Skocz do zawartości
IGNORED

Harman-Kardon AVR460 a słuchawki SteelSeries H Wireless


Gość patrykCBR

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrykCBR

(Konto usunięte)

Witam

 

Posiadam amplituner kina domowego Harman-Kardon AVR460. Jako, że gram również w gry na konsoli, zamierzam kupić headset SteelSeries H Wireless.

Wspomniany headset, to słuchawki bezprzewodowe w zestawie z transmiterem. Transmiter łączy się z konsolą optykiem wpinając go w port OPTICAL IN w transmiterze. Tutaj mam pytanie do osób obeznanych technicznie ;) Czy istnieje możliwość podłączenia tego transmitera z ww. amplitunerem, tak by używać tych słuchawek do oglądania filmów? Amplituner posiada 4 porty OPTICAL IN ale żadnego OPTICAL OUT, transmiter posiada jeden port IN i jeden OUT. Wiem, że można sparować transmiter bezpośrednio z TV ale po pierwsze, wówczas słuchawki grają podobno dość cicho, a po drugie, zależy mi na spięciu go z amplitunerem, aby oglądać filmy z różnych źródeł (TV, DVD, Blu-ray). Czy da się ww. ampli połączyć z transmiterem optykiem, czy niestety nie?

 

Transmiter ma jeszcze wejście i wyjście analogowe ale to rozwiązanie daje pewnie gorszą jakość dźwięku, dobrze myślę?

 

Rozpatruję jeszcze możliwość kupienia headsetu Astro A50 lub Turtle Beach Elite 800. Niestety transmitery tych słuchawek łączy się ze źródłami dźwięku w podobny sposób. Z tego co zauważyłem, transmiter Astro A50 ma dodatkowo port AUX ale nie mam pojęcia czy to coś zmienia...

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.