości
IGNORED

BOLEK - koniec fałszywej legendy III RP ?


BoDeX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości - który to już watek o Wałęsie zakładają PiSSmani?

Boli ich, że Jarosław siedział u mamusi pod kołderką?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy umiejętnie podszczuwani

Tu dużych umiejętności niestety nie trzeba

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałęsy nie lubiem - a co mogem, ale fakt faktem, że obok Jana Pawła II to dwie historyczne postacie made in Poland po 1945.

No przepraszam bardzo! A Kubica?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam bardzo! A Kubica?

 

Kubica ? Czy to ten kierowca w który co rajd rozbija auto ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niego też się znajdą kwity!

Podobno kwity teraz nie wystarczą,muszą być potwierdzone przez co najmniej jednego świadka.

 

Pewnie go znajdą albo wykopią z pod ziemi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałęsy nie lubiem - a co mogem, ale fakt faktem, że obok Jana Pawła II to dwie historyczne postacie made in Poland po 1945.

I należy im się szacunek, bo nam się to po prostu opłaca. Jako państwu i obywatelom...

Za tą zgniłą zagranicą za odrą i za oceanem spawa nigdy nie ujrzała by światła dziennego. W ostateczności sprawę by utajniono na 50 lat.

 

Ale Polacy lubią na siebie pluć. W efekcie świat już jest przekonany iż komunizm obalili Niemcy, obalając pewien mur w Berlinie....

Bo Polacy umiejętnie podszczuwani skoczyli sobie do gardzieli...

A jeśli kaczka sądzi że będzie tak samo historyczna jak Wojtyła, czy Wałęsa - cóż.... nie dopowiem, bo mnie zamknom....

 

Szacunek , albo szacun za wprowadzenie kolorowej rewolucji za pieniądze CIA , ..................

Historia go oceni , ale wg mnie nie jest wart ani funta kłaków , bo tyle miał do gadania za ile mu zapłacono.......

Postać bardzo kontrowersyjna podobnie zresztą jak JP2 i inni "generałowie" Kuklińscy..........

 

No przepraszam bardzo! A Kubica?

 

Oczywiście jeszcze w grę wchodzi "Endrju",,,,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się hieny zleciały :(

 

Jakie hieny?

Ludzie ktorzy po prostu mysla i kojarza fakty.

 

Nie kazdy opozycjonista wygrywał w lotto pare razy w tamtym czasie.

Nie kazdy na "internowaniu" mial wino wodke i papierosy

Nie kazdy dostawał wieksze mieszkanie itd...

 

Zazwyczaj działało to w druga strone. Ludzi niewygodnych sie gnebiło, dawało wp***dol a nie "troszczyło"

 

I pytanie zasadnicze - kto to był Wachowski i czemu jak CIEN podązał za prezydentem a ten sie go wyraznie słuchał.

 

Przecież to nawet dla 5 latka jest spójne i logiczne.

 

Niewykształcony, z prymitywnej rodziny "trybun" sterowany za pomocą szantażu będzie najlepszym gwarantem ze zmiany pójdą w określonym kierunku. Wystarczy tylko jemu i reszcie wmówić ze jest "wybrany" i pilnować by robil to co chcemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Jakie hieny?

Ludzie ktorzy po prostu mysla i kojarza fakty.

 

Nie kazdy opozycjonista wygrywał w lotto pare razy w tamtym czasie.

Nie kazdy na "internowaniu" mial wino wodke i papierosy

Nie kazdy dostawał wieksze mieszkanie itd...

 

Zazwyczaj działało to w druga strone.

To prawda.

Niektórym nawet nie zawracali głowy internowaniem a domy dali dużo, duuużo wcześniej.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Szacunek , albo szacun za wprowadzenie kolorowej rewolucji za pieniądze CIA , ..................<br />Historia go oceni , ale wg mnie nie jest wart ani funta kłaków , bo tyle miał do gadania za ile mu zapłacono.......<br />Postać bardzo kontrowersyjna podobnie zresztą jak JP2 i inni "generałowie" Kuklińscy..........<br />

 

Tak to można o każdym. Myślę że na Matkę Teresę też byś coś znalazł. Może kilka bomb wodorowych i cała ta nasza zgniła rasa szczęśliwie wyparuje ?

Święci są w niebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi człowieka a paragraf znajdzie sie.....

Polacy jakby mogli to na każdego cos znajdą

 

jestem ciekaw ilu bohaterów dzisiejszych by tak cwaniakowało i zgrywało gierojów w tamtych czasach?

Walesa jak każdy z nas ma swoje grzechy ale kto jest itd.....teraz tylko kamieniem walic...... a jak trzeba było to mało kto się wychylał ( jeden spał do południa 13 grudnia)

Polska 2016 można głupa palić, być co to nie ja

ale Polska lat socjalizmu jakoś inaczej wyglądało

Pamiętam tamte czasy słowo Wałęsa jakby nie patrzył był spoiwem teraz pałą do bicia po głowie

Pozdrawiam dzisiejszych mocnych w gębie bohaterów......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to można o każdym. Myślę że na Matkę Teresę też byś coś znalazł.

Święte słowa, święte słowa. Ją też obdzierali z czci i wiary i z błotkiem mieszali. Zarzucano jej chyba każdą zbrodnię swego czasu...

 

A co do pana Wałęsy, ja siedzę od lat w biznesie i wiem jedno, jak mam markowy towar, który się sprzeda to nie mieszam go z guanem.

Ba powiem więcej, jak mój towar ma wady to je skrzętnie ukrywam. Tym bardziej iż tego towaru jest w grajdołku nad Wisła na lekarstwo....

Może był bolkiem, ale później się naprostował, został Lolkiem i na tym Polska powinna zarabiać jak na wódce....

 

Frustracje kaczorka to ja rozumiem, do encyklopedii raczej już nie trafi.....

 

A jak łatwo twardziela złamać pokazuje ostatnia akcja straży miejskiej w Warszawie.... Także warto deczko zwolnić z osądem... Lata 70 to panowanie SB, a to nie byli fajni panowie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Shrek777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w takich sytuacjach,oceny historii,poniekąd z tym mamy już do czynienia,dostrzegam chętnie używanej w tych czasach relatywizacji,wszystkich do jednego wora,łącznie z św.Janem Pawłem.Jakoś się to rozmyje i będzie spoko?

Otóż nie!Nie zgadzam się z takim pojmowaniem rzeczywistości.Dajcie szansę faktom,na które dopiero musimy poczekać.Niech się wypowiedzą specjaliści z IPN,chociażby,wyłożą fakty jakie za tym stoją.Prawo do prawdy mamy wszyscy!

Poniekąd prawda nas wyzwala!Ocenianie wtedy będzie napewno nawet koniecznością...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ja to bym jeszcze Cleo i parę polskich wokalistek dodał do listy hiciorów, ale ogrów nikt nie słucha.....

 

P.S. 2 @ted125 Tak to jest z postaciami historycznymi iż to czego się o nich uczysz w szkole nijak się nie ma do ich życia....

 

Nie powiedzą Ci że król co Polskę zastał drewnianą zszedł na chorobę weneryczną, a inni co żonkę swoją kochał miał harem na boku za co małżonka mało mu łba nie urwała....Obu dokłądnie pisząc....

 

A Adaś Mickiewicz 3 miesiące na powstanie z Paryża jechał żeby nie dojechać...przed końcem....

 

Letem, jak będą zapisywać na postacie historyczne, zapiszcie i mnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Shrek777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się w komentarzach do jakiegoś wpisu o niedoszłej debacie z bardzo trafnym określeniem Wałęsy - to taki Nikodem Dyzma polskich zmian ustrojowych, charyzmatyczny cwaniaczek. Wielkim agentem nie był tak jak i wielkim rewolucjonistą, prawdopodobnie był wygodny dla władzy w latach osiemdziesiątych. Później to wiadomo, wszystko widać gołym okiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale to nie męczennik.

Bohater musi być uciemiężony.

Teresa Orlowski.

 

Była ciemiężona.

No; przynajmniej - mocno ugniatana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.