Skocz do zawartości
IGNORED

Dayens Menuetto Custom Version


kaaapa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy ktoś z was miał lub posiada menuetto nie koniecznie wersję custom i słuchał go z kolumnami dali. Miałem ampino i ciągle to brzmienie goni mi po głowie. Chciałem Ampino w wersji custom, ale jestem zdecydowany na zakup menuetto w wersji custom najwyzszej co prawda cena 2x wyższa ale jestem pewien że po ampino można brać go w ciemno. Mam zamiar dokupić do niego dali menuet, które staną na standach sfinx które zagrają w 11m2. Proszę o info na temat tych monitorów kto je ma lub miał oraz integry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzięś w sieci dali było polecane oraz kilka innych kolumn do menuetto, ale ja lubię brzmienie tych kolumn dlatego będzie ten monitor. Już wcześniej chciałem go nabyć do h80 hegla ale jakoś odpuściłem teraz jestem zdecydowany na ten monitor. Sprzęt będzie kupiony w wakacje lub po nich, dlatego pytam. żródłem będzie na chwilę obecną m2tech hifice dac, domyślnie ps audio nuwave dsd miałem podstawową wersję tego daca dlatego padło na niego ze względu na ciepłą barwę kable jakie posiadam to cardasa plus zaślepki zwarciowe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.