Skocz do zawartości
IGNORED

proac studio 100


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał o Proacach 100 z drugiej ręki? Nowe 5700 i choć grają pięknie to troche dużo. Ale jesli ma czekać aż sie jakies pojawią za 3 lata to prędzej zbiorę PLN na ulicy...

Myślicie, że jest szansa zdobycia ich z drugiej ręki? Ostatnio odsłuchiwałem 125 i 100. I.... 125 zostały w tyle. A tak na marginesie to w saloniku Top HiFi w Kielcach jest super gośc....az sie chciało tak siedziec no i słuchac

 

pzdr

Mike

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia po odsłuchu również skłaniają się w stronę proac 100, powiedziałbym że słyszalnie znacznie lepsze od 125, no może nie aż tak znacznie ale wyraźnie na plus.

Z drugiej ręki, hmmm raczej trudno ale zawsze trafia się okazja więc może warto jednak poczekać? Z takiego napalania się tylko same straty bo za chwilę okaże się, że jakieś wstęgi zagrały lepiej a niewiele drożej lub nawet taniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez poprawke ,ze do ceny 100 bedziesz musial doliczyc cene stendow i to tych dobrych bo na taborecie nie zagra ato wydatek okolo 6oo>1400 pln! Ja upatrzylem sobie tabletki za 2000 pln stendy mam granitowe bedzie git.Przetworniki te same co w 125 a pokoj 17 m2 wystarczy. pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Michael

słabo trafiłeś... te kolumny nie były przez kilka lat sprzedawane przez proac'a a właściciele niechętnie sie ich wyzbywali. Sam polowałem na nie przez rok i nic z tego nie wyszło.

Ostatnie ogłoszenia sprzedaży były gdzieć z lata 2003.

Jednak od roku proac 100 można ponownie kupić w Top hifi więc szanse rosną.

Ale wydaje mi się że jedynym powodem wyzbywaniasię tych kolumn może być co najwyżej zmiana mieszkania na większe. Grają wyśmienicie. Bas co prawda nie powala, ale każdy kto decyduje się kupić proac studio 100 szuka w nich chyba czegoś innego... i znajduje. Super kolumna w super cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokłednie, ale latem, uzywki poszły za trochę ponad 3kzł ze standami. Sprzedawał ktoś z Bydgoszczy. Kupić nie zamierzałem ale byłem ciekaw ceny.

***

Ja też słuchałem 100. Co prawda nowych (na pewno za mało wygrzanych) no i rozczarowały mnie.

Nie leży mi charakter dźwięku głośnika niskośredniotonowego. To nie ta epoka, ani estetyka brzmienia jak dla mnie. Ale rozumiem że co kto lubi.

O, takimi 2,5 to bym nie pogardził ;)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Profil

Masz racje....z napalania nic dobego nie wynika, wiec lepiej poczekać, ochłonąć ,przespać się i podjąć sensowną decyzje. A może zaproponujecie coś do MF A3 z drugiej ręki? Pokój około 20m2. Źródło też MF.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael

w Twoim budżecie zmieszczą się nowe Paradigmy studio 20 v3. Posłuchaj koniecznie, b dobrze współpracują z MF.

Ja przewaliem kilkanaście par kolumn, i w relacji cena jakość z moimi MF Paradigm był nie do pobicia. Uwaga: wymagają dobrych standów - odwdzięczą się super sceną i basem.

Spróbuj tez Impetusów i Vienna Acoustic (im wyżej tym lepiej), ale wiele zależy oczywiście od indywidualnych preferencji.

JMlaby jakoś mi nie podeszły, choć ominąłem PS 5.1 (podobno źle zrobiłem).

Bardzo dobrym partnerem jest Zoller ale to inna bajka cenowa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też obstawiam przede wszystkim Paradigmy, z uwagi na miękko -ciepły, pluszowy charakter MF.

A czy VA byłyby dobre/lepsze ? Ciekawa kwestia...

 

Chciałbym poznać opinię (po testach) słuchajacych. Najlepiej stadną ;).

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem Vienna Acoustics Bach wraz z MF z serii X-150 i bardzo mi się podobały. Dużo przestrzeni i powietrza jednak troszkę słabo grają środkiem.

Są to kolumny godne polecenia biorąc pod uwagę, że można je kupić z drugiej ręki za niewiele ponad 2000 pln.

Nowe około 4500 zł . Uważam, że w tej cenie można znaleźć dużo lepsze konstrukcje jak np. używane ProAc STUDIO 100 lub 125.

Niech żyje second hand.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael

 

Wpadnij do mnie - to pare ulic od Ciebie:)

 

Mam w tej chwili Audio Physik Virgo, warto posluchac, obiecuje:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyah

z chęcią wpadne, jakies namiary tylko podaj, a najlepiej tel.

Może wkońcu uda nam sie jakoś spotkać.

 

pzdr

Michael

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie chciałem powielać wątków a mam pytanie.

Czy waszym zdaniem fornir w kolorze cherry widoczny na zdjęciu (ciapki na fotce) nie wzbudza waszych wątpliwości? Wydawało mi się, że raczej powinien to być w miarę jednolity kolorek ale może to przyzwyczajenie do jednolitej okleiny jaką dotychczas miałem na poprzednich głośnikach.

Pytanie może bzdurne i wywoła uśmiech na waszych twarzach ale jak się wydało parę kilo zł a w sklepie nie rzuciło mi się to w oczy z powodu mocno sztucznego oświetlenia, to wolałbym mieć pewność. Zawsze można wymienić :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, miało być jeszcze zdjęcie :-)

[obrazekLUKASZ-227402_1.JPG]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem wczoraj w Top Hi-Fi w Kielcach przy Alei IX Wieków Kielc, ProAc Studio 100 z nowymi MF 5, (głośnikowe AQ Mont Blanc, interkonekt AQ Pantera), po prostu powala na kolana, to więcej niż dziwięk, to jak modlitwa, scena dźwiękowa jak Ocean Spokojny, dynamika jak szarża husarii, to było jak odczucie pozazmyslowe, nie wiedziałem, że tych "małych" kolumnach dżemie taka moc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o taaaaak

ja byłem w tym samym salonie i miałem dokładnie takie same odczucia.... Studio 100 byłe zdecydowanie lepsze niż Studio 125. Wszystko to z MF A3 i A3.2. Szkda ze nie ich na rynku wtórnym...

 

pzdr

Mike

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nexus,

ciekawi mnie w jakim stopniu pomogły kable, AQ chyba sie doskonale uzuypełniająz MF`em. ja zatrzymałem sie na Pikes Peak`u Moth Blanc już nie miałem śmiałości tykać :) NO Ale nie znam też A5, choćobcując z tymi produktami podejrzewam , czytając parametry A5, zasadniczy wzrost dynamiki. Jeżeli scena sie powiększyla , to była by poprawa bo A3 i A3,2 w połączeniu z CD A3.2 nie chce wyjść na boki po za kolumny, głebia w miarę ok. Co ciekawe A3 z CD Arcam ALpha 8SE grałó olbrzymią scenę, wychodzącą także po za kolumny po bokach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Ale miło poczytać takie fajne rzeczy o swoich kolumienkach. Nawiasem mówiąc, jeśli komuś odpowiada dźwięk ProAka a nie chce wydawać tyle pieniędzy, to może jednak klon Response 2.5. Konstrukcja dobrze rozpracowana, producent raczej pretensji mieć nie będzie bo 2.5 wyszedł z produkcji, same zalety. Jest tu wątek w sąsiedztwie na ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej jasne że Studio 100 grają lepiej od Studio 125. Zestawienie przetworników wyraźnie lepsze. Response 2,5 jak również standardowe klony też nie będą lepsze od Studio 100, ale cena komponentów do klonów, zwłaszcza przy zbiorowym zamówieniu z Audiocomponents przemawia na ich korzyść, bo co można w sklepie kupić za 2800? Avance 509? Bez komentarza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem kontra. Mnie 100 nie zauroczyły. Razi mnie papierowy charakter brzmienia dolnego przetwornika. Jest po prostu nie z tej epoki. Całościowo taka estetyka dźwięku mi nie odpowiada. To już mimo wszystko wolę swoje Tabletki 2000.

Gdybym miał wybierać pomiędzy "100", a "2.5", a bez względu na cenę to z uwagi na brzmienie, wybrałbym 2.5. To tak moim zdaniem i uchem ;)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się że ktoś wyrazi taką opinię, niemniej brzmienie tych kolumn jest "modyfikowalne" i gdybym je posiadał to bym sobie grzebnął. Natomiast Response 2,5 z tym swoim nieco rozwlekłym basem i uproszczonymi wysokimi to dźwięk nie dla mnie. Ja cenię inne aspekty brzmienia, i więcej tego co lubię daje Studio 100.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>andrea29

Pisałeś w tym samym wątku, kilka wpisów wyżej, że słuchałeś nowych, niewygrzanych.

Jak dla mnie te głośniki wymagają nawet sporo czasu zanim zagrają tak jak powinny a stwierdzam to na swoim przykładzie. Przed zakupem słuchałem nowych w sklepie a w domku trzyletnich znajomego. Różnica kolosalna, w sklepie po mocno ostry przekaz, wogóle nie do przyjęcia.

Faktem jest jednak, że jak pisze McGyver mają one nieco odmienny charakter brzmienia od tego do jakiego przyzwyczaiły sie moje "uszy".

Jak już moje Proacki trochę pograją to dam znać i jeśli będziesz przejazdem w okolicach w-wy, to serdecznie zapraszam. Ponadto zagrają ze wzmakiem, który już znasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Natomiast Response 2,5 z tym swoim nieco rozwlekłym basem i uproszczonymi wysokimi to dźwięk nie dla mnie"

McGyver

Nie wypisuj więcej takich fantazji,lepiej posłuchaj Responca 2.5 w dobrze dobranym systemie(żadnych tuningowanych wzmaków po 2-4 tysiące).

Z dobrym piecem zagrają tak,że kopara ci opadnie i będziesz miał kłopoty z jej zamknięciem.

:)))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->andrea29

ja też swego czasu dokonałem wyboru pomiędzy studio 100 i tabletkami na korzyść tych ostatnich.

Powód - bas.

Nie chodzi o to że w tabletkach jest lepszy, ale jest go więcej (jest bardziej "okrągły"). To, że cała reszta pasma jest w studio 100 dużo lepsza, nie zmienia faktu, że bas od "całej reszty" odstaje. Tabletki wielkiego basu też nie mają, ale nie odczuwałem tak bardzo jego braku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->McGyver: a w Tabletkach 2000 też byś umiał grzebnąć ? I co, jakie ew. cechy brzmienia Twoim zdaniem wymagać by mogły poprawy ? Pytanie ogólne: Twoim zdaniem, w ogóle: warto ? / Chwalą Cię tutaj bardzo ;))

A w II połowie stycznia, mam nadzieję, spotkać Cię osobiście i nausznie przekonać się, co potrafisz : ))

Nastawiam się na sympatyczne słuchanie (i gadanie ;)

 

Szukanie lepszych kolumn, ale coś cienko z kandydatami ;) Sam już nie wiem, może szukać wśród jakiejś egzotyki ? Szerokopasmowce ? - No nie wiem... Polecają mi do odsłuchu Continuum^2, sam zastrzygłem uszami w kierunku VISATONa TOPAS (4500,-), ale nie leży mi aluminiowy przetwornik na dole, bo wstęga MHT 12 - ok., jest super.

No to tyle po szybkim odsłuchu na AS'04.

* * *

Dziwię się, że nikt z Kolegów nie zwrócił uwagi w refleksjach po AS'04 na produkt firmy "Klasyk" chyba z W-wy.

Grały sobie monitorki JAZZ (ze standami ok.2900,-), b.solidna konstrukcja obudowy (do wykonania mam zastrzeżenia, ale to pryszcz), kurpulentne (nieładne) proporcje skrzynek, ale nie ważne. Napędzał to budżetowy zestaw Rotela - mam 2 fotki i chyba je tu zamieszczę, można ? Wszedłem i posłuchałem nieśmiertelnie obecnego od lat na AS "Dire Straits" (akurat leciało) i bas strasznie mi się spodobał. Nasycony, zdrowy, nie klapiący, nie snujący się, a przyjemny w odbiorze... Reszta też niczego sobie. Za te pieniądze ? Dla mnie bomba. Podobało mi się : )

Byłem mile zaskoczony i zdumiony. Przetworniki to: na górze jakaś Vifa, a na dole... Tonsil (?!).

Aha no to tzw. "papierowe brzmienie" o ktłórym pisze w ulotce producent, stoi nijak do tego, co napisałem o celulozowym przetworniku Studia 100.

Zresztą, zespoły podłogowe W.H.T. PR-4 (8ohmów/102dB) mają na dole papierowy przetwornik Lorantz Audio, a okrutnie mi się podobały. Ponoć można napędzać to wzmakiem od mocy od 1 do 150W.

Dla ciekawych cena: 37kzł /para. I to jest koniec opowieści ;)

 

Jak widzicie szukam odpowiadajacego mi brzmienia i znajduję je na różnych pułapach cenowych.

Tylko jak bedzie w domu ?

* * *

 

Podłogowa wersja monitora JAZZ nazywa się BLUES, kosztuje 3500zł /parę i ma cokoły z naturalnego drewna i kolce. Zaciski pozłacane of course. Ale nie słuchałem.

Polecam sprawdzić te konstrukcje dociekliwym i proszę o podzielenie się Waszymi uwagami.

Tel. do biura dystrybucji to (??) 730 05 40. / Z ulotki, nr kierunkowy widać każdy sam sobie musi zgadnąć ;)/

I to by było na tyle.

 

 

-> Profil: przeczytałem Twoje "o mnie". Myślę, że jesteśmy indywidualistami i podążamy własnymi drogami ;).

 

Jeśli "różnica kolosalna" chętnie sprawdzę. Z największa przyjemnością. Bo myślałem, że moja zmiana to będą właśnie one, potem VA M., a teraz się motam, bo kandydatów coraz mniej : (

Ten "nieco odmienny charakter brzmienia" setek mnie zraził. Nie były wyjęte prosto z kartonu, tylko kilka godzin popgrały, zanim dotarłem. Zgadzam się, że tanowczo za mało.

 

Serdecznie dziękuję za zaproszenie, chętnie skorzystam, może 8 stycznia ? A ad. Twego darkulowego wzmaka to wiem, jak wygląda, bo o brzmieniu nie ośmieliłbym się rozpisywać.

Coś tam skrobnę do Ciebie na priva.

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> saint: jakbyś był w pobliżu Olsztyna - daj znać, zapraszam. Coś Ci chciałbym pokazać w temacie basu Tabletek 2000. Mam to przećwiczone ;)

 

Wiem, że bas może i powinien być lepszy (na innych kolumnach i przetwornikach niestety), ale ciekawym Twojej miny, jak usłyszysz kontrabas z 2. utworu płyty Orny Ball... (Tej laski, a nie babci - zbieżność nazwisk ;)

To mój "OBOWIĄZKOWY", popisowy nr przed odwiedzajacymi Kolegami i nie mógłbym go sobie odpuścić ;)

 

Pozdrawiam i gratuluję wyboru. Grunt to kierować się własnym zdaniem.

Dobrze wyjaśniłeś, czemu wybrałeś Tabletki 2000. Do mnie to trafia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.