Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz CA Azur 650A vs Amplituner stereo HK HK3490


adams84

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem, że sam zacząłem swoim agresywnym postem(za co przepraszam:)) do Twojej osoby więc Twoja odpowiedz musiała byc równie lub bardziej poniżająca:)

 

Ok. Mnie może też niepotrzebnie poniosło.

 

Chętnie zabrałbym Cię lub twojego pokroju osobę na odsłuch przy zakupie sprzętu zapewne Twoja wrazliwośc muzyczna bardzo pomogłaby w zakupie odpowiedniego sprzętu.Pozdrawiam

 

Niepotrzebny sarkazm. I w tej właśnie wypowiedzi zawarłeś sens moich postów. Nikt tobie nie pomoże w wyborze sprzętu. Bo dla jednego coś jest istotne a dla drugiego zupełnie nie. Więc jeśli ktoś pisze, że dla niego różnice są na granicy percepcji to dla drugiego mogą być przepaścią. Ty zaś kategorycznie twierdziłeś, że różnice w źródłach są pomijalne. I ja się z tym zgadzam, że dla ciebie tak jest. Dla mnie może być zupełnie inaczej i mam do tego pełne prawo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Mnie może też niepotrzebnie poniosło.

 

 

 

Niepotrzebny sarkazm. I w tej właśnie wypowiedzi zawarłeś sens moich postów. Nikt tobie nie pomoże w wyborze sprzętu. Bo dla jednego coś jest istotne a dla drugiego zupełnie nie. Więc jeśli ktoś pisze, że dla niego różnice są na granicy percepcji to dla drugiego mogą być przepaścią. Ty zaś kategorycznie twierdziłeś, że różnice w źródłach są pomijalne. I ja się z tym zgadzam, że dla ciebie tak jest. Dla mnie może być zupełnie inaczej i mam do tego pełne prawo.

po 4 postach w końcu doszliśmy do konsensusu :) Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Źródło ma kolosalne znaczenie na jakość brzmienia systemu. Nawet źródła w klasie budżetowej mają swój odrębny charakter i bardzo łatwo to uchwycić.

Sprawdziłem ponownie. Mam Dvd za 300zł Samsung (dostałem od ojca w spadku) kupiłem cd Yamaha CD-s700 po pół roku sprzedałem brak różnicy w brzmieniu. Pomyślałem że Yamaha to jeszcze podstawowy model. Wybrałem się do salonu na odsłuch cd firmy Primare CD22 na wzmacniaczku który posiadam Primare I22 z kolumnami Heco celan gt702 i Focal Aria 936V. Zabrałem mój dvd i różnicy brak lub bardzo bardzo mała. Koniec. Jak ktoś ma ochotę mówić mi że to nieprawda niech odzywa się w temacie "AUDIO MITY"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.