Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki dokanałowe po Sony MH1c do ~70zł


cross099

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam następujący problem gdyż moje słuchawki ktore otrzymałem z Xperią Z1 zaczeły się psuć lewa słuchawka zaczeła grać ciszej chciałbym je wymienić bo pewnie naprawić się nie da. Chętnie bym posłuchał propozycji słuchawek za ok 70zł które można przekroczyć nieznacznie :)

 

Szukałem czegoś ciekawego najlepiej jakby były trwałe i miały w miarę dzwięk słucham głównie Trance Hosue Electro coś z Hardstyle ale również trochę Rocka Metalu.

 

Czytałem o Pinstonach v2 i v3 o Brainwaze Alpha i Delta o One-jays które raczej odrzucam bo widzę że opinie nie są przychylne. Nie wiem przyglądałem się również Cresynom i Rocatom Syva i nie wiem co wybrać maja być trwałe i nie rozpaść sie po 2-3 miesiacach. Staram się dbać o słuchawki ale czasami noszę je w kieszeni ze względu na brak pokrowca i brak innego wyjscia

 

Szczególnie interesuje mnie czy Sony MH1/MH1c jest najlepsze w klasie powiedzmy do 70zł. Bo w sumie to 3 sztuka w ciągu ponad trochę 1,5roku. I zawsze słuchawka lewa zaczyna słabiej grać. Na allegro można znaleźć MH1/MH1c do 70 zł wiec znów kupić to czy coś innego?

 

Prosze o rady :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o Denonach już czytałem dziwne recenzje ocena dość słaba przeszukiwałem otchłanie internetu i znalazłem coś takiego..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ktoś stąd je testował? jak o trwałość chodzi? O dźwiek?

 

Niestety nie można edytować posta. Więc dodaje pytanie czy ktoś ma doczynienia z ANTEC AMP DBS i jak sie sprawują słuchawki z oplotem? Bo zastnawiam sie jak wygląda sprawa z trwałościa są trwalsze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że w Opolu mało gdzie jest możliwość odsłuchu słuchawek dokanałowych dousznych itp. Z nauszymi jest w miarę jeszcze choć zazwyczaj też lipnie i przy zakupie Pionnerów swoich musiałem zaryzykować bo na Opolszczyźnie ich nie było niestety. Chyba ze sie mylę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli lubisz konkretny bas w dokanalowkach, to kup sobie brainwavz. Serio, dla mnie to łupie za mocno ale mimo wszystko za ok 70 zl jest naprawde nieźle. Jesli natomiast wolisz bardziej neutralne brzmienie i możesz dolozyc, polecam sennheisery omx 180. Mam takowe i brzmienie w 100% mnie zadowala :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie na Mee 6 sie zastanawiałem ale jednak 130 zł trzeba za nie liczyć. Jak u nich z wytrzymałością? Co do sennheiserów mogę powiedzieć fajne ale pewnie nie na moje uszy. Nie wiem czemu ale nie zależnie od słuchawek jakie miałem douszne to zawsze są one dla mnie bardzo niewygodne i po chwili mnie od nich uszy bolą. Dlatego jakoś tak uszło że staram się kupować dokanałowe...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cross099 swoją drogą chłopie co ty z tymi słuchawkami musiałeś robić, że ci tak padały, ja zaraz 2 lata będzie jak mam takie i często je trzymam zwinięte byle jak w kieszeni i nic im nie jest, dodatkowo napiszę, że to fajne słuchaweczki w połączeniu z Z1, no i dźwięk super przy dobrych plikach ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnei kwestia tego ze ja zbytnio nic z nimi nie robię. Przy 1 wymianie nosiłem je nawet w pokrowcu który został mi po podrobionych tourach. I i tak padły. Więc tym razem nosilem je poskładane w kieszeni. Słuchawki przyznaję fajne ale tak wychodzi ze nie mam do nich szczęscia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podłącze się pod temat mam sony z3 Compact i oryginalne słuchawki na które pod względem brzmieniowym nie narzekam ale nie lubię tych wciskanych do uszu. Możecie coś polecić z normalnych? Dobrze by było jak by można było odebrać przez nie tel gdy ktoś dzwoni

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.