Skocz do zawartości
IGNORED

Kto posiada Loewe Nemos 32?


TOMDVD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o wszelkie sprawdzone info na temat w/w TV. Obiecałem bratu że jestem na forum które z pewnością coś podpowie bo brat napalił się na pixela 2 , 32" za 4999 w promocji. Jest to model 32 PW9509, ładny fakt i pixel to pixel, ale znalazłem za 5999 tego oto "lwa'' i wydaje mi się że może lepiej świeci. Jeśli ktoś posiada bądź zna się na tym, widział, testował i mógłby coś doradzić to b. proszę. Problem jest ujrzeć gdzieś Loewe na własne oczy i porównać bezpośrednio z pixelem. Z góry dziękuję za wszelkie konkretne uwagi i porady.

Pozdr,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście posiadam Aventosa - obraz w Nemosie będzie zbliżony jakościowo - lepszy - od tamtego - czyli bardzo dobry - Nemos był opisany w Videomix nr 03/2004 - sprawdź jesli jesteś z warszawy w sklepie Europa hi-fi - chyba ul. Armii ludowej albo Krajowej :-) - tam mieli oba modele i pixela.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Pixel plus czy jakkolwiek Pixel 2 do zwykły "bajer" - działa tylko przy materiale DVD - przy telewizji już go nie uraczysz. LOEWE to zdecydowanie lepsza sprawa - to tak jakbyś sie zastanawiał czy Renault czy BMW.

Obrazem Loewe bije na głowe wszelkich konkurentów z tej klasy cenowej i nawet z wyższej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.